Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזבו אתכם מחתולים, איל מרחיקים מהרכב ילדים של שכנים מגעילים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הבנתי נכון, יש לך חנייה קבועה. למה לא באמת לשים מצלמה? לא עולה כזה הרבה.

אחרי ששמת מצלמה, לגשת אליה, ובנחמדות להסביר לה שמעכשיו יש מצלמה שמצלמת את האוטו 24/7 ושאם יתברר לך שקרה משהו לרכב באשמת הילד, אתה תתלונן במשטרה ותתבע אותה על הזנק. שוב, בנחמדות, עם שימוש בשפה רגועה ובלי איומים פיזיים.

יכול להיות שהיא תבין את הרמז.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך העתיד של ילד קטן יידפק בדיוק? מקסימום ייאלצו את האמא לשלם על הנזק.

תיק במשטרה על גרימת נזק בזדון + הוכחה שכבר שלחת בדואר רשום בעבר מכתב התראה לאמא של הילד שהוא נתפס והוזהר יעשה את העבודה.

תאמין לי שכתם כזה בעבר שלו יסגור לו הרבה מאוד דלתות.

בנוסף, הטרטורים לבית המשפט בטוח יכניסו להורים שלו מוטיבציה להפסיק את התענוג הזה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אשמת הילדים, זה אשמת ההורים.

כל פעולה שילד עושה זאת השתקפות של התנהגות וחינוך ההורים.

כשהייתי קטן הרביצו לי, סיפרתי לאמא שלי והיא התלוננה למורה, המורה אמרה לה "תלמדי אותו להחזיר", אמא שלי חטפה קריזה שככה מורה עונה, אמרה לי שלא תעיז והעבירה אותי בית ספר - דוגמא לחינוך נגד אלימות.

לפני כמה שנים בדירה הישנה של ההורים שלי היו משפחה זוועתית, באופן קבוע עשו רעש, שיחקו עם כדור, גררו דברים, וכו'.

אמא שלי עלתה אליהם לדבר עם ההורים, האמא הייתה בבית ואמרה "אלו רק ילדים, מה לעשות, אני לא יכולה להשתלט עליהם".

עכשיו קבלו את החינוך : במהלך הוויכוח הגיע הילד הקטן (משהו כמו 5-6, לא ממש מבין משהו) לאמא שלי והתחיל לתת לה מכות (מן הסתם מכות עדינות בכל זאת ילד קטן), אמא שלי כמובן לא רצתה לגעת בו ואמרה לה שתעיף את הבן שלה, מה התשובה שלה הייתה? "מה לעשות, הוא רואה שאת רבה עם אמא שלו"

לצערנו זאת מדינתנו ... לא פלא שלא סובלים אותנו בעולם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אשמת הילדים, זה אשמת ההורים.

כל פעולה שילד עושה זאת השתקפות של התנהגות וחינוך ההורים.

כשהייתי קטן הרביצו לי, סיפרתי לאמא שלי והיא התלוננה למורה, המורה אמרה לה "תלמדי אותו להחזיר", אמא שלי חטפה קריזה שככה מורה עונה, אמרה לי שלא תעיז והעבירה אותי בית ספר - דוגמא לחינוך נגד אלימות.

לפני כמה שנים בדירה הישנה של ההורים שלי היו משפחה זוועתית, באופן קבוע עשו רעש, שיחקו עם כדור, גררו דברים, וכו'.

אמא שלי עלתה אליהם לדבר עם ההורים, האמא הייתה בבית ואמרה "אלו רק ילדים, מה לעשות, אני לא יכולה להשתלט עליהם".

עכשיו קבלו את החינוך : במהלך הוויכוח הגיע הילד הקטן (משהו כמו 5-6, לא ממש מבין משהו) לאמא שלי והתחיל לתת לה מכות (מן הסתם מכות עדינות בכל זאת ילד קטן), אמא שלי כמובן לא רצתה לגעת בו ואמרה לה שתעיף את הבן שלה, מה התשובה שלה הייתה? "מה לעשות, הוא רואה שאת רבה עם אמא שלו"

לצערנו זאת מדינתנו ... לא פלא שלא סובלים אותנו בעולם..

הפיתרון הוא נורא פשוט להביא איזה בוקסר או בולדוג ואז כולם נהיים ילדים טובים רק כך הם מבינים

גם אצלי כל הילדים בשכונה עושים רעש ושוברים ומקשקשים על הקירות ומה שאני עושה זה יורד עם הכלבה ומשחרר אותה בדשא ותוך שניה כל הילדים בורחים

לבתים שלהם כמו עכברים.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון הוא נורא פשוט להביא איזה בוקסר או בולדוג ואז כולם נהיים ילדים טובים רק כך הם מבינים

גם אצלי כל הילדים בשכונה עושים רעש ושוברים ומקשקשים על הקירות ומה שאני עושה זה יורד עם הכלבה ומשחרר אותה בדשא ותוך שניה כל הילדים בורחים

לבתים שלהם כמו עכברים.

רעיון גדול, אהבתי .... זה פשוט מדהים איזו השפעה יש לכלבים מאיימים על בנ"א. עכשיו רק חסר לך למצוא בוקסר,בלדוג או אפילו דני ענק ...:lol:

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון גדול, אהבתי .... זה פשוט מדהים איזו השפעה יש לכלבים מאיימים על בנ"א. עכשיו רק חסר לך למצוא בוקסר,בלדוג או אפילו דני ענק ...:lol:

דווקא יש לי בוקסרית רעבה שאוהבת מאוד לפוצץ כדורים.:-P

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין מאיביי פלסטיקה של מצלמה ב10 שקל ותתקין כאילו זו מצלמה אמיתית.

לדעתי זה יעשה את האפקט.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אצלי זה עבד, אבל כשהייתי בן 17 בערך תפסתי ילדים מהבניין שלי והבניין הסמוך משחקים ליד הרכב של ההורים שלי.

לצורך העניין, אני לא נראה מאיים בשיט, ומי שמכיר אותי יודע שאני לא מסוגל לפגוע באף אחד.

אבל באתי עצבני כשראיתי אותם משחקים בכדור ליד הרכב (כי המקום שליד הרכב של ההורים שלי/של הרכב שלי [תלוי מי מחנה שם] תמיד ריק). שיחקתי אותה עצבני רצח. ואמרתי לו שדיר בלאק אני אתפוס אותו ליד הרכב של ההורים שלי משחק עוד פעם עם כדור או משהו בסגנון, אמרתי לו: "כמו שאני לא משחק ליד הרכב של ההורים שלך אתה לא תשחק פה, הבנת?"

הילד רק מהפחד או משהו ברח לפארק. (ורק שתבינו, בין הבניין יש שני פארקים, שניהם דורשים כולה חציית כביש!)

מאז הבניין שקט ואף אחד לא מפריע לי או להורים שלי ולא משחק ליד הרכב :-P

(מה שכן מפריע זה שכן גאון שלא יודע לחנות, ואז השכנים שלי נאלצים לחרוג למקום חניה שלנו, לא באשמתם)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי ילד היה לנו שכן בבניין שהיה מה זה לחוץ על האוטו שלו - כל הזמן היה מנקה אוטו ועוטף אותו בכיסויים (עכשיו אני מבין שהוא בעצם היה דיטיילר :) ).

אם מישהו היה מתקרב לאוטו שלו - ישר היה מתחיל לצעוק! הוא היה יושב כל היום ליד החלון ומשגיח שאנחנו (הילדים) לא משחקים ליד האוטו.

פעם אחת הוא אפילו ירד למטה עם כפכפים והתחיל לרדוף אחרינו!

בקיצור - אנחנו, מהפחד, לא התקרבנו למרחק 4 מטר מהאוטו שלו, אפילו כשהייתי צריך ללכת למכולת הייתי עושה סיבוב כדי לא לעבור ליד האוטו..

זה רק אומר שעם מספיק נחישות ואיום אפשר לחנך ילדים לשמור מרחק.

הילדים של היום - זה כבר משהו אחר, צריך לאיים בדברים יותר מפחידים, אולי לצעוק עליהם שתצלם ותפרסם אותם בפייסבוק של בית הספר שלהם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תראה את הילד הזה בסביבת הרכב שלך תן עליו איזה צעקה כזאת שהוא יבין שאיתך לא מתעסקים .

שזו הייתה הצעתי מההתחלה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והדבר שלא הבנתי לאורך כל השרשור, ציינת: "הבהרה, ישנם 45 מקומות חניה בבנין. ודוקא צמוד אלי היא בוחרת לחנות יימח שמה", למה שאתה לא תעשה את הצעד ותחנה באחד מהמקונות הנותרים?

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והדבר שלא הבנתי לאורך כל השרשור, ציינת: "הבהרה, ישנם 45 מקומות חניה בבנין. ודוקא צמוד אלי היא בוחרת לחנות יימח שמה", למה שאתה לא תעשה את הצעד ותחנה באחד מהמקונות הנותרים?

אולי כי לכל דייר יש חנייה קבועה משלו ? (לפי מספר דירה), כי אם היו 48 חניות חופשיות ויש 48 דירות, וכמעט לכל משפחה יש לפחות 2 רכבים אז יהיו הרבה אנשים עם דירה בבניין בלי חנייה לרכב שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...