Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנטים למאזדה 3+פנסי ערפל מאיפה כמה ולמה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים ברשותי מאזדה 3 אקטיב 2008,כן עברתי בקריאה על הנושאים האלה פה בפורום,אבל לא מצאתי תשובות לשאלות שלי,העניין הוא כזה,אני מעוניין בג'אנט מסויים שניראה כך גודל 195/65R 15,מכירים מקום במרכז שמוכר את הסוג הזה?,כמה אמור לעלות?,האם יש פגיעה במערכת ההיגוי ברגע שמחליפים לגלגלי מגנזיום מהגלגלים המקוריים שמגיעים מהחברה?

131119219282.jpg

לגבי פנסי ערפל,האם העניין עובר טסט?,אין בעיה בדרכים לגבי בוחני תנועה ושוטרים?,כרגע הצורה הרחבה או העגולה לא קריטית,העניין הוא שאני רוצה לדעת בוודאות שאין בעיה עם זה בדרכים

עריכה-בנוסף,איזה צבע אור מותר בנורה הזאת של הפנס ערפל?

תודה !!!!

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאנט הנ"ל מגיע רק ב17 למיטב ידיעתי

ב.אתה מוזמן לבא אלי לסניף הראשי בבת ים,(יקואל מנחם 5 ) יש בערך 20 דגמים לרכב שלך,אשמח לכוון אותך לעיסקה המתאימה ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא הערפל:

אין עם זה בעיה בטסט אבל זה לא חוקי להשתמש בפנסי ערפל בזמן שאין ערפל.

אתה בטח צעיר מתלהב שרוצה לנסוע עם אורות ערפל בשביל "הפוזה" (כמוני :-D ).

אני כבר קיבלתי נזיפה משוטרים שעצרו אותי לאחר בילוי ביום שישי,הם אומנם לא נתנו דו''ח כי הייתי הכי נחמד בעולם וביקשתי אלף פעם סליחה אבל כשעזבתי את המקום הפעלתי אותם שוב :wink: .

אבל אם אתה מתעקש להרכיב אז תחפש בכל חנות אודיו רכב, אמור להיות להם.

בנושא הג'נטים:

אין שום סיבה שזה יפגע בנסיעה שלך כיוון שאלו ג'נטים מקוריים של מזדה (בתמונה) והם מגיעים ככה מהמפעל בדגמים היקרים.

את הג'נטים תחפש בכל פנצ'רייה שמוכרת ג'נטים,אני מאמין שהם יוכלו למצוא לך.

(אתר יד2 גם אופציה)

Kia Forte 1.6 126 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר קיבלתי נזיפה משוטרים שעצרו אותי

כשעזבתי את המקום הפעלתי אותם שוב

אתה יכול בבקשה להסביר לי את ההגיון מאחורי זה? אני שואל ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה להסביר לי את ההגיון מאחורי זה? אני שואל ברצינות.

הוא ענה בהודעה הקודמת "בשביל הפוזה"

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתו,זה מוסיף ליופי של הרכב ולא באמת פוגע באף אחד,בטח שלא מסוונר.

הוא קיבל נזיפה(שלא בצדק לטעמי אין סיבה ששוטר יעצור נהג על פנסי ערפל יש מספיק עבריינים אמיתיים שאפשר לחפש) והחליט לצפצף על השוטרים ולקחת ריזיקה,זכותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאנט הנ"ל מגיע רק ב17 למיטב ידיעתי

ב.אתה מוזמן לבא אלי לסניף הראשי בבת ים,(יקואל מנחם 5 ) יש בערך 20 דגמים לרכב שלך,אשמח לכוון אותך לעיסקה המתאימה ביותר

שלום,ראיתי ג'אנטים בסגנון הזה ואולי מעט שונים אך דומים גם בגודל 15,יש המון על הכביש,לא יוצא לי לצלם כי לרוב אני בנסיעה כשאני ניתקל בהם

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתו,זה מוסיף ליופי של הרכב ולא באמת פוגע באף אחד,בטח שלא מסוונר.

.

אני חייב לחלוק עליך, זה בהחלט מסנוור, על אחת כמה וכמה כשאתה מתקין פנסי ערפל ב20 ש"ח בגינה שלך בצורה חאפרית.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לחלוק עליך, זה בהחלט מסנוור, על אחת כמה וכמה כשאתה מתקין פנסי ערפל ב20 ש"ח בגינה שלך בצורה חאפרית.

שבת שלום.

למה חאפרית? הפנסים שלי הגיעו מקוריים מהחברה והבחור מחפש פנסים מקוריים של מזדה 3 (דבר שנפוץ מאוד בשוק).

Kia Forte 1.6 126 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך התגובות שאני קורא, כל מה שיש לי להגיד זה:

3occ0i.jpg

ולפותח השרשור, בקשר לגלגלים, הצעד הכי איפיקטיבי זה ללכת למקום פיזית ולראות איזה מידות יש, ובקשר לפנסי ערפל, אם זה בשביל "הפוזה" אז אני ממליץ לך לחשוב עוד פעם כי זה מסנוור, נראה ער*י, וזה יכול לפגוע לך בכיס וברשיון נהיגה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גאנט 17,זה מה שיש בתמונה.(גירסאות ה2.0L)

ויש אותו גאנט 16,הוא הגיע במקור בגירסאות המאובזרות של ה1.6(קומפורט)

בשני המקרים צריך להחליף את הצמיגים שלך כי הם בקוטר נמוך,צרים וחתך גבוה.

מה שאומר שמדובר בסיפור יקר יחסית.במקומך הייתי שם גאנט 15 שיהיה עם הצמיג הקיים.

לגביי פגיעה בהיגויי..אם כבר ההיגויי יהיה יותר טוב כי גאנטים קלים יותר מחישוקי ברזל רגילים.

(קשה להרגיש את זה)

תחפש בפירוקיות ויד2 את המגנזיום שאתה רוצה.

לגביי הערפל,אתה יכול לקנות את הפנסים העגולים(לדעתי מכוערים)ולשים כפתור(מן הסתם לא מקורי) שידליק אותם.

זה האפשרות ה"פשוטה".

אם הבאמת בא לך להשקיע,שים את הפנסים האורכיים וידית וינקרים של מאזדה 5(שם יש הדלקת של פנסי ערפל קידמיים).

וזה כבר סיפור יקר ויותר רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט משוכנע ב100 אחוז שראיתי את הג'אנט הזה במידה 15,לא מעט במאזדות שיש על הכביש,אנסה לברר עם אותו בעל רכב ברגע שאראה את הג'אנט הזה,לגבי הפנסים,יש אצלי ברכב את הידית איתות שיש עלייה טבעת נוספת להדלקה של הפנסי ערפל

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...