Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזה שעה אתם מתחילים ?

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה בגלל הקאקות שיש לך בשכונה,אז שוב אני אמליץ לך לעשות ביום חול החל מהשעה שמונה בבוקר.:wink:

אני אישית עושה לפי מצב הצל שיש לי מתחת לבניין (כמובן אחרי שבדקתי שהילדים המעצבנים מהשכונה נמצאים בבית הספר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם סתם ככה לשם ההבהרה, לא עושים דיטיילינג כול יום/שבוע, ב"עבודה שוטפת" זה רק שטיפה וניקיון פנימי רגיל, מי יסודי יותר ומי פחות.

בכול מקרה כשאני עובד על רכבים (לקוחות/חברים) זה יום שישי ב08:00 או לפני, וזה כדי להנות מהצל, ומהשקט.

כשזו רק שטיפה ולא טיפול מלא אפשר כמעט בכול שעה, כול עוד יש צל ולא חם בצורה מוגזמת - עדיפות לבוקר.

זמן - תלוי במקרה ואינדבידואלי לכול אחד, אם זה דיטיילינג פנימי ללקוח זה יכול לקחת לי שעתיים-שלוש (תלוי ב"חומרת" המצב)

דיטיילינג חיצוני יכול לקחת פי 2 זמן ואף יותר, שוב - זה משתנה ממקרה למקרה ואין משהו קבוע, לפחות לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבת האחרונה טיפלתי ברכב של אשתי. התחלתי ב 06:00, וסיימתי ב 17:00, רק חוץ!

שישי או שבת הקרובים, אני אסיים אותו בפנים.

1-שטיפה, שמפו לרכב של CAR-PLAN NO RINSE

2- 50 גרם פלסטלינה של CAR-PLAN, זו פעם ראשונה שהשתמשתי ב ONR כחומר סיכוך, והיה ממש מצוין לעבוד אתו.

3- פוליש, חלק מהרכב ULTIMATE, חלק אחר M105, עוד מעבר עם M205, חלק עם מכונת DAS 6 PRO, טמבונים ומקומות צרים עם MEG DA, (המכשיר שמתחבר למקדחה).

4- ניקוי עם IPA

5- ווקס של CAR-PLAN שקיבלתי עם הפלסטלינה, סתם כי אין לי מה לעשות אתו. אצלי על האלפא יש PL, ווקס Meguiar's Gold Paste Wax.

C4 1.6 thp exclusive Made in France- Prefected in my garage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו לא הייתי מתעסק כלל בשטיפה חיצונית, הייתי הולך למכונה אוטומטית, עושה פינישים על יד הבית ושם ווקס.

מהשבוע הבא כשאהיה בבית בשעות הבוקר אני חושב שהאופציה של בוקר יום חול היא הכי הגיונית:

אין הרבה שכנים מסביב, כולם בעבודה, פחות סיכוי לאנשים שיגידו "הייי למה עם צינור??" כי הרי אני מוריד צינור של 25 מטר מקומה רביעית לראשונה ושוטף בעצמי בליווי ONR.

אז חיצונית אמרנו בבוקר יום חול.

דיטיילינג פנימי אצלי זה עסק רגיש שלוקח כשעתיים לכל הפחות.

שאיבה כללית של פנים הרכב, ניגוב כל הפלסטיקה עם חומר ייעודי, חיפוש כתמים על הריפודים והתזה פה ושם של קצף לניקוי ותחזוקה שוטפת, הזזת כסאות וניקוי במסילות, שטיפת שטיחונים, דש בורד, מראות, בקיצור אם הייתי מנקה את הבית כמו שאני מנקה את הרכב, הבית היה כמו חדר ניתוח.

מתי? שבת!! בכל שעה שיש אור ולא חם מדי, מוריד איתי בקבוק מים חצי ליטר שלא אתייבש (:

נ.ב. לעולם אני לא עושה חיצוני ופנימי באותו היום, כי עייפות גוררת חיפזון וחפיפניקיות.

קודם חיצונית, יום אחר פנימית.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבועות האחרונים אני מתחיל את השטיפה ב18:45, ככה שאני מסיים קצת לפני השקיעה.

נהנה משמש לא ישירה על האוטו, ולא חם.

לפני זה הייתי שוטף בדרך כלל בבוקר כשלא חם ואין שמש ישירה על האוטו, או לקראת הערב שפחות חם ויש צל מבתים שמסתירים את השמש

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לשטוף החל מהשעה 16:00, כשמתחיל להופיע צל. בדר"כ השטיפה היא בימי שישי, כיוון שכל השבוע עובדים.:lol:

באותה השעה גם יש פחות תנועה של עוברם ושבים וכתוצאה מזה גם פחות מבטים ושאלות דביליות. סתם, לרוב "התגובות" מלוות במבטים משתאים, של אחד שמשעמם לו בחיים....

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...