Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תפקידו של אוטם צבע ואיזה אוטם עדיף?

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פולו שנת 2012 .. שחורה

אני רוצה להחיות את הצבע ולשמר אותו..

אמרו לי לקנות גלייז..

תכננתי לקנות את זה

Chemical Guys - Blacklight

עם שני פדים צהובים ב2 דולר.. ומגבת מקיירופ

ואמרו לי גם לשים אוטם

חשבתי על זה..,

Chemical Guys - Jet Seal 109

זה טוב הסט הזה? לשמור על הצבע והברק ?

ומה לשים קודם ? את הגלייז ואת את האוטם?

מה בעצם אוטם עושה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לי לקנות גלייז..

תכננתי לקנות את זה

ואמרו לי גם לשים אוטם

חשבתי על זה..,

מה בעצם אוטם עושה ?

הסט מעולה, החומרים איכותיים.

ניתן לרכוש אותם בארץ מVixdetailing.co.il.

קודם גלייז ואחר כך אוטם.

אוטם מגן על הצבע מפגעי הטבע כמו שמש, מלחים, לכלוך, צואת ציפורים, חרקים וכו'.

גלייז מבריק אותו וממלא סווירלים בעזרת פילרים באופן זמני.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טס מצויין.

השימוש בשני החומרים הוא באותו האופן..

מריחה, אחרי התייבשות הסרה עם מייקרופייבר.

דיטיילר בנשמה...

מוכן לעזור בכל שאלה, בעיה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, כל כמה זמן מיישמים גלייז? אפשר נניח בפעם הראשונה ליישם גלייז-אוטם צבע ואחרי נניח כמה חודשים ליישם גלייז ואז ווקס?

תודה!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לי לקנות גלייז..

תכננתי לקנות את זה

ואמרו לי גם לשים אוטם

חשבתי על זה..,

מה בעצם אוטם עושה ?

יש סט מוכן במחיר לא רע: גלייז Black Light, אוטם צבע HybridV7, ומגבת מיקרופייבר איכותית.

לפי ההמלצות HybridV7 עובד מעולה עם Black Light

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/155-shine-pretection-kit-black-light-hybridv7-microfiber

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, כל כמה זמן מיישמים גלייז? אפשר נניח בפעם הראשונה ליישם גלייז-אוטם צבע ואחרי נניח כמה חודשים ליישם גלייז ואז ווקס?

תודה!

גלייז נועד ליישום על צבע חשוף בגדול.

לך על זה תנסה את מה שתיארת אני בטוח שזה יתן תוצאה סבבה לגמרי

דיטיילר בנשמה...

מוכן לעזור בכל שאלה, בעיה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלייז נועד ליישום על צבע חשוף בגדול.

לך על זה תנסה את מה שתיארת אני בטוח שזה יתן תוצאה סבבה לגמרי

אני אבדוק תודה.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

למיטב הבנתי תשים גלייז ברגע שאתה מתכוון לחדש את האוטם. ז"א שאם שמת אוטם צבע בעוד חודשיים מיותר לשים גלייז על האוטם ומעליו ווקס מכיוון שלגלייז יהיה מאוד קשה לחדור ולמלא את השריטות שקיימות. אלא להמתין עד שהאוטם ירגיש מת, לנקות עם IPA ושאר התהליך במידה וצריך (פלסטלינה, חומרים שמסירים שאריות מתכת כמו איירון X ) ואז לשים מחדש גלייז ואוטם.

מבחנתי גלייז יבוא לפני האוטם בכל פעם שאיישם אוטם מחדש. ולגבי ווקס כתחזוקה מלמעלה מתי שבא לך.

לא יודע למה אבל משום מה זכור לי שיש לך אוטם של menzerna power lock , זה נכון?

במידה וכן נאמר פה מאדם שנסה מספר ווקסים על האוטם הנ"ל שהם לא נתפסים טוב. אז במידה וכן יש לך אוטם של menzerna power lock תבדוק על חתיכה קטנה לפני שתיישם על כל הרכב.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אוטם של אופטי סיל,לפחות זכרת שיש לי אוטם :wink:

אז IPA ינקה את השטח ואז לבצע גלייז ואוטם, הבנתי.

קרה לי באמת מצב שווקס לא נתפס בגלל האופטיסיל. ביצעתי אותו ומעליו ווקס chemical guys butter wet wax ומשום מה הוא לא נתפס על הצבע,עכשיו הפח לא חלק ואין הרבה בידינג. זה בוצע על סקודה פאביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי באמת מצב שווקס לא נתפס בגלל האופטיסיל. ביצעתי אותו ומעליו ווקס chemical guys butter wet wax ומשום מה הוא לא נתפס על הצבע,עכשיו הפח לא חלק ואין הרבה בידינג. זה בוצע על סקודה פאביה.

טוב שאמרת :mm_yeah:

הרכב שלי עם 2 שכבות של אופטי סיל ורציתי ליישם ווקס מעל.

נמנע מזה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יתרה מכך, אני חושב לעצמי: "האוטם נתפס בפח, לא נתפס, מה השפעה שעכשיו אני לא ימרח ווקס נניח כמה חודשים".

ועוד דבר נוסף אצלי (אלנטרה) אם מרחתי ווקס עד חודש חודשיים אחרונים יהיה קל מאוד להוריד צואה של ציפורים,אפילו רק עם מים. בפאביה עם סבון התקשתי להוריד,וזה היה אחרי פלסטלינה אוטם ווקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאמרת :mm_yeah:

הרכב שלי עם 2 שכבות של אופטי סיל ורציתי ליישם ווקס מעל.

נמנע מזה.

תודה.

אני חושב וזאת מחשבה שלא מייצגת את הדיטיילרים הגדולים... את היצרנים למיניהם ואת אלא שמוכרים לכם מוצרים.

שווקס מעל אוטם משובח זה הליך מיותר למדי! ומתאים כאשר יש לכם תצוגה של הרכב או שסתם בא לכם להרשים את החברים.

במקרה כזה שימו ווקס ותקבלו גוון חם/רטוב/לח/עמוק/זוהר/צועק/חתיך/משפריץ/חמוד/הבנת את הרעיון...

מה גם שבאמת יש ווקסים טובים ככל שיהיו שלא יתנו אפקט מירבי מעל אוטמים מסויימים, למה זה? לא יודע. פשוט ככה.

רוב האנשים שאני מכיר שמיישמים אוטם צבע שמים שכבה אחת ממנו. ואז מתעקשים לשים ווקס להגנה נוספת.

אני מציע פשוט לשים 2 שכבות של אוטם אחת מעל השנייה מהפרש של 3/6/24/ שעות או אפילו שבוע ימים, תלוי באוטם ובזמן האיחוי שלו ותיהיו בטוחים ששכבת אוטם מעל שכבה זהה תתאחה ותחבור לרכב הרבה יותר ממרבית הווקסים והנה יש לך הגנה מרבית לזמן מקסימלי.

קחו את דברי לאיזה כיוון שתרצו, זאת דעתי.

ישנם אנשים שהמראה של הרכב חשוב להם יותר מכל אז ההודעה שלי לא פונה אליהם.

היא פונה לאנשים כמוני שדואגים רק להגנה של הרכב ופחות למראה..

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי מאוד הגנה טובה ומראה טוב, לכן הרכב שלי משנת 2006 ונראה חדש מאוד. אני על הפאביה עשיתי את התהליך הנ"ל זאת בכדי באמת להגן יותר, ושהווקס יתן גוון לצבע. והפאביה נמצאת בתנאים קצת יותר קיצוניים כמו חנייה בשמש כל היום וצואה של עטלפים וציפורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...