Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ או ברזל?

דודי ויצמן
שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול קפצתי לראות רכב לשיפוץ (אני לא יכול לתת כרגע פרטים וצילום של הרכב-אין לי אישור מהבעלים)

בכל מקרה -את מצב השאסי היה קשה לראות אבל לאור כמות הרקבונות והחלודה כפי שאפשר לראות בתמונות המצורפות השאלה שלי היא האם ניתן בכלל לשפץ את הרכב לרמה בטוחה. הרכב עצמו שלם-הקווים ישרים וכל החלקים קיימים .מה דעתכם?

063.jpg

064.jpg

066.jpg

067.jpg

071.jpg

077.jpg

074.jpg

062.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב רקוב בחלקים רבים בחלק התחתון ובקורות. כל הסביבה לו הייתה מלאה בחלקי מתכת שנשרו ממנו. אני מבין שאפשר לשחזר הכל.השאלה היא האם קורות רקובות ניתנות בכלל לתיקון בצורה כזו שהרכב יישמור על חוזק המבנה המקורי שלו פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צילמת סמוך לשמשה הקדמית, גם שם זה לעומק.

אכן, כמעט הכל ניתן לשיפוץ ואם אתה ממש בספק, הבא איש מקצוע לרכב.

הרכב מושך מאוד אך מצריך השקעה אדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם הרכב לא נדיר באופן יוצא מן הכלל ותר על העניין. חפש רכב אחר עם בסיס יותר טוב.

יש כאן השקעה רבה מאד בזמן וכסף ובסוף ישארו לך רקבונות נוספים ברכב.פחים אפשר להשתיל פה ושם אבל רקבונות בתוך הקורות זה קטסטרופלי, גם מבחינת חוזק המרכב. הרי לא תתחיל לבנות את הרכב מחדש.

קבל עצה טובה רד מזה כי בסכום ובזמן שתשקיע תוכל לקנות רכב אספנות נוסע ויפה .יש כאן השקעה של עשרות אלפי שקלים.

שבת שלום

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נדיר ומבחינה הסטורית עד כמה שאני זוכר עלה יותר מיגואר בזמן ההשקה. מבחינה כלכלית ניתן להשיג באירופה רכב זהה במצב טוב ב5000-6000 יורו לשיפוץ קליל כאשר הגירסא היקרה ביותר שלו נמכרה במצב גרוע לשיפוץ באיביי לפני כשבוע ב5000 דולר

כך שמבחינה כלכלית לא מדובר כאן במציאה .עיקר הדאגה שלי היא יותר בטיחותית מכיון שלמרות שלהערכתי אני יכול להגיע לשיפוץ יפה בעלויות שפויות למרות כמות העבודה עם פחח טוב שכרגע מבצע עבודה על רכב שלי,אני בספק כפי שכבר צויין כאן אם ניתן להגיע לחוזק מבני תקין ולמנוע מצב שבתאונה אני "אעבור מימד".......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הספציפי הזה עושה לך את זה לך על זה.

כל דבר הוא "בר שיפוץ", אך זה תלוי רק בך.

אני משפץ רכב שכל מי שראה אותו טען "שאין כדאיות כלכלית".

הכל נכון,עלות שפוץ של כמה עשרות אלפי שקלים לרכב שעלותו כמה אלפי שקלים בודדים!

אך זו"השריטה" וזה התחביב.

ההחלטה היא שלך ורק שלך.

שי

איש חכם אמר: "סעו לאט ותגיעו מהר!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של עד כמה הרכב מעניין , או אם יש לך קשר אישי לרכב .

כל רכב ניתן לשחזור , ויש כאן כמה פרוייקטים שבקלות מבחינת המצב היה אפשר לוותר עליהם

ראה את הרובר שבחתימתי , ראה את הרובר של ישראל ,

ראה את הפורד קפרי שעלתה לפורום ממש השבוע , רקובה מאוד ובכל זאת תשופץ !

אם הרכב הוא פופולרי ואין לך שום קשר סנטימנטלי אליו , וותר .

אם התמונה האישית וסוג הרכב שונה , זה עיניין אחר .

אגב ,

אתה יכול לספר באיזה דגם מדובר ?

זה שנות השיבעים ?

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של עד כמה הרכב מעניין , או אם יש לך קשר אישי לרכב .

כל רכב ניתן לשחזור , ויש כאן כמה פרוייקטים שבקלות מבחינת המצב היה אפשר לוותר עליהם

...

אם הרכב הוא פופולרי ואין לך שום קשר סנטימנטלי אליו , וותר .

אם התמונה האישית וסוג הרכב שונה , זה עיניין אחר .

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם כולכם שכל רכב ניתן לשפץ -הבעיה היא רקבונות בקורות כפי שאריק אמר-מה שמעורר שאלות של בטיחות.

השיפוץ של ישראל הוא אמנם השראה ובהחלט גרם לי לדבוק במקוריות בשיפוץ הנוכחי של הלאנצ'יה שלי שאמנם היא עדיין לא אספנות אבל בהחלט קלאסיקה מודרנית.מצד שני עד כמה שזכור לי לרובר של ישראל לא היו רקבונות בשאסי (באשיה כדבריו).

אני אנסה לשכנע את הפחח שלי לבוא ולתת דיעה. אם בעל הרכב יסכים אפרסם אותו (בתקווה שהוא לא יתפורר עד אז....)

הרכב הוא בהחלט רכב מפתה ומקביל לgtv מהרבה בחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי... אתה חושש מהתפוררות הרכב או מהתפוררות בעליו?:lol:

עודד, אתה שוב מתחיל? ...

איזה אוטו זה?

מדובר ברכב ההוא הכחול, זה שמוצע למכירה.

.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...