Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת פולו 2002 וחידוש פנים הרכב-[תמונות]

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

לאחרונה הגיעה לידי פולקסוואגן פולו במתנה מההורים של אשתי (קנו רכב חדש ולא יכלו להיפתר מהאוטו עקב מצבו הקוסמטי המוזנח),

הרכב הגיע אלי במצב חיצוני ופנימי קטסטרופה כגון:מכות בפח+ספי דלתות כם מכות, צבע כולו שרוף,טמבונים עם פיצוצים וקילופים,פנסים קדמיים עכורים ופנס אחורי שבור,עלים ובוץ בכל חור אפשרי,פנים הרכב מלא אבק וכל הפלסטיקה מתקלפת בעיה ידועה בפולקסוואגן,חלון קדמי צד נוסע לא עבד.

מה שכן הרכב היה מאוד שמור מבחינה מכאנית (עשה רק 135 אלף ק"מ, הבן אדם דאג לטפל בו בכל פיפס שצץ ועשה טיפולים לפני הזמן,כל המושבים היו בריפודים כל הזמן ככה שהמושבים במצב מצויין! כל הפלסטיקה בפנים הרכב שלמה ולא שבורה!

לכן לאור מצבו הלא מזהיר של הרכב החלטתי לעשות עליו פרויקט קטן ולהביא אותו למצב קוסמטי סביר +.

בשביל ההתחלה החלטתי שאני הולך לצבוע אותו בצבע כחול של סובארו STI (הצבע המקורי גם כחול), לכן פירקתי את האמא של האוטו והכנסתי אותו למוסך הונדה שבמעלות שיצבעו אותו.

במקביל התפנתי לטפל בחלון הנוסע שלא עבד, הזמנתי קיט תיקון מאיביי שעלה לי 100 ש"ח ולאחר שהקיט הגיע התקנתי את כל החלקים השבורים והופה החלון חזר לעבוד :). לאחר מכן התפנתי לטפל בבעיה של הפנסים העכורים, שייפתי וליטשתי את הפנסים עד למצב כמעט כמו חדש ולבסוף הדבקתי עליהם ניילון השחרה עדין על מנת שהפנסים יישמרו יותר טוב וגם זה נותן מראה טיפה יותר טוב+הדבקתי ניילון מגן על פנסי הערפל בצבע צהוב, את האיתותי צד אני קניתי חדשים כי הישנים פשוט התפרקו לי ביד. כמו כן קניתי פנס אחורי חדש ועשיתי חידוש גם לפנסים אחוריים.

לאחר מכן התפנתי לעבוד על הידיות והפלסטיקה של פנים הרכב, לאחר שהורדתי את כל הציפוי גומי שהיה על הידיות נתתי לחבר שצבע לי אותם בצבע פלסטי עמיד במיוחד, כמו כן החיפויים של הדלתות עברו ניקוי ייסודי והדבקה במקומות שבהם היה צורך, השגתי מגש אחורי מפולו החדשה ועשיתי לו התאמה לפולו הזאת כי המגש ההישן היה עם חורים.

לבנתיים הצלחתי להשיג ג'אנט מגנזיום של אופל טיגרה, הגאנטים היו במצב זוועה וגם הם עברו שיוף וניקוי יסודי ולאחר מכן צבע בתנור אצל אותו חבר(לחבר יש מצבעה מקצועית).

כרגע מה שנשאר לי לעשות זה להרכיב את החיפויים של הדלתות, לצבוע את הקאליפרים בצהוב,להשחיר את החלון האחורי בשחור עדין,למצוא גומייה של האנטנה ולהרכיב, קניתי זרועות של ווישרים עם ווישרים חדשים של הפולו החדשה(לבנתיים פירקתי את הוישר האחורי לפי דעתי יותר יפה בלי,מה דעתכם?), להרכיב רדיו דיסק חדש עם רמקולים חדשים.

לבנתיים אני מעלה לפה מספר תמונות שצילמתי, בהמשך אני אעלה עוד תמונות של פנים הרכב לאחר שאני אסיים להרכיב את הכל.

IMG_0426-001.JPG

IMG_0427-001.JPG

IMG_0428-001.JPG

IMG_0429-001.JPG

IMG_0537.JPG

IMG_0538.JPG

IMG_0539.JPG

IMG_0540.JPG

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד כמה תמונות.

IMG_0541.JPG

IMG_0542.JPG

IMG_0543.JPG

IMG_0544.JPG

IMG_0545.JPG

IMG_0546.JPG

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה תמונות.

נראה מדהים ! אם אפשר גם תמונות של פנים הרכב ועוד תמונות של התהליך...

יש יותר מידי תמונות של התוצאה הסופית מיותר מידי כיוונים, אבל אפשר להבין למה - התוצאה מעולה.

עריכה - אם אתה יכול להרחיב בקשר לניילון השחרה ששמת על הפנסים זה מאוד יעזור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תודה.

אני אצלם תמונות מפנים הרכב ואעלה בהמשך. לצערי אין לי תמונות מהתהליך עצמו.

לגבי ניילון ההשחרה אז זה המוצר:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=headlight+tint+vinyl&_nkwusc=headlight+tint+vnyl&_rdc=1

קל לעבודה כשעובדים עם פן תעשייתי מיים וסבון.

יש גם שקוף מי שרוצה לשמור על פנסים נקיים ולא לנקות כל כמה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאנטים כן נצבעו בצבע אפור הם היו בצבע כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

גם אני מחכה :) הם עוד לא ראו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יפה מאד! הרכב נראה חדש!

זה נראה טוב בלי מגב מאחורה, אבל בחורף זה יכול לעצבן שאי אפשר לנגב את החלון מתוך הרכב.

לפני השיפוץ הרכב נסע בלי פגוש אחורי? כי הלוחית רישוי מוצמדת לרכב בלי פגוש :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר׳ה.

הרכב נסע כ 50 מטר מהמקום שבו הוא פורק למוסך פחחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאר אצלנו כי אנחנו בונים בית במושב וזקוקים לרכב שני במשפחה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...