Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת פולו 2002 וחידוש פנים הרכב-[תמונות]

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי, תודה.

אני אצלם תמונות מפנים הרכב ואעלה בהמשך. לצערי אין לי תמונות מהתהליך עצמו.

לגבי ניילון ההשחרה אז זה המוצר:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=headlight+tint+vinyl&_nkwusc=headlight+tint+vnyl&_rdc=1

קל לעבודה כשעובדים עם פן תעשייתי מיים וסבון.

יש גם שקוף מי שרוצה לשמור על פנסים נקיים ולא לנקות כל כמה זמן.

הניילון הזה חוקי? עובר טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשחרה היא חיצונית והיא מאוד עדינה ולא שחורה שחורה.

עשיתי בדיקה פנס רגיל ללא השחרה מול פנס מושחר ולא ראיתי בעין הבדל כלשהו בעוצמת האור בלילה, הבדיקה הכי טובה זה בטסט עם מד גובה ועוצמה ייעודי.

חברים מחיר בה״פ מי שמעוניין.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו ענקי!

לדעתי יצא לך הרבה הרבה יותר יפה ואיכותי מ''סביר +''.

הצבע יושב מעולה על הרכב, איכות הצביעה נראית מעולה.

לגבי הג'אנטים הם נראים מצוין אך לטעמי לא בצבע המתאים, הג'אנטים נראים מאוד אנמים,

הם צריכים להיות גם בוהקים ובולטים, בייחוד ליד צבע כזה דומיננטי, צבע כסוף הרבה יותר יתאים.

(נ.ב אתה בטוח שהם מאופל טיגרה? עושה רושם שמדובר בג'אנטים מקוריים של הונדה סייויק SR).

לגבי הוישר האחורי, גם אם הוא לא יהיה תמיד יהיה את החיבור שלו, שמרחוק הוא יראה כמו איזה חור

או מכה וזה יראה הרבה פחות מחמיא ויותר בכיוון של תאונה, וגם בטיחותית, עדיף להרכיב את הווישר חזרה,

יופי זה לא הכל בחיים, בייחוד לא עם מעמידים מולו את הבטיחות (ויש המון המון יופי לרכב הזה :D ).

השחרת הפנסים יצאה מאוד יפה, מאוד עדין ולא מוגזם.

דבר נוסף שהייתי מטפל בו חיצונית זה סמל אחורי, שמאוד חסר וניקיון קל לצמיגים.

כל הכבוד לך. יצא לך מדהים, ממש להוציא מהחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

לגבי הג׳אנטים אז כן זה בטוח מאופל טיגרה זה הג׳אנט המקורי שהגיע עם האופל מהחברה.

לגבי הצבע אז התמונות פשוט עושות לו עוול וגם הצמיגים דורשים ניקוי ייסודי+צביעה של הקליפרים בצהוב/אדום ואז הג׳אנט מקבל צורה כלשהיא על האוטו.

הבעיה שלי עם הווישר האחורי שאין לו שום תרומה מבחינת בטיחות כי רוב הזמן לא ניתן למצוא ווישר אחורי טוב למכירה וכל פעם אני מוצא את עצמי מתעסק ועושה קומבינות מווישרים אחרים ואז הוא לא מנגב טוב ורק מורח את הכל מאחורה. ראיתי בפורומים בחו״ל שכולם מורידים אותו ושמים פקק גומי/פלסטיק.

לגבי הסמל האחורי הוא פשוט עוד לא הודבק בגלל שאני רוצה לצבוע אותו ואת הקדמי בצבע שחור מט ואז אני אדביק אותו חזרה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב של גשם זה נורא עוזר, ניתן לראות בבירור דרך המראה הפנורמית.

נכון שמעטים הימים הגשומים בשנה אבל עדיין, נשאר לך החור המכוער הזה.

הפקק עדיין יוצר משהו בולט שם, לא משהו מחמיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו יצא מדהים, הרבה יותר מסביר+, איזה כיף לקבל רכב כזה מתנה ולשפץ אותו.8)

בקשר להשחרה, הזמת את ה- light black?

אפשר לקבל לינק למוצר הספציפי שהזמנת?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

בדקתי לגבי הטסט ואין בעיה עם זה ברגע שאני מוריד את כל המנגנון ושם פקק.

לגבי הניילון ההשחרה אז כן זה ה light black ולצערי אין לי את הקישור כי לא אני הזמנתי את השחור, יש לי לצהוב.

לפי דעתי תזמין את הניילון עם המשלוח והמחיר הכי נמוכים כי כולם מאותו הסוג והאיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוצא רק במידה של 12" על 48" , זה יספיק לשתי פנסים, או להזמין יותר מאחד ליתר ביטחון?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אמור להספיק במידה והפנס שלך בערך בגודל של הפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מתנות בחינם.

ובכל זאת חתיכת השקעה יצא מהמם.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...