Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

WAZE בחו"ל

petit nicolas
שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

שאלה קצרה בקשר לוויז שניסיתי לחפש לה תשובה גם בפורום ויותר מזה סתם באינטרנט - אני יודע שוויז פעילה בהרבה מדינות בעולם. אם אני רוצה להשתמש בה בחו"ל (ויש לי שם חבילת גלישה), האם אני יכול סתם לפתוח את האפליקציה שיש לי כבר על המכשיר ולהשתמש, או שצריך להוריד את הגרסה הרלוונטית מהאפסטור של המדינה אליה אני מגיע?

בעיקרון זה נראה לי טריוויאלי שיהיה אפשר להשתמש באותה אפליקציה מהחנות הישראלית, אבל אז נזכרתי בכל מיני הגדרות שהן מאוד ספציפיות לישראל (בעיקר אם אני מוכן או לא לעבור בשטחים), וחשבתי לעצמי שמאוד לא הגיוני שההגדרות האלה יופיעו בגרסה האמריקאית לדוגמה - ומה אמור לעשות אמריקאי שמגיע לכאן? ובאופן מקביל, אולי יש הגדרות ספציפיות למדינות אחרות, שלא קיימות בגרסה שלי?

האם מישהו ניסה להשתמש בחו"ל באפליקציה (מהחנות הישראלית)?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשנות את ההגדרות למדינה שאתה נמצא בה ואוטומטית הוא מוריד חבילת מפות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע השרתים של וויז מחולקים לאירופה, ישראל וארה"ב, אז מפות של ישראל יש רק בישראל ומפות של ארה"ב יש רק וארה"ב וכו'.אבל הם עובדים על איחוד השרתים, לדעתי הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה להיכנס לאתר שלהם ולשאול שם.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להסיר את האפליקציה ולהתקין אותה שוב במדינה שאתה רוצה להשתמש

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שכולם פה קשקשנים מקצועיים :roll:

אני משתמש בWAZE באייפון בארה"ב ובישראל אתה לא צריך לעשות כלום, פשוט תפעיל את התוכנה במדינת היעד והיא מוריד את המפות של האזור שאתה נמצא בו.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״קאמרו״ צודק.

לא צריך להסיר ולא כלום. המפה תתעדכן מהרשת.

מנסיוו שהיה לי בארה״ב, איכות הניווט (המסלול) של ה waze נחותה משמעותית מתוכנות אחרות עם מפות מובנות.

המסלול המוצע של הwaze היה ארוך לעיתים בסדרי גודל של 30 אחוז בהשוואה לתוכנות אחרות.

אני מניח שזה קשור למיעוט המשתמשים בארה״ב ביחס לגודל המדינה בהשוואה לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. יש לי עוד קצת זמן עד אז אבל כשאני אגיע אני פשוט אנסה להפעיל את האפליקציה ואם זה לא יעבוד (אני מניח שאין סיבה שלא), אני אמחק אותה ואוריד מחדש מהחנות הרלוונטית.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בWAZE באייפון בארה"ב ובישראל אתה לא צריך לעשות כלום, פשוט תפעיל את התוכנה במדינת היעד והיא מוריד את המפות של האזור שאתה נמצא בו.

אז אצלי באנדרויד היה צורך לבצע מחיקת מידע מהאפליקציה בכדי לגרום לה לבצע התקנה של מפה של ארה"ב

מי שאינו בקיא בפעולה הזאת יכול פשוט להסיר ולהתקין מחדש

לא ברור לי מדוע השימוש במילת גנאי

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, אבל לא ניתן להתחבר בשם משתמש שלך בWAZE ישראל כאשר אתה נמצא במדינה אחרת. (ניסיתי בארה"ב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב אפשר לקנות SPS קטן ("3.5) תמורת כמה עשרות דולארים, יעלה פחות מהגלישה בווייז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, אבל לא ניתן להתחבר בשם משתמש שלך בWAZE ישראל כאשר אתה נמצא במדינה אחרת. (ניסיתי בארה"ב)

אם אני לא טועה WAZE ביצעו עדכון לכלל שמות המשתמשים כדי שיהיה שם משתמש אוניברסלי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...