Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מ..מי..מיני..מינור - שירשור ישן

karni shani
שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר קצת פרטים על המיני קונברטבל.

איך הגיעה לארץ ובכלל על הדגם הנ"ל.

הרכב הגיע לארץ ביבוא אישי בשנת 95

שנת יצור 92

הדגם הנ״ל לא יצא מהמפעל אלה נעשה במכון שיפורי רכב בחו״ל .

בעולם יש הרבה כאלה ויש גם קיט לעשות את זה לבד (רק שבארץ לא ניתן לבצע זאת ביורוקרטיה )

עם שינוי מבנה ברישיון ורק אז נכנס לארץ

כרגע מה שידוע שיש שנים כאלה בארץ ורק זאת נוסעת בכבישי ישראל

יום טוב

מיני רכב שכובש את הלב]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 461
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנוע מטרו 1300.

ירד מרכב נוסע.

כולל הכל... בתמונה.

2600 ש"ח

0.5.2.9.2.0.8.7.2.4

2222 ש"ח כולל עזרה בשינוע...

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Db_Statement_Mysqli_Exception' with message 'Mysqli statement execute error : Can't create/write to file '/tmp/#sql_3436_0.MYI' (Errcode: 28)' in /home/seo/domains/links.tutlogistic.pl/public_html/library/Zend/Db/Statement/Mysqli.php:214

Stack trace:

#0 /home/seo/domains/links.tutlogistic.pl/public_html/library/Zend/Db/Statement.php(320): Zend_Db_Statement_Mysqli->_execute(Array)

#1 /home/seo/domains/links.tutlogistic.pl/public_html/library/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(468): Zend_Db_Statement->execute(Array)

#2 /home/seo/domains/links.tutlogistic.pl/public_html/library/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(725): Zend_Db_Adapter_Abstract->query(Object(Zend_Db_Select), Array)

#3 /home/seo/domains/links.tutlogistic.pl/public_html/application/models/Text.php(42): Zend_Db_Adapter_Abstract->fetchRow(Object(Zend_Db_Select))

#4 /home/seo/domains/links.tutlogistic.pl/public_html/schedule.php(299): Text->getRandom()

#5 main

thrown in /home/seo/domains/links.tutlogistic.pl/public_html/library/Zend/Db/Statement/Mysqli.php on line 214

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מחיפוש צמיגים 165/60/12 ללא הצלחה הגעתי ליבואן של יוקוהומה בארץ (קמור צמיגים).

לאחר שיחה ארוכה ובירורים הם הסכימו לייבא את הצמיג הזה לארץ!

המחיר המבוקש הוא 450 ש"ח לצמיג לפני מע"מ ושלושה חודשים זמן הספקה. במידה ויהיה הזמנה של מעל 20 צמיגים נקבל 5% הנחה (בסוף 505 ש"ח לצמיג). לפי מה שהבנתי המחיר כולל הרכבה ואיזון, כל אחד בפנצריה באזור שלו.

עקב המחיר וזמני ההספקה אני עדיין מתלבט בין הגודל הזה לגודל 145/70/12 שהוא הרבה יותר זול, בערך אותו קוטר אבל צר יותר.

הבעיה שיש לי גאנט 5x12 ואני מפחד שהצמיג לא יהיה פרופורציונלי לגאנט.

אפשר גם 175/70/12 אבל הקוטר שלו הרבה יותר גדול ואני מפחד שיפגע בכנפיים.

אז ככה:

1. למישהו יש צמיג 145/70/12 או 175/70/12 על גאנט 5x12 ויכול להעלות תמונה?

2. מישהו מעוניין להזמין צמיגים 165/60/12

3. מצורף עוד תמונה מהשיפוץ שלי.

IMG-20130619-WA0000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי ששאל אותי בפרטי על הפחחות אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות עדיין (לא פרסמתי מספיק...) אז אני ארשום פה.

ביצעתי את הפחחות במוסך וינר בחיפה. הוא לא מתעסק עם רכבים ישנים ואמר לי שלא ייקח עוד פרוייקט כזה (אבל אי אפשר לדעת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חייב עזרה בקשר לבלמים מאחור:

יש לי בעייה של הפרש בלימה מאחור 34% ימין שמאל, צד ימין בולם חלש יותר. התופים,הסנדלים והצילינדרים זהים לא נוזלים ונראים מצויין, המותחן בין הסנדלים מכוון היטב, לא יצאו לי בועות אויר בניקוז בדיקה שעשיתי בצד ימין אחור.

משהו נתקל בבעיה כזו או יש איזה רעיון לפתרון?

איך ניתן לבדוק אם נפתרה הבעיה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מבקש עזרה.

קניתי מיני יפהפיה .

נסעתי איתה ישירות למוסך רם ת"א ושם נאמר לי.....

מסתבר שנעשתה באוטו השתלה של מנוע מטרו על גיר של מיני.

עד כאן הכל בסדר .

הבעיה:הקלאץ' לא מפריד הייטב.

ואם מותחים את בורג הכוונון הקלאץ' מחליק.

(קלאץ' חדש)

האם יש מצב שהקלאץ' לא הותקן נכון?

יש למישהו רעיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסף אומר שמשאבת קלאץ' של מטרו ממוקמת בצורה אחרת. תשאיר את האוטו אם יהיה לי זמן אטפל בה (שבועיים עד חודש)

עזוב עזוב לא מעוניין לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...