Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי Sx4 אאוטדור יעוץ ברכישת רכב חדש מחברה עד 115000 ש"ח - נא עצתכם!

silent2k
שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי סוזוקי אלטו יד ראשונה שאני הולך למכור. הסיבה היא שהתחתנתי ואשתי לא יודעת לנהוג בגיר רגיל והבעיה יותר גדולה שאני גר בצפון ושם יש עליות ואני צריך רכב חזק שיעלה עליות בלי בעיה.

חשבתי על סוזוקי Sx4 outdoor ראיתי שזה רכב חזק ובעל לוק של רכב שטח חסכוני בדלק ובמחיר שעומד שבתקציב, מה דעתכם על רכב זה ?

מכיוון שאני לא מבין במכוניות ולא מתעסק בזה אשמח לקבל עצה לרכב חזק שיהיה אוטומט,לדעתי חסכוני בדלק,לנסיעות בין עירוניות,

חשבו שמצד אחד יהיה חזק אך מצד שני חיסכוני בדלק.

לא רוצה רכב מיני, עדיף לוק של רכב שטח אבל לא חובה, היה לי מזמן שברלוט קורסיקה 96 גם משהוא שדומה לרכב ( במראה ) זה יהיה מצויין רק הבעיה ברכב זה שהוא שוחט בדלק :)

תודה על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתוך נסיון של שנתיים עם SX4 (דגם הסדאן) שנוסע יום-יום בין רכס הכרמל לאזור הקריות - אין שום בעיה מבחינת נסיעה בעליות.

כזוג צעיר הייתי שוקל דווקא את דגם הסדאן משיקול של מקום לציוד כאשר יהיו תינוקות.

בכל זאת שים לב לשני דברים:

1. אם אתה מתכוון לרכוש רכב משומש המנוע בדגמי 2006-9 הוא מנוע 107 כ"ס, אאל"ט דומה לזה של הליאנה. מ-2010 מדובר במנוע 119 כ"ס הרבה יותר זריז.

2. אין אפשרות לבטל את כרית האויר הימנית - מה שמונע אפשרות להתקין מושב בטיחות לתינוק במקום זה. לזוג צעיר מדובר בפונקציה חושבה שיכולה להוות שיקול לפסילת הרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה טוב ה sx4 1600 מנוע

ו 120 כ"ס

אני מתרשם ממך שאתה מרוצה מהרכב.

אשמח לקבל המלצות לרכבים טובים יותר אם יש במחיר זה. בלבד חדש מהחברה!! לא יד שנייה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במשפחה את הרכב ויוצא לי לנהוג עליו מדי פעם, אבל דגם 2008.

לגבי אמינות לא יודע כי יש לנו אותו פחות משנה, אבל זה סוזוקי אין נפילות איתם.

לגבי נוחות זה סובייקטיבי ואתה תרגיש את הרכב בנסיעת מבחן.

זה רכב מאוד סחיר יחסית לרכבים אחרים בסגמנט שלו ולמרות שיש SX4 יוצאות ליסינג, וזה מנסיון אישי.

סה"כ רכב מומלץ מאוד.

אבא שלי היה בוחן רכב ומכונאי עשרות שנים והוא מרוצה מאוד מהרכב וממליץ עליו, וזה עוד בן אדם שכל שנה וחצי מחליף רכב בלי סיבה מיוחדת.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את הרכב שמשמש אותי לעבודה (יצור 2011-אוטומאט)

sperial ואני כנראה שכנים מבלי לדעת זאת ואכן בעליות של רכס הכרמל אין כלל בעיה.

צריכת דלק כ 10 ליטר ואף פחות בתוך העיר ואני עם משקל עודף של ציוד .

מנסיון של מעל 50 אלף ק'מ על הרכב הזה לא נתקלתי בבעיות כלשהן .(טפו,טפו,טפו,בן פורת יוסף :wink:).

בהצלחה

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

תודה על התגובות. כל התגובות חיוביות וכנראה שאלך על ה

x4 hb Outdoor

המחירים של כל רכבי השטח ופנאי מתיחילים ב 160000 ש"ח.

ראיתי שיש את Kia soul במחיר דומה.

אין דברים רעים על ה

??suzuki sx4 Hb Outdoor

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הsx4 מכוער ומיושן מזכיר לי את הטידה מכוניות אפורות כאלה :/ אבל זו דעתי האישית כמובן :p

יש לך את האוקטביה 1.2TSI הדגם מוחלף אז אפשר לקבל הנחות משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש אוטו חזק שלא יסחה עליות הכי קשות

skoda octavia עם מנווע 1.2

לא בטוח שיעשה את זה או שאני טועה.

אשמח לקבל עוד מכוניות שעליי לבדוק לפני רכישה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה. האמת, טועה זה עוד לא מילה מתאימה ביותר :)

תעשה נסיעת מבחן, תראה איך סוחב המנוע ״הקטן״ הזה.

אם אפשר להוציא אוקטביה חדשה ב-115, לדעתי אין על מה לחשוב בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו וגיר עושים את ההבדל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לחרוג מעט, ולקחת את היונדאי i30, מכונית הרבה יותר מודרנית מהSX4.

יותר מאובזרת, יותר חזקה, גיר יותר מתקדם, צריכת דלק עדיפה, נראית יותר טוב, מודרנית בהרבה. תמורה הרבה יותר טובה לכסף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשיג סקודה יטי, 1.2 + DSG, ברמת גימור אמבישן, באיזור ה 130K. הוא יענה יופי על הדרישות שלך. אם יש לך גישה למועדון "חבר" אפשר בפחות + מתנות. לך תראה ותתרשם לפני שאתה מחליט.

אין מה לחשוש מבחינת סחיבה. ה 1.2 הזה עולה בביצועיו על רבים ממנועי ה 1.6-1.8 האטמוספרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר מה לחשוש מהאמינות של הDSG בעתיד ומאיך אשתו תסתדר איתו, זה בסופו של דבר גיר ידני שמתנהג אוטומטית עם רובוט, הוא לא אוטומטי פלנטרי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...