Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו - מנוע כבה באמצע הנסיעה

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לחברי הפורום!

ברשותי פיאט בראבו 1.6 ידנית שנת 97.

הרכב מטופל בקפידה, שמן מנוע AGIP RACING, שמן גיר סינטטי מלא, לא מזמן הוחלף מצמד ועוד כמה דברים.

הרכב נושק ל 190K ק''מ.

בנסיעה האחרונה שלי נסעתי מאריאל לרמת גן, הטנק דלק היה על הפס האחרון ונכנסתי לתדלק טנק מלא בסדש בפ''ת (סגולה), סה''כ 38 ליטר. הגעתי ליעדי ברמת גן ויום למחרת יצאתי בשעות הבוקר חזרה לאריאל, בדרך בכביש 5 לאחר כ 20 דק' נסיעה הרכב השמיע צלצולים מוזרים ומבט על לוח השעונים הראה כי הרכב כבה, עצרתי בצד מיד. בנסיון להניע את הרכב הסטרטר עבד, המנוע רעד אך לא הניע. בהמשך לאחר שכבר הוזמן גרר הרכב ועמדתי כחצי שעה ניסיתי שוב להניע והרכב הניע אך המנוע רעד בצורה חריגה ונראה כאילו עבד על 2-3 בוכנות.

לציין כי המים מים ירוקים ללא סימני שמן, שמן מנוע לא חסר ונקי, הרכב לפני טיפול 10K, הרכב לא התחמם בנסיעה. הנסיעה הייתה עם מזגן.

בגלל שזה היה יום שישי אז הרכב נשלח לאחסנה מהביטוח וביום ראשון יובא למוסך לאבחון.

הדבר הראשון שעלה בראשי אולי הדלק? אבל זה לא מתאים לתחנת דלק הזאת ואני מתדלק שם קבוע.

למישהו יש רעיונות מה זה יכול להיות?

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו משאבת תקולה/פילטר דלק סתום/לכלוך בבית המצערת.

כל זה ככל הנראה נגרם כי נסעת על הסוף של המיכל דלק.

אם יש לך פילטר דלק, תחליף. אם יש לך אפשרות לנקות בית מצערת תנקה.

בנוסף הסימפטום של נסיעה על 3 צילינדרים במקום 4, זה מראה על חוטי הצתה לא תקינים.

בגלל שכל התהליך קרה לאחר התדלוק, אני חושב שיש לך לכלוך בבית המצערת. הכי קל וזול לנקות אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בעבר הגיע למצב של הפס האחרון, אגב זה לפני שהנורה נדלקת ולא הייתה כל בעיה.

הפילטר דלק הוחלף לפני כ10K ק''מ לכן אם לא היה משהו חריג לא אמור לעשות תקלות.

עולה לי רעיון שאולי הצינור של הפילטר אויר המקורי שהחל מעט להסדק ואולי עף משהו לבית המצערת?

חוטי הצטה גם בדקתי והאמתי שהם נראו ישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לחברי הפורום!

ברשותי פיאט בראבו 1.6 ידנית שנת 97.

הרכב מטופל בקפידה, שמן מנוע AGIP RACING, שמן גיר סינטטי מלא, לא מזמן הוחלף מצמד ועוד כמה דברים.

הרכב נושק ל 190K ק''מ.

בנסיעה האחרונה שלי נסעתי מאריאל לרמת גן, הטנק דלק היה על הפס האחרון ונכנסתי לתדלק טנק מלא בסדש בפ''ת (סגולה), סה''כ 38 ליטר. הגעתי ליעדי ברמת גן ויום למחרת יצאתי בשעות הבוקר חזרה לאריאל, בדרך בכביש 5 לאחר כ 20 דק' נסיעה הרכב השמיע צלצולים מוזרים ומבט על לוח השעונים הראה כי הרכב כבה, עצרתי בצד מיד. בנסיון להניע את הרכב הסטרטר עבד, המנוע רעד אך לא הניע. בהמשך לאחר שכבר הוזמן גרר הרכב ועמדתי כחצי שעה ניסיתי שוב להניע והרכב הניע אך המנוע רעד בצורה חריגה ונראה כאילו עבד על 2-3 בוכנות.

לציין כי המים מים ירוקים ללא סימני שמן, שמן מנוע לא חסר ונקי, הרכב לפני טיפול 10K, הרכב לא התחמם בנסיעה. הנסיעה הייתה עם מזגן.

בגלל שזה היה יום שישי אז הרכב נשלח לאחסנה מהביטוח וביום ראשון יובא למוסך לאבחון.

הדבר הראשון שעלה בראשי אולי הדלק? אבל זה לא מתאים לתחנת דלק הזאת ואני מתדלק שם קבוע.

למישהו יש רעיונות מה זה יכול להיות?

שלום רב !

מבלי להתייחס לעובדה, שבה אתה נוהג לנבוע עד הטיפות האחרונות, הסימפטוום של בעייתך מרמז על דהל מהול!

לא ציינת האם עשן סמיך נפלט מצינור הפליטה, מה שיכול להעיד על דחק מהול בסולר בנפט, או במים.

המשך לעדכן ביום ראשון.

אין קשר ישיר לדעתי לעובדה שחוטי ההצתה ישנים, אך מומלץ שתחליפם בחדשים ובאיכותיים בהמשך.

בהצלחה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה צביקה!

מבחינת מיכל הדלק הוא 45 ליטר, בתדלוק נכנסו 36 ליטר.

הרכב יגיע יום ראשון למוסך אוטואיטליה, הדבר הכי חשוב הוא ששמרתי את הקבלה של התדלוק ואפילו רשמתי מס' רכב. מה שכן כאשר כבר עברו יומיים לך תאשים מישהו. בכל מקרה מחר כנראה אהיה חכם יותר לאחר בדיקת המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית טעות חמורה, התחנה הזו כבר נתפסה פעמיים מוהלת דלק.

אתה מוזמן לעשות עליה חיפוש.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית טעות חמורה, התחנה הזו כבר נתפסה פעמיים מוהלת דלק.

אתה מוזמן לעשות עליה חיפוש.

תודה צביקה!

מבחינת מיכל הדלק הוא 45 ליטר, בתדלוק נכנסו 36 ליטר.

הרכב יגיע יום ראשון למוסך אוטואיטליה, הדבר הכי חשוב הוא ששמרתי את הקבלה של התדלוק ואפילו רשמתי מס' רכב. מה שכן כאשר כבר עברו יומיים לך תאשים מישהו. בכל מקרה מחר כנראה אהיה חכם יותר לאחר בדיקת המוסך.

שלום רב !

זה ששמרת את הקבלה עשית חכם, זה שעברו יומים, זה לא עלול להפריע לך, בתיעוד של התחנה חייב להיות תיעוד של דלק מהול, וסביר להניח שאתה לא היחיד שנפגע מכך, תחנה דלק אמורה להיות מבוטחת וכל הוצאה שלך מוגשת לביטוח, ואתה מקבל כל שקל ממהוצאות שיש לך כולל עלות הדלק שנוקזה מהטנק.

אלעד ,טוען שלתחנה יש כבר היסוטרייה של מהילות, תלונה למשרד האנרגיה והתשתיות, תעזור לקידום ההליכים.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה ואלעד תודה!

אלעד עשיתי חיפוש בגוגל במטרה למצוא מידע שנתת פה אך לא מצאתי דבר, תוכל להפנות אותי למידע הנ''ל?

אני מתדלק שם המון, פעם ראשונה שקורה לי דבר כזה!

אני עדיין לא ממהר להאשים אותם ב 100% ומחר אעדכן אתכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...