Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים בכביש 6 וכביש 1 - עכשיו בחדשות 2

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם בזכות אותם 20 קמ"ש נוספים הגעת לרמזור בירוק? ועמדת ברמזור אחד פחות?

הנקודה היא שלא מבצעים סטטיסטיקה על מקרה בודד, כי הוא חסר משמעות מבחינה סטטיסטית.

מהירות נסיעה גבוהה יותר מתרגמת למהירות ממוצעת גבוהה יותר שמתרגמת לזמן הגעה קצר יותר.

נקודה שהעלו בתגובות לכתבה במקו, בכבישים מהירים ו-6 בפרט השיעור של תאונות שנגרמו בשל מהירות מופרזת הוא שולי ביחס לשיעור התאונות שנגרמו בשל עצירה בשוליים. המשמעות פה שהאכיפה של עבירת מהירות בכביש 6 מסכן את הציבור יותר מאשר אותה עבירה שאוכפים כנגדה.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לצערי וצערו הוא הולך לקבל את הצינור כי הנהג הוא אידיוט. מי מודה במהירות של 150 קמ"ש וגם אם ימצאו אין ספור כשלים הודאתו תפיל אותו.

אין צורך שתרגיש צער - היחיד שצריך להצטער הוא הנהג הטיפש שהופיע בכתבה. במילותיו שלו הוא הפיל את עצמו וטווה עבור זוג השוטרים את הרשת שלכדה אותו.

אם רק היה טוען שנסע כחוק ושהיתה כאן טעות בזיהוי, הוא היה יכול לצאת זכאי מכל הסיפור הזה.

מי שטיפש משלם את המחיר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעלות בארץ מהירות מ110 ל130 לדעתי יהיה מעשה שגוי-עכשו נוסעים 120-130 כי מותר 110.

כשיעלו את המהירות ל13 אנשים ייסעו 140-150-מרחק הבלימה גדל משמעותית.

חוץ מזה שעוד 20 קמ"ש לא משמעותיים לזמן הגעה ליעד-זה מצטמצם ברמזור אדום אחד.

זה ישנה קצת בזמן ההגעה בנסיעות ארוכות אבל זה משנה את צריכת הדלק, פקקים, עייפות בנהיגה ושמירה על המנוע.

מהירות השיוט של האופנוע שלי היא 135 קמ"ש כלומר בהילוך שישי בליטוף הכי קל של הגז אני על 130, לא מאמץ את האופנוע וחוסך בדלק, כדי לסוע 110 אני נוסע על הילוך חמישי וללחוץ יותר על הגז.

אין צורך שתרגיש צער - היחיד שצריך להצטער הוא הנהג הטיפש שהופיע בכתבה. במילותיו שלו הוא הפיל את עצמו וטווה עבור זוג השוטרים את הרשת שלכדה אותו.

אם רק היה טוען שנסע כחוק ושהיתה כאן טעות בזיהוי, הוא היה יכול לצאת זכאי מכל הסיפור הזה.

מי שטיפש משלם את המחיר.

האמת שעדיין לא נחרץ גורלו, הוא אמר שהוא באמת לא שם לב.

ולכן גם 90 קמ"ש יכלה להיות המהירות שלו, הוא לא אומר על כמה הוא נסע במפורש... וגם ערכו את קטע הוידאו ככה שאתה לא יודע מה היה השיח ביניהם באמצע

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעדיין לא נחרץ גורלו, הוא אמר שהוא באמת לא שם לב.

ולכן גם 90 קמ"ש יכלה להיות המהירות שלו, הוא לא אומר על כמה הוא נסע במפורש... וגם ערכו את קטע הוידאו ככה שאתה לא יודע מה היה השיח ביניהם באמצע

אגב עריכה.

יתכן והכל היה מבויים. מראש.

נראה שהשוטר הצולף/לייזר הולך לסבול מהחיים שלו. הנחת רשתות ההסוואה (על האופנוע ועל עצמו). ההמתנה בשמש, עם בגדי רכיבה של אופנוע, ולא במכונית ממוזגת. הסרת ההסוואות, קיפולן, (הכל בשמש) ונסיעה לשוטר השני שחיכה עד עכשיו במכונית ממוזגת עם האקדח והתוצאה - נראה שהוא הופך בעצמו לנהג מסוכן ובוודאי מחורפן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגהי מהירות, היא תמיד גורם לתאונת דרכים. אם הרכבים לא היו בתנועה, לא היו תאונות.

תוסיף את המילה "מופרזת" מיד אחרי ^^ 'מהירות' והרי לך משפט שגוי.

באשר לפעילות המבוכרת,

בדיחה עצובה וכל כך מעצבנת!

בקשר לנהג הטיפש - אילולא הודאתו כנראה שהיה יוצא זכאי אם היה מגיש ערעור...

נהג אינטילגנט יותר היה מנפץ לשוטר את הבועה בו במקום -

קשר עין במפורש לא היה שם.

"יונדאי לנטרה, החדשות..." - נשמע קביל בבית משפט! :roll:

ועלק השוטר בניידת שואל את רוכב האופנוע, "זה הרכב והנהג?" איך בדיוק הוא זיהה את הנהג אם זה אכן 'טס' במהירות 160 קמ"ש?

בלי תמונה / קשר עין/ הוכחה חד משמעית אחרת - הייתי רוצה שיתפסו אותי, הייתי עושה מזה מטעמים בתקשורת...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דרדסים בכל מיני צבעים..." כיף לראות את תשלום המיסים שלי מופנה לדברים הכרחים ומציל חיים. "אוכפים בכבישים אדומים" הכביש המחבר את כפרי המשולש לכפר סבא כבר גבה קורבנות רבים גם השנה ואף השבוע תאונת אופנוע, לרוב בגלל עקיפה בקו לבן ונהיגה פרועה. מוזר שלא ראיתי שום ניידת או שוטר שאוכפים שם את חוקי התנועה. כנראה שהיו מחופשים היטב.

לראות את השוטר מדקלם את השטויות שדחפו לו לפה משרד האוצר ואור ירוק פשוט מעורר בחילה.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו במקרה מצאתי מסמך של משרד התחבורה שכולל נימוקים מאד מדעיים לבחירת המהירות המותרת בכל קטע כביש.

שווה לעיין, יש שם כמה דברים מפתיעים :

http://www.news1.co.il/uploadFiles/678402125835419.pdf

מסתבר שיש מישהו שבאמת יושב וחוקר את העניין. האם המסקנות נכונות ? לא בהכרח..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עריכה.

יתכן והכל היה מבויים. מראש.

נראה שהשוטר הצולף/לייזר הולך לסבול מהחיים שלו. הנחת רשתות ההסוואה (על האופנוע ועל עצמו). ההמתנה בשמש, עם בגדי רכיבה של אופנוע, ולא במכונית ממוזגת. הסרת ההסוואות, קיפולן, (הכל בשמש) ונסיעה לשוטר השני שחיכה עד עכשיו במכונית ממוזגת עם האקדח והתוצאה - נראה שהוא הופך בעצמו לנהג מסוכן ובוודאי מחורפן.

וואט? תגיד לי שהסיפור עם רשתות הסוואה הוא בצחוק. בבקשה. :| באמת חבורה של - תסלחו על הצרפתית - מפגרים נמצאים במשטרה. לא עדיף שיקחו את עצמם ואת רשתות ההסואה שלהם לתפוס הברחות סמים או משהו קצת יותר רציני מעבירות מהירות?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט ביזיון. לא רחוק היום בו אכיפת מהירות תבוצע ע"י הליקופטר עם צלפים.

speed_limit_helicopter.jpg

כשראיתי פעם ראשונה את התמונה הזו צחקתי.

היום, אחרי הכתבה, אני כבר עומד לבכות.

ביזיון.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לפני כ17 שנים מסוקים כאילו מירטים נהגים ממהרים באוטוסטרדות של אוסטריה.רק ששם היה מותר 130 ורוב הנהגים שנעצרו לדעתי נסעו 180+.שם גם משלמים את הקנס במקום,כמה מאות אירו לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואט? תגיד לי שהסיפור עם רשתות הסוואה הוא בצחוק. בבקשה. :| באמת חבורה של - תסלחו על הצרפתית - מפגרים נמצאים במשטרה. לא עדיף שיקחו את עצמם ואת רשתות ההסואה שלהם לתפוס הברחות סמים או משהו קצת יותר רציני מעבירות מהירות?

אין לי באמת מושג.

אבל נראה לך שהביאו את נוסבאום בשיא החום עם צוות צילום,

ובמקרה הגרילו נהג יונדאי (?) על 160 (כ 180 על השעון)?

נהג שדיקלם את מה ששמענו...

קשה לי להאמין שנתנו לדמות כל כך מכובדת לסבול הרבה בתנאי האקלים האלו. ארגנו משהו...

ובלי קשר, אני חוזר על זה שנראה לי שפרקטית המשטרה הולכת לסבול מהתפעול של הרעיון.

נראה שמישהו חייב להוכיח אפקטיביות (ע"י גביה/מס' דו"חות) המלחמה שהוכרזה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, כשאנשים מדברים או במקרה הזה המשטרה על מהירות מוגזמת שגורמת לתאונות, הרי יש בזה נכון.

הכל שאלה של כמה באמת המהירות גבוהה, ובאיזה כביש.

אני לא בעד כל הצילומים השטותיים האלו, אבל עם כל הכבוד אני נוסע בכביש 6 על 110 קמ"ש ואני נתקל במשאיות שנוסעות כמוני וגם כאלו שעל 120. אם אני לא טועה למשאיות בכביש מהיר אסור לעבור את ה 90 קמ"ש לא ככה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב צודק: מרגע הלזירה ועד לעצירת הנהג יש לשמור איתו על קשר עין. לא ראיתי שהדבר התרחש בכתבה, וממילא קשה לי לחשוב על סיטואציה שבה דבר כזה בכלל יכול להיות אפשרי.

קשר עין הוא OVERRATED

הלכתי למשפט בטענה כי לא היה קשר עין. וגם הוכחתי את זה בעקבות משאית שהסתירה.

השופט טען את טענת השוטר. לפי המהירות המתרחשת, אין סבירות שהיה רכב אחר באזור אשר מתאים לתיאור שלי. למרות שמדובר על זמן שבו הייתה תנועה ערה מאוד (7 וחצי בבוקר - איילון). כמות המכוניות הייתי אדירה. אך עדיין ההוכחה כי קשר עין רציף לא נשמר, לא הייתה עילה לביטול דוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט שלי שהיה לפני כשנתיים וחצי, אי שמירת קשר עין רציף בין זוג השוטרים לביני היתה הטיעון המרכזי שלי. הצגתי בפני ביהמ"ש גם צילומים של הכביש שמוכיחים שגם אם השוטרים היו טוענים שהם אכן שמרו איתי על קשר עין, מבחינת התוואי שלו זה פשוט בלתי אפשרי.

את השופט זה שכנע.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...