Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע נגד רוכבים בחודש אוגוסט

motimv
שימו לב! השרשור הזה בן 4303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב ידיעתי, נסיעה על השוליים אסורה. מה שכן, משטרת התנועה החליטה שהיא איננה אוכפת את העבירה. מכיוון שהמשטרה איננה הרשות המחוקקת, אלא המבצעת, אני בספק אם השופט יזכה אותך.

המשטרה אינה הרשות המחוקקת אבל קצין תנועה יכול למשל לקבוע תמרור מסויים או אישור מסויים.

כמו ההחלטה שלא לבדוק המצאות תעודת ביטוח חובה אצל רוכבי אופנוע - הנחייה תמוהה מאוד לדעתי.

לא ידעתי שמותר לנסוע על השוליים, וזה חידוש מרענן בשבילי , עברתי רענון נהיגה לפני כשנה ואני זוכר שבתוקף אמרו שאסור לנסוע על השוליים לכל אחד, מלבד משאית בזמן עלייה כאשר היא נוסעת מתחת למהירות מסויימת

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקריאה:

http://motobike.allmag.co.il/article/401.aspx

http://www.motorcycle.org.il/forumasp/messages.aspx?TopicID=2871

http://www.fullgaz.co.il/forums/showthread.php?t=80456

יש הבדל בין הרשות שניתנת לקצין משטרה להציב תמרור במקום מסויים (ואגב, כל מי שמציב תמרורים שייך לרשות המבצעת, אבל לא החוק שמגדיר תמרורים אלו והנהיגה הנדרשת על פיהם) לבין החלטה מה חוקי ומה לא.

אגב, גם ההחלטה של משטרת ישראל אלו עבירות לאכוף ואלו לא, היא בעיניי לא דמוקרטית, בכך שהרשות המבצעת מבטלת בעצם את הרשות המחוקקת ועוקפת את החוק במקום לאכוף אותו.

אין לדברים הנ"ל שום קשר לדעתי על נסיעה של דו גלגלי על השוליים. הייתי רוכב אופנוע במשך 14 שנה ונסעתי גם על השוליים (אבל רק בזמנים של פקק תנועה בכביש, ובזהירות רבה).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש עברתי לדו"ג, משהו שהבנתי רק באותו הרגע, לרכב כחלק מהתנועה מגביר את הסיכויים שלי להיפגע בינוני עד אנוש ביותר מפי 3. כי בממהירות התנועה מקבלים הפתעות מלפנים, מאחור ומהצדדים!

כשאני מהיר מהתנועה אני מבטל שניים מתוך שלושת הכיוונים האלה וכך נשאר רק הקדימה להתמודד איתו.

למה זה חשוב? כי לא יודע מי מכם ניסה לחבוש קסדה פעם, אבל שדה הראיה מצטמצם מאוד, והמראות של הקטנוע פחות איכותיות מאלו של רכב, מה שאומר שאמנם אני יושב גבוה ואין לי חלקי פח שמסתירים לי, אבל יש לי קסדה. אז קדימה אני רואה מעולה וגם תפיסת המרחב טובה יותר, אבל בצדדים ומאחור אני מאד חשוף!

מבחינת השתחלות ברמזורים ועמידה על מעבר חציה, אני תמיד שואף לעמוד ראשון ברמזור אבל משתדל להימנע ממעבר חציה ואם אין ברירה, לעלות עליו רק אחרי שנדלק האדום להולכי הרגל.

למה? כי רוב הנהגים ישנים ברכב ולא מודעים לסביבתם, ואם אעמד לידם, סיכוי סביר שאוכל אותה! מעבר לזה אני תמיד פותח מהר יותר מרכב ולכן אני גם לא מעכב אף אחד אז בכלל לא ברור על מה התלונה.

בקשר לשוליים, רוכב עד 60 קמ"ש כשהתנועה עומדת ועד 80-90 כשהפקק על 30-40. אם השוליים מטונפים או צרים משתדל להימנע.

ככה גם לא מפריע לאף אחד וגם לא מסכן את עצמי. ולאלה שאוהבים לברוח לשוליים, תזכרו ששולי הכביש הם נתיב לכל דבר וכשיורדים לשול צריך להסתכל במראה!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...