Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנת יום הולדת לידידה

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לידידה ממש ממש קרובה (לצורך העניין אני הייתי רוצה שיהיה משהו בינינו והיא יודעת ואומרת שאם לא היה לה חבר היינו יכולים להיות ביחד אבל כרגע יש לה חבר כמעט 3 שנים, אבל זה כבר לנושא אחר :wink:) יש יום הולדת ביום ראשון, ואי אפשר להעביר את המאורע הזה ללא מתנה :lol:

חשבתי לקנות לה איזה דובי פרווה שהיא יכולה לשים אצלה בחדר ולקטוף ורד מהגינה (אין מה לעשות איתם גם ככה :-D) ולהוסיף מכתב עם משהו בסגנון "שתחייכי כל פעם שתראי את הדובי הזה", השאלה - מאיפה משיגים דובי כזה? "הפנינג" וכו'? לא משהו מוגזם, גודל רגיל..

ולגבי הורד, כמה זמן הוא מחזיק אחרי שהוא נקטף? אם אני קוטף אותו לילה לפני הוא לא ישנה מצב צבירה? :|

תודה חברה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממליץ לך ללכת על משהו פחות רומנטי מדובי ופרחים. עם כל הכבוד לזה שהיא ידידה קרובה, דע את מקומך - אתה זה הידיד, את הרומנטיקה תשאיר לבן זוגה.

אני הייתי מעדיף לקנות משהו שימושי יותר וזה כבר תלוי בתחומי עניין שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידידה ממש ממש קרובה (לצורך העניין אני הייתי רוצה שיהיה משהו בינינו והיא יודעת ואומרת שאם לא היה לה חבר היינו יכולים להיות ביחד אבל כרגע יש לה חבר כמעט 3 שנים, אבל זה כבר לנושא אחר :wink:) יש יום הולדת ביום ראשון, ואי אפשר להעביר את המאורע הזה ללא מתנה :lol:

חשבתי לקנות לה איזה דובי פרווה שהיא יכולה לשים אצלה בחדר ולקטוף ורד מהגינה (אין מה לעשות איתם גם ככה :-D) ולהוסיף מכתב עם משהו בסגנון "שתחייכי כל פעם שתראי את הדובי הזה", השאלה - מאיפה משיגים דובי כזה? "הפנינג" וכו'? לא משהו מוגזם, גודל רגיל..

ולגבי הורד, כמה זמן הוא מחזיק אחרי שהוא נקטף? אם אני קוטף אותו לילה לפני הוא לא ישנה מצב צבירה? :|

תודה חברה :wink:

יש לה חבר, אתה רוצה אותה, והיא אומרת לך "אם לא היה לי חבר הינו ביחד?".

לא היתי מתחלף עם חבר שלה.

ולקנות לה דובי? חבר..עזוב.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי (וזו רק דעתי, לא לצלוב אותי!) כל הסיפור הזה הוא רעיון רע מאוד. אני יודע שזה קשה, אבל מה שאתה באמת צריך לעשות זה להפסיק להיות ידיד שלה. הרי אתה רק סובל מזה שאתה רוצה להיות איתה ולא יכול. תראה ריחוק, תראה חוסר עניין, חס וחלילה אל תקנה לה מתנה - ותדע אם היא באמת רוצה אותך בחיים שלה או לא. כל דבר אחר סתם ייגמר בשברון לב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג לחבר שלה, המשפט שהיא אמרה לו זה משפט שכל "ידיד" שמע מתישהו במהלך חייו הידידותיים.

זה לא באמת נכון. יש לה אינטרס להשאיר אותו בסביבה - בין אם זה לגרום לחבר לקנא מדי פעם, אולי חוסר בחברות, אולי כי סתם נחמד לה שהוא קונה לה מתנות ועוד אלף אפשרויות שונות.

Blaz00r אל תיעלב, אבל אם היא באמת הייתה רואה אותך בתור Boyfriend Material זה כבר היה קורה.

sronis, שלא תטעה - גם לו יש אינטרס להישאר שם בסביבה. בתור הידיד הוא הראשון בתור לאפשרות שהיא תיאלץ לקבל ניחומים אחרי פרידה או סתם ריב קשה.

ככה שלשני הצדדים יש את הסיבות שלהם להישאר קרובים, לכן אחזור להמלצה שלי. ראוי שתקנה לה מתנה אבל חשוב מאוד שתדע לכבד את בן זוגה בכך שהמתנה שתקנה לא תיצור רושם של חתירה תחתיו.

גילוי נאות - מאז ומעולם לא האמנתי בידידות בין גבר לאישה, תמיד אחד הצדדים ירצה יותר בשלב כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי (וזו רק דעתי, לא לצלוב אותי!) כל הסיפור הזה הוא רעיון רע מאוד. אני יודע שזה קשה, אבל מה שאתה באמת צריך לעשות זה להפסיק להיות ידיד שלה. הרי אתה רק סובל מזה שאתה רוצה להיות איתה ולא יכול. תראה ריחוק, תראה חוסר עניין, חס וחלילה אל תקנה לה מתנה - ותדע אם היא באמת רוצה אותך בחיים שלה או לא. כל דבר אחר סתם ייגמר בשברון לב.

צודק בכל מילה (גם לדעתי..), מצטער מאוד אבל מאיך שהצגת את זה לפחות זה נשמע פשוט פתטי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו איתן בדבריהם ,

אבל תרשה לי לזרום איתך (פותח שרשור) .

אם יש לך משהו לומר לה ,אז תאמר לה ואל תתחבא מאחורי דובי גדול,

תהיה גבר ותאמר לה את מה שאתה רוצה , אני מדבר מתוך 'אחושילינג' ניסיון בקטעים האלו

כאחד שאישתו (בזמן תקופת החברות שלנו) קיבלה הצעות מ'הדשא של השכן' ,

היא נפנפה אותם אחד אחד ואפילו הייתה משתפת אותי והיינו מסתלבטים על זה ביחד.

הייתי תופס את הג'ננה אם היא הייתה מקבלת מתנות למינהם .

ועד היום אני ישן בשקט בלילה וגם אישתי ,כי היא יודעת טוב מאוד שאני לא איזה פאנט שחושב שאני

ה'בעלים' שלה.

"לא טוב לך ?,את רוצה ללכת?,יש משהו יותר טוב?,תפדלי יקירתי"

אבל כנראה שטוב לה אז היא נשארת.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי, 10 בלילה, ת"א מחכה לך חבר. תתלבש יפה, תגלח למטה ויאללה לעבודה

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, בכוונה כתבתי בהודעה הראשונה שזה לנושא אחר ואני לא רוצה לפתוח את זה אבל כנראה זה בלתי נמנע, אני לא יודע איך בדיוק להסביר את הקשר בינינו אבל בואו נגיד שהבהרתי לה טוב מאוד את העמדה שלי בנושא והיו לנו לפחות 5 שיחות על זה שלאחר כולן הקשר נותק ביוזמתי ותמיד חזרנו לדבר בסוף..אני כבר יודע "אם היא באמת רוצה אותי בחיים שלה" - התשובה היא כן.

זה בסדר, היא לא אמרה את זה במילים האלו אלא נתנה רמיזה עבה אבל דאגה להבהיר שכרגע היא עם חבר שלה ושום דבר לא יכול לקרות.

בקצרה ולעניין, אני יודע טוב מאוד את מקומי כרגע ולא "מחכה לה" או משהו בסגנון, פשוט זורם עם הקשר המיוחד שיש בינינו (שהוא הרבה יותר מידידות רגילה), בזה אפשר לסכם את הנושא :wink:

אם יש לכם רעיונות למתנות יותר ""לעניין"" אני פתוח להצעות, הרעיון עם הדובי הוא בגלל שזו אותה מתנה שייעצתי לחבר שהיה באותו מצב שלי לקנות לידידה שהוא רצה להיות איתה ובאותה תקופה היה לה חבר בגלל שזה משהו שרואים כמעט כל יום ונזכרים בבנאדם שהביא אותה, ובאמת היא אמרה לו אחרי כמה חודשים שהדובי מזכיר לה אותו כל בוקר, והיום הם ביחד :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis, שלא תטעה - גם לו יש אינטרס להישאר שם בסביבה. בתור הידיד הוא הראשון בתור לאפשרות שהיא תיאלץ לקבל ניחומים אחרי פרידה או סתם ריב קשה.

אתה רומז שהוא מחכה לרגע שהשטח יהיה פנוי בשביל לפרגע אותה ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אבל אם היא בת 19 ומשחקת איתך משחקים, אז ממש אין לה בגרות של מישהי 10 שנים מגילה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההכללה הגורפת,

בין גיל 18 לגיל 23 הן מוכיחות כישרון מופלא ב 'טיזינג'.

הייתה לי ידידה כזו שהייתה במערכת יחסים עם כל אחד רק לא איתי.

האות ד' התחלפה באות ז' ,אבל אני רציתי יותר מאותיות,

רציתי אותה רק בשבילי .

פנייך מועדות לתסביך ,נקווה לטוב.

עריכה : תחזור על ההודעה הקודמת שלי ,את הדובי תשאיר בחלון ראווה ,היא לא רוצה מתנות

היא רק רוצה לדעת שאתה תמיד תהיה בסביבה.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...