Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיימת משטרה יותר מושחטת מישראל - סיפורים מיוון.

asi08
שימו לב! השרשור הזה בן 7213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שבוע ביוון-קוס גיליתי שיש משטרה יותר מושחטת ממשטרת ישראל...

מיותר לציין שהיחס שלהם לתיירים לא מזהיר, אם שוטר אומר לי להרים אופניים שלא שלי פתאום משום מקום, כאילו אני עובד אצלו אז דרשני וזה לא בהיותי ישראלי אלה כי ככה זה היחס שם (משהו שבישראל נדיר מאוד שיקרה כי המשטרה בקושי מדברת עם התיירים).

השוטרים נסעו שם על ניסן פרימיירה ג'י טי והצורת נסיעה שלהם יותר הזכירה ילד שהרגע קיבל רישיון, פירפור מרמזור לרמזור וכו'...

ולמי שמתכנן להשכיר שם אופנוע/קטנוע אז בשבילכם תרדו מהעיניין ולכו על אופניים ואל תיקחו סתם סיכון מיותר, כי ברגע שאתה משכיר קטנוע אתה אומר איזה מלון אתה, ואז יש כאלה שבאים בלילה עושים נזק לאופנוע ואומרים שזה לא היה ואז אתה צריך לשלם, מתחיל מ-200 יורו!!! תלוי בנזק שהם גרמו. אתה לא רוצה לשלם??? אין שום בעיה אנחנו קוראים למשטרה ואז תאמינו לי תשלמו יפה יפה כי שהאזרחים ביחסי ידידות מופלאה עם המשטרה אז אין דבר שימנע ממך לשלם, אלה אם כן לא בא לך בזמן הקרוב לחזור לארץ.

זהו, זוהי ההתרשמות הקטנה שלי עם משטרה ממדינה זרה.

נ.ב רשום בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים :-D

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה לא בהיותי ישראלי אלה כי ככה זה היחס שם (משהו שבישראל נדיר מאוד שיקרה כי המשטרה בקושי מדברת עם התיירים).

בישראל המשטרה לא מדברת עם התיירים כי היא לא יודעת אנגלית...:lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע מזמן שביוון המשטרה כלל לא מוערבת בנעשה , במיוחד לגבי תיירים.

בנוסף ידוע שלהשכיר אופנוע ביוון זהו סיכון מאוד גדול , אני אישית שהייתי באיוס (עוד שהיו חבילות אז ... ואז השחטנו את האי כולו :)...אך... הזמנים ההם, שעשו עלינו כתבה בטלויזיה.. ) בכל אופן שם גם היתה מאפיה מאוד גדולה בכל נושא האופנועים.. גונבים מחבלים וכו'.. אתה לא משלם צפה למכות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוש קצר :

מושחטת - אילוץ כוחני של הפועל - שחוטה , כלומר : ערופת ראש ,שהוציאו את נשמתה לשם הפיכתה לבשר מאכל ,או הפסיקו את חייה באופן מלאכותי בעזרת סכין.

מושחתת - נגועה בשוחד , מתעלמת מחוקי המינהל התקין תמורת שלמונים , מסואבת.

עם כל הסיפורים שקראתי כאן ובמקומות אחרים - טרם נתקלתי בסיפור על שוטר ששלח את ידו אל כיסו של אזרח ו/או קיבל אי אילו שקלים תמורת ביטול דו"ח למשל.

גם בסיפור שלעיל לא ראיתי רמז כלשהו לשחיתות.

משטרה בלתי מנומסת , מעליבה . שוטרים שאינם ראויים למדיהם , עושים דין לעצמם , שקרנים - על כל אלה שמעתי.

עדיין לא עושה את המשטרה לא למושחטת , ולא למושחתת . אז תבררו את מילותיכם.

שמר

עברית בסימן טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...