Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודי A1 - ביטול מערכת Stop-Start

daveM
שימו לב! השרשור הזה בן 4064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו צריך לבדוק , אם מחשב המנוע מאפשר נסיעה עם קריאת מתג מכסה מנוע פתוח .

או יש הגבלה (סימון תקלה)

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם היה משהו כזה לא הייתי רושם:

ביטלה באופן קבוע את המערכת ללא שום תופעות לוואי עד כה. לא נדלקה נורת תקלה, לא נרשמה הודעה כלשהי על הצג.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה משהו כזה לא הייתי רושם:

קראתי .. לא היה ברור לי , אם זה בדיקה בסרק בלבד , כמו מצב מוסך - מכסה מנוע מורם .

או , אפשר לנסוע במצב זה נסיעה רצופה , ללא קריאה או סימון תקלה מכסה מנוע פתוח וכו' .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אני פשוט התרגלתי ללחוץ בצורה רגישה על הברקס.

כאשר הלחיצה עדינה (הרכב עדיין עוצר לגמרי) הרכב לא מכבה את המנוע - בעיקר כשאני יודע שאני בפקק או שהרמזור ממש עומד להתחלף.

במידה ואני רוצה שהמערכת תכנס לפעולה אני לוחץ חזק יותר על הבלם.

אם אני בפקק וזה מתחיל להציק לי אני מבטל ע"י לחיצה על הכפתור.

מקווה שעזרתי.

אגב, האם מישהו יודע אם יש דרך להתחבר עם AUX\USB בגרסה הפשוטה, ללא שדרוג המערכת? מתחיל להציק לי לצרוב דיסקים, פתרון נוסף שלא ניסיתי זה משדר FM אבל מבאס אותי אלא אם ישנם כאלה שהפגיעה באיכות לא תורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...