Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה וחצי ו- 8500 ק"מ עם שירוקו 160 ידנית 2010

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 4518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי צריכת הדלק, אצלי בנסיעה עירונית אני עושה 1:11 בערך, נסיעה משולבת אני מגיע ל1:17.

בנסיעה לתל אביב מנהריה(הלוך חזור) כאשר אני מתדלק שוב מלא ומבצע את החישוב(ואני לא מדבר על מחשב הרכב!) אני מקבל 1:15.5, וזה בנסיעה על 110 כל הדרך כביש החוף כאשר עד היציאה מחיפה אני נוסע דרך קרית ים למי שמכיר. אם אני אוריד את המהירות ל90 הצריכה תרד

תחליט 1 ל 17 משולב או 1 ל15.5 מחוץ לעיר?

ד"א בנתוני היצרן שירוקו עושה 1 ל 16 משולב בתנאי מעבדה, עם כל הכבוד, אני עוד לא מכיר רכב שצורך פחות ממה שנתוני היצרן אומרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בנסועה משולבת שכוללת כ-80% בינעירונית, הוא עושה 1 ל-15 ונוסע מאוד רגוע. זה מה שאני הבנתי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש לטובת התרשמותי מאלפא ג'ולייטה 140 כ"ס דיזל ידנית במשך כמה ימים באיטליה:

מתלים טובים מאוד, הנדסת אנוש מזעזעת (הגה לא מתכוונן למרחק - אולי בגלל רמת האבזור - ודוושות במיקום מוזר), בלמים לא עקביים, מנוע מעולה, גיר ידני טוב (קצת קשה כשהוא קר). תא נוסעים עם לא מעט פאשלות (למשל הרדיו), אבל מרווח, והמון רעש במהירות שיוט.

נשמע שהסיכום חיובי? אז זהו, שלא, מאוד שמחתי להחזיר את האוטו הזה להשכרה. ציפיתי ליותר. רחוקה מאוד מגולף\פוקוס.

לגבי השירוקו, אני לא מופתע. זה אחרי הכל VW, הכל מאוד מיינסטרים והם לא התאמצו לגרום לשירוקו להרגיש יותר מגולף שהתלבשה בשביל לצאת למועדון ביד חרוצים. מכונית מצויינת ואני בטוח שככלי תחבורה עיקרי היא נותנת הרבה אבל זה לא משהו שהייתי מחזיק בשביל פאן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מבלבלים את המוח תגידו?

בואו אני אסדר לכם את הנתונים, שלא טענו.

הבחור שנסע עם השירוקו 80 אלף קילומר לא נוסע רגוע, וכתבתי את זה כי כולם טוענים לאמינות ירודה וזה לא נכון.

אני נסעתי עד עכשיו 60 אלף קילומטר, אני נוסע על 60 כל הדרך? לא.

בנסיעה לתל אביב מנהריה(הלוך חזור) כאשר אני מתדלק שוב מלא ומבצע את החישוב(ואני לא מדבר על מחשב הרכב!) אני מקבל 1:15.5, וזה בנסיעה על 110 כל הדרך כביש החוף כאשר עד היציאה מחיפה אני נוסע דרך קרית ים למי שמכיר. אם אני אוריד את המהירות ל90 הצריכה תרד.

אבל! ברגע שהמורידים את הרגל יותר חזקה על הדוושה, הצריכה עולה, כמה? אפשר גם בנסיעה משולבת לעשות 1:10!

עידן, אני לא נהג שבת, אבל אין לי לאן למהר, ככה שאני לא עובר בדרך כלל את ה120.

עכשיו מי שאמר שאני מנסה להדר את השירוקו כי יש לי אחת, אתה מוזמן לבצע איתי נסיעה ולבצע את המדידה.

השירוקו זה לא המכונית הכי טובה על הכביש, לי אישית היא הכי מתאימה. להמון ששואלים אני לא ממליץ כי זה לא מה שהם מחפשים.

מעלה מעט מחשבות נוגות על הטעם שבאותן מכוניות קטנטנות שאחרי כל המאמצים בתכנונן וחוסר הנחת שבנהיגתן, צורכות דלק כמו שירוקו כזו שלך. אז נכון שהן זולות יותר בקניה, אבל יש לא מעט אנשים שבוחרים בהן דווקא בשל צריכת הדלק ה"זעומה" שלהן. וכל זה רק כדי להווכח שאוטו ששוקל פי שניים עם מנוע חזק פי שניים וחצי, "שותה" בדיוק אותה כמות של דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח חבר\בת זוג, אלטו ושירוקו, ובצעו איתן את אותו המסלול אחד לאחד (תסעו יחדיו), ואח"כ תראה מה התוצאה. כמובן שזה לא הכי משקף את הצריכה האמיתית, שכן כל אדם נוהג אחרת, אבל עדיין יהיה בסיס להשוואה. לא אגלוש מעבר לנושא שנפתח.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה קשה להבין? 1:15.5 זה נתון שאני עושה, אין לי בעיה לקחת איתי מישהו מפה לנסיעה תל אביב נהריה ושיראה בעצמו. אם נוסעים 90 זה יורד ל1:17 גם.

מי שמאמין, אחלה. מי שלא שיבושם לו.

אני כולה כותב נתונים שבדקתי(ויש לי את האוטו כבר 60,000 ק״מ) ככה שהיה הרבה לבדוק.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הבנת כנראה מה שכתבו לך - פעם אחת טענת 1ל-17 בנסיעה משולבת. פעם אחרת טענת 1ל-15.5 בנסיעה שרובה המוחלט בינעירונית. תחליט מה נכון, זה הכל.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של שירוקו עם אותו המנוע, 1 - 13 לפעמים 15 ( 700 ק"מ עם מיכל דלק וממלא 45 - 47 ליטר).

על כביש מהיר במהירות של 90 אני מגיע ל - 1-18 בקלות.

לילה טוב,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הבנת כנראה מה שכתבו לך - פעם אחת טענת 1ל-17 בנסיעה משולבת. פעם אחרת טענת 1ל-15.5 בנסיעה שרובה המוחלט בינעירונית. תחליט מה נכון, זה הכל.

אז תקרא שוב מה כתבתי.

באותה הדרך, באותם התנאים, במידה ואני נוסע 110-120 הצריכה היא 1:15.5.

במידה ואני נוסע על 90, הצריכה תהיה 1:17, ואפילו יותר!

לפני כמה חודשים נסעתי מנהריה לכנרת וחזרה, הצריכה הממוצעת היתה 1:19! לא עברתי את ה90 כל הדרך, וזאת לא בדיוק דרך בין-עירונית.

כאשר נוסעים על 100, הסל"ד הוא על 2100, והסופרצ'ארג' לא עובד, משמע זה כמו מנוע 1.4 "רגיל".

שומכאר, יש מבין? 8)

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא שוב, ודבריך לא השתנו.

נהריה ת"א זה לא משולב, זה בין עירוני. בבין עירוני הזה הצריכה שלך היא 15.5 לליטר.

מצטער, לומר בפה מלא ששירוקו עושה 1 ל 17 משולב זה שקר מטופש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא שוב, ודבריך לא השתנו.

נהריה ת"א זה לא משולב, זה בין עירוני. בבין עירוני הזה הצריכה שלך היא 15.5 לליטר.

מצטער, לומר בפה מלא ששירוקו עושה 1 ל 17 משולב זה שקר מטופש.

למה אתה מחרחר ריבים עם המילים האלו?

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחרחר שום ריב, זאת לא ההודעה הראשונה שלי בשרשור, אנשים מציגים נתונים הזויים ואח"כ ממשיכים להגן עליהם ובחוסר קונססטנטיות.

התחלנו ב 1 ל17 משולב בצורה תקיפה, המשכנו ב 1 ל 15.5 במסלול בין עירוני ואקסטרפולציה ל1 ל17 , קצת הגינות בדיווח בשרשור שעוסק ברכב מסויים זה לא יותר מדי לבקש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השירוקו, אני לא מופתע. זה אחרי הכל VW, הכל מאוד מיינסטרים והם לא התאמצו לגרום לשירוקו להרגיש יותר מגולף שהתלבשה בשביל לצאת למועדון ביד חרוצים. מכונית מצויינת ואני בטוח שככלי תחבורה עיקרי היא נותנת הרבה אבל זה לא משהו שהייתי מחזיק בשביל פאן.

לגמרי במקרה יצא לי לקחת את ה- 1.4 לסיבוב היום ואני מופתע ממש לטובה. הרכב בתור חבילה ספורטיבית הוא מעולה ובהתחשב בגימור אפילו תג המחיר נראה איכשהו הגיוני. אחלה רכב לתפוס אותו בצוואר ולהעיף אותו לתוך לפניות וזה שפותח השרשור לא הספיק להנות ממנו איפה שהוא מרגיש הכי טוב זה חבל מאד.

בקשר לצריכת דלק: :roll: לא מעניין.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...