Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

34 קמ"ש מעל המותר אחרי הפחתה

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

ביום שישי האחרון שוטר צילם אותי עם אקדח ממל"ז בכביש שדה ורבורג,גן חיים לכיוון כפר סבא.

אחרי הצומת של גן חיים הדרך נהפכת לעירונית ולא שמתי לב.

השוטר הראה לי את הקמ"ש המצויין על הממל"ז והאו הראה 89, הוא רשם 84 אחרי הפחתה של 5 קמ"ש כחוק.

הוא צילם אותי מ 217 מטר בלילה בשעה 00:41

הוא הסביר לי שאחרי הצומת של גן חיים הדרך נהפכת לעירונית ואני צריך לנסוע על חמישים קמ"ש ונסעתי במהירות מופרזת.

אני הודתי ואמרתי לו שאני מצטער ולא שמתי לב.

הוא ישר לקח לי את הרישיון ורשם לי רישיון זמני+הזמנה למשפט במרץ. הרישיון הזמני היה תקף עד להיום (יום ראשון) וזימון לשימוע אצל קצין תנועה במשטרת כפר סבא.

הייתי אצל הקצין , לשמחתי הוא לא פסל לי את הרישיון והחזיר לי אותו כי יש לי רישיון משנת 2000 ובערך 3 הרשעות ואני נהג זהיר.

עכשיו השאלה שלי היא: מה הולך להיות לי במשפט במרץ? האם כיום מחמירים בעונש על מהירות? מה המינימום נזק שאני יכול לקבל ומה המקסימום. ובעלי ניסיון שכבר עברו את זה אני אשמח אם תצטרפו לעזרתי ולנסות לכוון אותי מה לעשות בלי עו"ד.

תודה לכם מראש, אחלה פורום.

נ.ב: השוטר צירף לכתב אישום עוד פתק ששמו הוא: "טיעון לעונש". בבקשה תסבירו לי איך אני יכול להכנס למין עסקת טיעון עם התובע ולפחות לצאת רק עם קנס וללא שלילה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל לסרוק את הדו"ח תוך השמטת פרטיך האישיים יהיה נפלא.

כך נוכל לסייע לך בצורה היעילה ביותר ויש אפשרות לכך..

במידה ולא ,כתוב את כל פרטי הדו"ח מה נכתב בו בדברי השוטר וכן מה כתוב בדברי הנהג אל תשמיט אות ( בתקווה שהכתב קריא ).

וממל"ז עדיין לא מצלם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה צריך לעשות בלי עורך דין. אותי תפסו על 114 (109 אחרי הפחתה) בכביש של 60.

הקצין לא לקח לי את הרישיון ובמשפט, שהיה לפני שבוע, קיבלתי 3חודשים על תנאי לשנתיים ו 1500 ש"ח קנס בשלושה תשלומים.

העו"ד שלי קיבלה עוד 2320 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה סרקתי לך את זה באיכות גבוהה אז תמתין טיפה עד שכל התמונה תעלה לך.

תודה לך מראש, מקווה שאתה יכול לעזור לי.

http://imageshack.us/f/440/scan0001vi.jpg/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הודתי ואמרתי לו שאני מצטער ולא שמתי לב.

התחלה רעה :-)

ועכשיו לעבודה, כפתיח.

לך למקום תראה האם יש שני שלטים של כניסה לשטח בנוי מהכיוון שהגעת ממנו.

מה המרחק מהשלטים עד המקום בו נתפסת. בדו"ח נכתב טשרניחובסקי 143 , האם שמה עמדה הניידת ?

אם כן אתה נמדדת ממרחק של 217 מטר לכיוון השלטים ומשם תתחיל למדוד את המרחק לשלטים.

האם היו עוד שוטרים בניידת ?

האם נעצרת במקום של הניידת , לפניה או אחריה.

האם הרחוב היה מואר בתאורת רחוב ?

האם היית לבד על הכביש או היו עוד כלי רכב מסביבך?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נהג זהיר כמו שאתה אומר.

לך למשפט בלי עורך דין הפרקליטות מבקשים עונש במקרה כזה על תנאי שלושה חודשים ו 1000 ש"ח.

זה נאמר מניסיון שלי, ניתפסתי 90קמ"ש בעיר הייתי ללא עבר משמעותי קיבלתי שלילה 3 חודשים על תנאי למשך שנתיים ו 1000 ש"ח קנס בשלושה תשלומים. לא הלכתי עם עורך דין ואל עשו לי שום קומבינה זה העונש המתבקש במקרה ואתה לא עבריין תנועה סידרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני שלטים לכניסה כביש עירוני

היה תאורה ברחוב

בניידת היה השוטר פלוס עוד שוטר אחד מתנדב כזה

עצרתי מאחרי הניידת

והייתי כלי רכב בודד

לגבי מספר הרחוב אני לא בטוח וגם לגבי המטר מהשלט עד למיקום של הניידת (אני אבדוק)

תן לי שיטה איך לבדוק מטרים עם האוטו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך ידידי לשטח ומדוד. לפי הסבריך נתפסת ממש אחרי הכניסה לשטח הבנוי לפי המפה לא כל כך.

אפשר בצעידה ברגל .

עד עכשיו לטובתך נוכחות של מתנדב בניידת שלא מופיע כעד בדו"ח. האם הוא היה פעיל במקרה שלך?

מי אותת לך לעצור , השוטר או המתנדב?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יודע שנסעת מהר ואין כאן מקרה של טעות בזיהוי.

תגיע ליפניי המשפט תדבר עם התובעת תיראה שאתה סוגר את זה כמו שאמרתי לך.

במקרה הכי גרוע אם אתה רואה שהדרישה שלהם מוגזמת אל תודה המשפט יידחה להוכחות ואז כבר תגיע עם עורך דין.

במקרה שלי אני נסעתי מהר ותפסו אותי.

אני לא מתבכיין כמו ילד אחרי שנהגתי כמו גבר.

"הממל"ז לא תקין השוטר בכלל שוטרת" וכהנה וכהנה.

הודתי באשמה כי נסעתי מהר הבטחתי להיזהר לא להיתפס שוב ושילמתי את חובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...