Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב נמכר ולא הועברה בעלות, אבל נחתם זכרון דברים מי אחראי במקרה של עבירה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו מהעבודה שלי מכר את הרכב שלו לפני כמה זמן (לא יודע בדיוק) לתקופה מסויימת שאחרייה הוא לקח את הרכב חזרה.

לא עשו העברת בעלות (לא יודע מה הסיבה), אבל חתמו על זכרון דברים.

אחרי שהוא קיבל את הרכב חזרה, מסתבר שהבחור שאצלו היה הרכב ניהל מרדף עם המשטרה לאחר איזה שוד שהוא לקח בו חלק.

עכשיו מנהלים נגדו (ההוא שעובד איתי) חקירה ודורשים ממנו להביא את הבנאדם שאליו הוא העביר את הרכב וטוענים שבגלל שהרכב רשום על שמו הוא אחראי עליו.

*מקווה שכתבתי מובן, גם אצלי בראש זה דיי מבולגן

בכל אופן, מי אחראי על רכב שנמכר ללא העברת בעלות אבל עם זכרון דברים?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן באלגן

וההוא שחתם על זכרון הדברים יכחיש שזו חתימתו ( קטן על השודד הזה ) ואז חברך בבעיה.

וכן כל העיסקה מריחה לא טוב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריח של הסיפור (הלא טוב בלשון המעטה) אני לא מפקפק.

יש לחבר שלי צילום ת.ז של אותו בחור

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור תמוה: האם זכרון הדברים היה למכירה או להעברת הרכב לשימוש לתקופה מוגדרת. האם מדובר בהסכם מכירה שבוטל?

החבר שלך יוכל לספק את ההסבר בחקירת המשטרה.

הבעייה שלו תהייה עם אותו אדם שאת פרטיו הוא ימסור למשטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה הבחנה בין האחריות על הרכב באופן כללי לבין האחריות במובן של השוד.

את המשטרה לא מעניין מי אחראי על הרכב מבחינת הדוחות הרישוי אלא הם מנסים להוכיח מי נהג ברכב בזמן השוד.

באופן כללי, הואיל והרכב רשום על שם חבר שלך, האחריות להוכיח שהוא לא נהג ברכב מוטלת עליו.

אני מניח שאם חברך לא קשור לעניין יהיה לו קל להוכיח שהוא לא נהג ברכב בשעת השוד.

הוא צריך להראות את זכרון הדברים ואת צילום ת.ז. ולנסות ולספק אליבי למועד השוד.

בנסיבות העניין, כדאי לו לשתף פעולה עם המשטרה בעניין זה על מנת להסיר ממנו את החשד לביצוע העבירה.

הוא יצטרך להסביר את ההיגיון מאחורי העסקה המוזרה שהוא עשה.

כמובן, שהדברים נכתבים מבלי שקראתי את ההסכם בינהם שיכול לספק (אולי) איזשהו הסבר למהלך הזה, אך זה נראה מהלך מתוכנן היטב ( מצידו של השודד). בכל מקרה, הואיל ומדובר בעניין לא פשוט, אני מציע לו להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתחום הפלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מהעבודה שלי מכר את הרכב שלו לפני כמה זמן (לא יודע בדיוק) לתקופה מסויימת שאחרייה הוא לקח את הרכב חזרה.

לא עשו העברת בעלות (לא יודע מה הסיבה), אבל חתמו על זכרון דברים.

אחרי שהוא קיבל את הרכב חזרה, מסתבר שהבחור שאצלו היה הרכב ניהל מרדף עם המשטרה לאחר איזה שוד שהוא לקח בו חלק.

עכשיו מנהלים נגדו (ההוא שעובד איתי) חקירה ודורשים ממנו להביא את הבנאדם שאליו הוא העביר את הרכב וטוענים שבגלל שהרכב רשום על שמו הוא אחראי עליו.

*מקווה שכתבתי מובן, גם אצלי בראש זה דיי מבולגן

בכל אופן, מי אחראי על רכב שנמכר ללא העברת בעלות אבל עם זכרון דברים?

מי שאחראי זה בעל הרכב שרשום ברישיון, אם הוא לא העביר בעלות זאת בעיה שלו, על פי החוק הוא חייב להעביר בעלות ביום שהוא מוכר / קונה רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...