Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בסאב חדש 18 :)

ReZ0
שימו לב! השרשור הזה בן 4481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצד אחד הדלת נראית כמו חלום רטוב למבודד המצוי - מצד שני נראה שיש לך שם המון שטחים לסגור - וכדאי לך מאוד לסגור אותם כי זה יתן לאלמנט 7 אינטש שיש לך (אני לא יודע מאיפה השגת אותו

:-D ) נפח הרבה יותר טוב לניגון בו.

נראה יפה נראה טוב.

עכשיו אתה רק צריך להחזיק את הדדרה הזו עוד כמה שנים טובות בכדי לא לעשות את כל הבלאגן הזה מחדש :?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אדי אני לא יודע מאיפה הקרבונים הגיעו, פשוט קמתי בוקר אחד והם היו על המדף. אולי פיית הרמקולים שמה אותם שם :?:

לגבי החורים חשבנו לשים לוחות אלומניום ולסגור את הפתחים, אני חשבתי פשוט עם דיינמאט ודיינליינר או משהו. נראה כבר.

בנתיים היום ישבתי צ'יק צ'ק לשים דיינמאט על הדיפונים.

71c3a091.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! :) גם אני מחכה לשמוע תוצאה סופית, או לפחות את הסאב בתוך הרכב, זה מה שהכי קריטי בשביל השקט הנפשי שלי.

את הבמה הקדמית שמעתי במשך שבוע ללא איטום בדלתות ואני מאוד מרוצה מהתוצאות, אני בטוח שעם האיטום זה רק ישתפר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוויד - תסגרו את הפתחים - אני מבין שהרמקול יושב על המחיצה שמהווה את הדופן הפנימי של הדלת - תסגרו אותם, אתה לא תצטער.

מה שאתה חושב עכשיו שהרמקול הזה יודע לתת זה כנראה עוד כלום לעומת מה שאתה תחשוב אחרי סגירת החורים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה חולני ביותר.

לא מפריע לך שהסאב ככה בחוץ? אנשים "רעים" יראו את זה ודי יאהבו.

בד"כ אנשים מכסים את הכל ושמים כמה שפחות בולט לעיניים,אמיץ אתה :-P

בהצלחה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה חולני ביותר.

לא מפריע לך שהסאב ככה בחוץ? אנשים "רעים" יראו את זה ודי יאהבו.

בד"כ אנשים מכסים את הכל ושמים כמה שפחות בולט לעיניים,אמיץ אתה :-P

בהצלחה.

אני רוצה לראות את הגנב שיגנוב את זה בלי שישימו לב :)

The rest of us... l

really are suckers. l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כזה בעיה כמו שאתה חושב,המשקל פה לא משחק הרבה.

ממליץ "לקבע" אותו לאנשהו ע"י ברגים מבפנים וכל מיני שיטות שלא יהיה קל להוציא אותו ואת שאר הציוד.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן תאמין לי, משקל מהווה פה עניין גדול מאוד, וגם הגודל. אני וישראל בקושי הצלחנו להכניס אותו, יש זוויות מבחוץ, וברגים בפנים.

אני באמת מרחם על מי שינסה להוציא את התיבה הזו. חוץ מיזה שאני לא מסתובב יותר מידי ככה שזה עניין לא כלכך רלוונטי בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...