Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העלבת שוטר מתי שהוא עושה את התפקיד שלו

שימו לב! השרשור הזה בן 4726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יקח מקרה כלשהו: אני נוסע ברחוב עם הסיביק קופה 97 ספוילר אחורי איכות, אני עוצר באדום בצומת, ולידי עוצר שוטר בתפקיד עם ניידת, יעני נתיב לידי, וואלק ככה אני עומד בצומת, אני שומע את השיר Fuck the police בווליום קצת גבוהה עם באס משהו טוב, יש פיוניר דולפינים באוטו שאשיתי איזה קומבינה.

http://www.youtube.com/watch?v=_L7gc93cpUI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

יעני המסר של השיר זה פאק זה פוליס אבל זאתי מדינה דמוקרטית ואפשר לומר את הדעה שלך חופשי ברחוב......אז השוטר יכול לתת לי דוח על ולשלוח אותי ללילה מאצר בתא?

אני ייתסדר שם טוב יש לי חברים של אח שלי הגדול שומרים אליי טוב מעוד גם אותם אצרו.

אני יאיה בסדר או שהשוטר ייתן לי דוח וסלמתק?

מנהל ראשי יקר עם אתה רואה את זה תן לי קניסה לאוף תופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה מכל מה שכתבת ? זה שאתה משמיע מוסיקה שאומרת שאפשר לחסל שוטרים או ז.... על השוטרים מדינה דמוקרטית כן אבל עם גבולות , לגבי העלבת שוטר זה כבר נושא משפטי בכל מקרה אם יש לך משהו נגד שוטרים בכלל או שוטר מסוים בפרט יש את מח"ש או המטה הארצי לתלונות ציבור , וחוץ מזה סתם להשמיע מוסיקה שמסיתה מכל סוג לא הכי בריאה אתה אף פעם לא יודע את מי תפגוש או תרגיז סתם ככה חומר למחשבה .

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלק התקלת אותנו. אני בעד שתנסה ותחזור אלינו עם מסקנות. בהצלחה!

עזוב אחי אני גם ככה בריב איתם איתם כבר אני לא רוצה להסתכך עוד יותר

מנהל ראשי יקר עם אתה רואה את זה תן לי קניסה לאוף תופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למנהל שדואג לבדר אותנו מדי פעם ביצירת משתמשים ערסים פיקטיביים. :roll:

היו משתמשים פיקטיביים מוצלחים משעשעים ושנונים יותר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקח מקרה כלשהו: אני נוסע ברחוב עם הסיביק קופה 97 ספוילר אחורי איכות, אני עוצר באדום בצומת, ולידי עוצר שוטר בתפקיד עם ניידת, יעני נתיב לידי, וואלק ככה אני עומד בצומת, אני שומע את השיר Fuck the police בווליום קצת גבוהה עם באס משהו טוב, יש פיוניר דולפינים באוטו שאשיתי איזה קומבינה.

יעני המסר של השיר זה פאק זה פוליס אבל זאתי מדינה דמוקרטית ואפשר לומר את הדעה שלך חופשי ברחוב......אז השוטר יכול לתת לי דוח על ולשלוח אותי ללילה מאצר בתא?

אני ייתסדר שם טוב יש לי חברים של אח שלי הגדול שומרים אליי טוב מעוד גם אותם אצרו.

אני יאיה בסדר או שהשוטר ייתן לי דוח וסלמתק?

וואוו, כל מילה נוספת- מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למנהל שדואג לבדר אותנו מדי פעם ביצירת משתמשים ערסים פיקטיביים. :roll:

אם זה נכון - זו בדיחה גרועה (גם אם מישהו חמד לצון).

אם זה לא נכון - על פותח השרשור להסתייע מיידית במתורגמן או מאיית צמודים (סליחה מראש - לא מתכוון לפגוע, אבל יש גבול למה שהעיינים מסוגלות לסבול).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה אמיתי, זו הוכחה שמערכת החינוך נכשלה.

אם לא, טוב, אז זה לא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספונסר הרשמי של הפורום ,ואם כבר רוצצים מדבקה לפורום אז למה לא? "ערוסי קארס - פורום עם כבוד"

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אחי נראה לי שהשוטר ה*ין הזה סתם יצע אליך ואוד אחניס אותחה למאצר אני אייתי טובע אותו בכול הקוח.

תפנה למ"חש (מרביצים לחובשים ושוטרים)

כריזמה 03 | קורולה 05 | 9-5 02 | TypeR 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...