Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה לרכב של carsforum-מהי דעתכם?

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?  

172 הצבעות

1. 1. מה היא מדבקת הפורום המועדפת עליך?

• אופציה 1 - לוגו הפורום
    • אופציה 2 - כיתוב לבן להדבקה על השמשה
    • אופציה 3 - מדבקה שחורה למסגרת המספר

פוסטים מומלצים

הי חברים , אני קיבלתי מצביקה את המדבקה שנדבקת מבפנים לחלונות , והדבקתי אחת על חלון משולש אחורי בצד הנהג , הבעיה היא שמרחוק בקושי רואים אותה כי החלונות האחוריים שלי , כולל המשולשים וכולל השמשה האחורית מושחרים .

הייתי שמח להדביק מדבקה (אותו הסוג שנדבקת מבפנים) על השמשה האחורית מבחוץ , בצד שמאל למטה , אבל אין לי אחת כזאת .

אז אני פונה אליכם , אם למישהו יש מדבקה מיותרת כזאת שנדבקת מבחוץ ואין לו בעיה לתרום לחבר פורום , אני אשמח מאוד .

אני בעצמי מראשון , אם יש מישהו קרוב אלי או באזור המרכז ויכול לתת לי אחת אני אשמח לבוא ולקחת .

תודה .

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יאלה נארגן משהו :-P

יש גם חברה לא דרומים שלומדים באב"ג, ונמצאים בב"ש, וגם די בכירים בפורום שמוזמנים להצטרף בכיף :wink:.

את דור יש לי בפייסבוק, דרומים מוזמנים לתת לי את הפייסבוק בפרטי ונפתח קבוצה :arrow:

אה, ומהיום הסימן למי שמזהה חבר פורום, זה לצפור שתי צפירות קלות :wink:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: זה היה קל לזהות אותי, אבל רכבים שגרתיים ניתן לזהות רק עפ"י מדבקה :wink:

הרכב שלי לא כזה שגרתי, אין קליאו ידנית לבנה כל כך יפה בבאר שבע :lol:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי חברים , אני קיבלתי מצביקה את המדבקה שנדבקת מבפנים לחלונות , והדבקתי אחת על חלון משולש אחורי בצד הנהג , הבעיה היא שמרחוק בקושי רואים אותה כי החלונות האחוריים שלי , כולל המשולשים וכולל השמשה האחורית מושחרים .

הייתי שמח להדביק מדבקה (אותו הסוג שנדבקת מבפנים) על השמשה האחורית מבחוץ , בצד שמאל למטה , אבל אין לי אחת כזאת .

אז אני פונה אליכם , אם למישהו יש מדבקה מיותרת כזאת שנדבקת מבחוץ ואין לו בעיה לתרום לחבר פורום , אני אשמח מאוד .

אני בעצמי מראשון , אם יש מישהו קרוב אלי או באזור המרכז ויכול לתת לי אחת אני אשמח לבוא ולקחת .

תודה .

אני יכול להביא לך.

תיצור קשר בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מבורך לדעתי:)

בקרוב(בימים הקרובים)אני מביא רכב ואני אשמח לתלות עליו את מדבקת הפורום.

אם יש מישהו מבת ים או האזור שיש לו מדבקה מיותר-אשמח אם הוא יוכל ליצור איתי קשר בפרטי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעיון אדיר! בדיוק חשבתי עכשיו על לעלות שרשור בנושא בגלל אנשים שפותחים דלתות ברכבים של אחרים ורואה שיש דיבור על זה , וטוב שכך .

ככה אנשים הפורום יזהו אחד את השני ויותר מזה נשמור ביחד על רכושנו ועל רכושם של חברינו לפורום .

איפה אפשר להסיג מדבקה ?

מאזור הדרום

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעיון אדיר! בדיוק חשבתי עכשיו על לעלות שרשור בנושא בגלל אנשים שפותחים דלתות ברכבים של אחרים ורואה שיש דיבור על זה , וטוב שכך .

ככה אנשים הפורום יזהו אחד את השני ויותר מזה נשמור ביחד על רכושנו ועל רכושם של חברינו לפורום .

איפה אפשר להסיג מדבקה ?

מאזור הדרום

אני באר שבעי, ואני נוסע עם הרכב מדי פעם לבסיס בצאלים.

אם זה טוב לך, דבר איתי בפרטי ואתן לך מדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תודה!

(אם יש בעיות עם התמונה אני לא אשם זה האייפון)

יום טוב.

image.jpg

להלן חמשת הרכבים הנגררים ביותר לשנת 2013-2014

פז'ו וסיטראן-מזדה-רנו-פורד(קונקט)-יונדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...