Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הותקפתי קשות באמצע צומת

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר, ההמלצה היתה דווקא לא לנעול את הדלתות כדי להקל על חילוץ במקרה של תאונה, אבל עכשיו כבר הרבה רכבים מגיעים עם נעילה אוטומטית ברגע שהרכב עובר את ה-20 קמ"ש.

בגרמניה החוק אוסר על נעילת הדלתות בעת נסיעה - בדייוק משיקול זה. בפעם האחרונה בה שכרתי שם רכב קיבלתי פיג'ו עם מנגנון כזה, עד כמה שהבנתי במקרה תאונה הנעילה משתחררת (אני מניח שבדומה למנגנונים אחרים כגון מתחית חגורות הבטיחות והפעלת כריות האויר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקרה מזעזע אבל לא מפתיע, האמת.

ברור לי, ואני מניח שלרבים, שאנו לא חיים במדינה "נורמלית". אצלנו הכל יכול לקרות.

אני חושב שנעילת דלתות הרכב היא הפתרון הכי פחות גרוע, על אף שאני לא מיישם אותו עדיין (מטעמי בטיחות).

ובנוגע להתנהגות שלך בזמן שהותקפת - אולי זה שונה מבן אדם לבן אדם, אישית, אם היה מתקרב אליי אדם בצורה אלימה,

לא הייתי חושב פעמיים ומנסה לנקוט באמצעים שונים. דוגמאות? לא חסר... נסיעה ימינה/שמאלה באור אדום (השתלבות עם התנועה),

נסיעה קדימה ואחורה, הכאה של התוקף. דווקא במצבי לחץ, תחושת ההתגוננות והיצירתיות (!) עולה, לפחות אצלי.

אני יכול להעיד שבעבר שיפוצניק (בלי להעליב את אוכלוסיית השיפוצניקים, כל אחד והאסוציאציה שלו) איים עלי בחניה עם K300

שמצא בבגאז' שלו, משפטים כמו: "אני ירביץ לך בראש" וכד'. אין מקום לטעויות כאן, לא חסרים מקרים במדינה של תקיפות

(ראה במיוחד בשנים האחרונות תקיפות של אנשים קשישים), אישית, צילצלתי למשטרה והמוקדנית אמרה לי לתת לו את הפלאפון

שלי, מה שבדיעבד הסתבר כמעשה מטומטם מצידי, הוא אמר בקול מגוחך ובחיוך הבלי "אתה מפקיר את הפלאפון שלך בידיי?!",

ניידת הגיעה למקום לאחר כ-5 דקות, ואני מוכן להודות שאם הוא היה מראה סימן (קט) שהוא מתכוון לתקוף אותי, הייתי משתמש

בשיטת הלוחמה שלמדתי ללא היסוס. יש אנשים ללא מצפון וצריך לצפות לגרוע מכל.

קח את המקרה שלך כמוסר השכל ותתנחם בכך שהחלאה לא הלם בך נזק רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תמיד נוסע עם דלתות נעולות.

במקרה כזה שבאים להתעסק איתך פשוט לתת גז ולנסוע, אפשר לנסוע ימינה אם מדובר ברמזור אדום ויש סכנה של תאונה בנסיעה ישר.

אם הבבון רודף אחריך אז לא צריך לנסות לברוח לו, אלא הכי טוב לא לאבד עשתונות, ולנסוע ישר לתחנת המשטרה הקרובה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב להתגרות בכלל, לפני הסילבסטר תקף אותי סבא בן 70 שכמעט נכנס ברכב שלי במהירות מופרזת.

הוא יצא מהרכב ורץ אלי והרכב שלו המשיך להתגלגל אז פתחתי את החלון וצעקתי לו שהרכב שלו נוסע, הוא חזר לרכב עצר אותו ורץ אלי ודחף לי ידים לתוך החלון והשעיר לי שריטה על האף.

מזל ששוטרים היו ממש 2 רכבים אחרי וגררו אותו ממני תוך כמה שניות.

אני בחור צעיר והיתי פשוט המום! :shock: הוא פשוט הרים את הראש שלו למעלה מעל הדלת וכל מה שיכולתי זה להדוף את הידים שלו מהפנים שלי לכמה שניות.

לא האמנתי למראה עניי כך גם השוטרים פשוט לא יכלו להרגיע את הבן אדם, אחרי 30 דקות בפגישה בתחנת המשטרה הוא עוד הכחיש הכל ואמר ששרטטי את עצמי :shock:

אני פשוט היתי המום!

זה היה ערב חג לכן פשוט החלטתי לשכוח מהעניין ולוותר אחרי התנצלות מאולצת של האדון המופרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האנשים שחושבים שהם היו שוברים לו את הידיים והרגליים עדיף שתחשבו שוב...

מניסיון אישי שלי. בן אדם בגיל ה-40, כנראה היה עייף מאוד מהעבודה (רואים לפי הבגדים שלו שעובד קשה), במחלף מורשה, בשעות העומס (סביבות 7 בערב) החליט שידחף לירידה מהמחלף ולא הבאתי לו, שיחכה בתור הארוך כמו שהרוב עושים (גם אני).

לא מצא חן בעיניו כנראה, הוא הגיע אליי בפקק בסופו של דבר אחרי הרמזור, ביקש ממני לפתוח את החלון-> פתחתי, התחיל לקלל אותי, אז סגרתי את החלון ושמתי מוזיקה בעוצמה ולא פניתי לכיוונו. פתאום נפתחה הדלת שלי וחטפתי אגרוף. כתגובה לכך היה לי מברג זרוק מקדימה ועוד כמה כלים (פנים האוטו היה די מפורק, לא סיימתי לעבוד על הרכב). התפתחה קטטה שבמהלכה הוא "נשרט", ומה שהוחלט זה לפתוח לשנינו תיק במשטרה ועד היום אנחנו בחקירות. שום הגנה עצמית, שום דבר לא עזר.

ככה שהפתרון הכי טוב זה פשוט לנעול את הרכב וזהו.!!

ד"א היו המון מכוניות, אפחד לא ניסה להתערב מכל האנשים בפקק, רק אחרי כ3 דקות (וזה הרבה זמן!!!!!!) של אלימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה פעם

רק שהוא לא הצליח לתת לי אגרופים

כי נסעתי קדימה באדום והוא נפל.

אבל זה היה לפני איזה 7-8 שנים

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לפן המשפטתי עזוב קרב מגע כל הקטע של לחימה משולבת ג'ויוג'יטסו קייג' רייג' זה מטורף שווה מאוד וכיף!

קשה מאוד לגבור עליך ויצא לי לראות אנשים קטנים שגוברים על אנשים פי 2 מהגודל שלהם .:]]

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתובב עם זה:http://www.binbin.net/photos/generic/hug/hugo-boss-baseball-cap-hat.jpg

על הראש בזמן נהיגה, נראה אם זה קורה שנית :lol:.

אבל אם אתה נוהג בפיאט פנדה או דומיה זה מבטל את האפקט אז שכח מזה, אין לי פתרון חוץ מלהחזיק אלה באוטו :p.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...