Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הותקפתי קשות באמצע צומת

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אם תשיג את מספר הרכב, במה זה יעזור? המשטרה לא תעשה עם או בלי זה כלום. (היה לי מקרה דומה שנסגר בגלל חוסר עניין לציבור, היו ראיות עדויות וכל מה שהיה צריך.)

אני מבין את השוק שנכנסת אליו, הייתי בסיטואציה דומה.

אדם חזק מספיק יכול לשבור את ידית הדלת, השאלה מה זה יעזור לו? אז תיהיה לו חתיכת פלסטיק ביד.

בכל מקרה, להבא, שקול נעילת הדלתות לפני הנסיעות, אף פעם לא מזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא לשקול אלא לבצע. בקרב של אדם מול רכב, האדם יפסיד במאה אחוז מהמקרים, לכן לא יוצאים אל ערסאוותים למיניהם אלא נועלים את הדלתות ומשם עושים הערכת מצב.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ליצור קשר טלפוני עם עיריית חיפה כאן וספר על המקרה.

לפי האתר, קיימות בעיר 52 מצלמות בקרת תנועה, המחוברות למטריצה ממוחשבת במרכז הבקרה.

על מנת לאתר ולזמן לחקירה את הנהג התוקף, יש צורך לפחות במספר רישוי של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שכשמרביצים לך אתה יכול לחשוב כל כך מהר, במיוחד כשזה בהפתעה גמורה.

אם הצטלמה תמונה של שני הרכבים והוא יוצא לכיוונך או אפילו פותח את הדלת שלך זה נראה לי מספיק :)

מה שנאמר^^ הוא לדעתי ואין לי ביסוס משפטי לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו כולם שאלו מה קרה לך ולרכב!

אבל לי יש שאלה ממש מציקה!

למה?!?!??!?!

למה בכלל היא תקף אותך? סתם התחשק לו?

גם הערס הכי טמ*ל בארץ לא תוקף סתם!

נראה לי התגרת בו ואז זה גרם לתגרה הזאת.:?::shock:

אבל בכל מקרה מצבים כאלה תמיד טוב שיש איזה משהו שיגן עליך!:vamp:

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשקול אלא לבצע. בקרב של אדם מול רכב, האדם יפסיד במאה אחוז מהמקרים, לכן לא יוצאים אל ערסאוותים למיניהם אלא נועלים את הדלתות ומשם עושים הערכת מצב.

אני מסכים איתך במאה אחוזים, עולם האלימות הזה חידש לי.

אני דווקא כן חושב שיש שם מצלמות של בקרת תנועה ושווה לבדוק את זה.

השאלה אם המצלמות מקליטות.

תנסה ליצור קשר טלפוני עם עיריית חיפה כאן וספר על המקרה.

לפי האתר, קיימות בעיר 52 מצלמות בקרת תנועה, המחוברות למטריצה ממוחשבת במרכז הבקרה.

על מנת לאתר ולזמן לחקירה את הנהג התוקף, יש צורך לפחות במספר רישוי של הרכב.

-זה מה שהשוטרת אמרה ש"תברר", אני לא יודע עד כמה יש להם כוח לעשות את זה באמת.

עצוב לדעת שאני צריך ליצור קשר עם הערייה ומשהמשטרה לא עושה זאת.

לא חושב שכשמרביצים לך אתה יכול לחשוב כל כך מהר, במיוחד כשזה בהפתעה גמורה.

אם הצטלמה תמונה של שני הרכבים והוא יוצא לכיוונך או אפילו פותח את הדלת שלך זה נראה לי מספיק :)

מה שנאמר^^ הוא לדעתי ואין לי ביסוס משפטי לזה.

בעזרת השם, מהפה שלך לה'.

עד עכשיו כולם שאלו מה קרה לך ולרכב!

אבל לי יש שאלה ממש מציקה!

למה?!?!??!?!

למה בכלל היא תקף אותך? סתם התחשק לו?

גם הערס הכי טמ*ל בארץ לא תוקף סתם!

נראה לי התגרת בו ואז זה גרם לתגרה הזאת.:?::shock:

אבל בכל מקרה מצבים כאלה תמיד טוב שיש איזה משהו שיגן עליך!:vamp:

באמת שלא התגרתי, הכי רחוק, אולי שיניתי נתיב בלי לאותת ראשית!

וואו זה נשמע נורא..

אתה ראית אותו יוצא אלייך? לא הצלחת להגיב לדחוף אותו משהו?

תאמין לי כשאתה חנון כמוני רק השוק מקפיא אותך.

ולאביב, אתה צודק לגבי הדלת, פשוט כ"כ התרגשתי שלא העצבאות רעדו לי על הכפתור ושיחררתי את הנעילה במקום לנעול.

מה שבטוח, הפקתי את כל הלקחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהפקת את הלקחים :wink:

גילוי נאות: עברתי סיטואציה דומה בה ניסו לגנוב לי את הפלאפון מהאוטו בזמן הרמזור.

ואני אדם ש 3/4 מהחיים שלו היה באימוני קרב מגע, מחזיק גביעים ומדליות ויש לו בארון שלל של חגורות בניהם חגורה שחורה :roll:

אגב, אני יצאתי עם חבלות שהייתי שמח שלא היו קורות אם רק הייתי נועל את דלת הרכב.

ככה גם אני למדתי את הלקחים והיום החברים קצת מתעצבנים שהדלת נעולה כשהם באים להכנס, אבל הם התרגלו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך קודם כל מקווה שאתה בסדר , מלבד האגו שנפגע קצת תזכור לנעול תמיד את הדלתות ואם אתה עם ילדים תזכור תמיד להיות מוכן או עם נשק חם או נשק קר , אנו חיים בג'ונגל של בבונים וערסים למינהם לצערי משטרה לא תעזור לך כאן גם אם היית מביא את מספר הרכב.

להבא אני מציע לרכוש טייזר או שוקר חשמלי ואם משהו מתקרב תהלום בו תאמין לי גם אם הוא מקרר רוסי הוא יפול כמו שק תפוחי אדמה .

לגבי מצלמות אבטחה צריך לבדוק אם אכן הם מקליטות ואם יש לך גישה אל החומר כיוון שאלו הן ראיות משפטיות ובמקרה שלך כל עוד הדבר לא הגיע למשטרה אין עניין לציבור ולא נראה לי שמי שאחראי על תפעול המצלמות יחלוק איתך את החומר בהנחה שלא נפצעת או גרוע מזה .

להבא כמו באמריקה אל תתעסק עם מי או מה שאתה לא מכיר ואם כבר תוקפים אותך תן גז ותעלם מהמקום , ואם עדיין אתה בצרות

טייזר לפרחח .

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהפקת את הלקחים :wink:

גילוי נאות: עברתי סיטואציה דומה בה ניסו לגנוב לי את הפלאפון מהאוטו בזמן הרמזור.

ואני אדם ש 3/4 מהחיים שלו היה באימוני קרב מגע, מחזיק גביעים ומדליות ויש לו בארון שלל של חגורות בניהם חגורה שחורה :roll:

אגב, אני יצאתי עם חבלות שהייתי שמח שלא היו קורות אם רק הייתי נועל את דלת הרכב.

ככה גם אני למדתי את הלקחים והיום החברים קצת מתעצבנים שהדלת נעולה כשהם באים להכנס, אבל הם התרגלו :-)

ועכשיו אני בדיוק שוקל להרשם לקרב מגע!

אני חושב שבאותו הרגע המעטתי בערך מנגון הנעילה, בידיעה מעוותת שהוא לא יעוזר בכלום, טעיתי...

מהיום, גם לסופר, הדלתות יהיו נעולות:)

במרכז חורב פועלות מצלמות לאכיפת חניה לא חוקית (ליד הטוקטוקי יש שלט), תנסה לבדוק את הכיוון הזה.

הלוואי שהיה לי למי לפנות שם, לאף אחד פשוט אין כוח לטפל בזה, כמו שנאמר כאן, "חוסר עניין".

שלום לך קודם כל מקווה שאתה בסדר , מלבד האגו שנפגע קצת תזכור לנעול תמיד את הדלתות ואם אתה עם ילדים תזכור תמיד להיות מוכן או עם נשק חם או נשק קר , אנו חיים בג'ונגל של בבונים וערסים למינהם לצערי משטרה לא תעזור לך כאן גם אם היית מביא את מספר הרכב.

להבא אני מציע לרכוש טייזר או שוקר חשמלי ואם משהו מתקרב תהלום בו תאמין לי גם אם הוא מקרר רוסי הוא יפול כמו שק תפוחי אדמה .

לגבי מצלמות אבטחה צריך לבדוק אם אכן הם מקליטות ואם יש לך גישה אל החומר כיוון שאלו הן ראיות משפטיות ובמקרה שלך כל עוד הדבר לא הגיע למשטרה אין עניין לציבור ולא נראה לי שמי שאחראי על תפעול המצלמות יחלוק איתך את החומר בהנחה שלא נפצעת או גרוע מזה .

להבא כמו באמריקה אל תתעסק עם מי או מה שאתה לא מכיר ואם כבר תוקפים אותך תן גז ותעלם מהמקום , ואם עדיין אתה בצרות

טייזר לפרחח .

אחי, הרגת אותי עם הקטע של הטיזר והדימויים!

בוא נסכם ונומר שלהבא, אם מישהו "יוצא אלי" בצורה מאיימת שכזאת, דוושת הגז תמעך שם...

לגבי המצלמות העניין נמצא בביירור, וסתם בשביל הפרוטוקול, האם טיזר נחשב כנשק קר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך כמו קודמיי להפעיל אם יש ברכבך נעילה אוטומטית.

רוב הרכבים היום באים עם מערכות כמו אנטי הייגקינג, או נעילת בטיחות.

לדוגמא: בברלינגו לחיצה ארוכה על כפתור הנעילה תפעיל את המערכת, בפיאט בראבו בכניסה להגדרות הרכב במסך הראשי.

קרא את ספר הנהג, ותפעיל את הפוקנציה היא מאוד שימושית.

כך לאחר כל התחלת נסיעה הרכב ינעל לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, המשטרה לא מטפלת במקרים חמורים יותר מאלו בשל "חוסר עניין לציבור". אם היה נזק גופני, היה מקום להגיש תביעה אזרחית נגד התוקף, במידה והיית יודע את המספר רישוי.

בעבר, ההמלצה היתה דווקא לא לנעול את הדלתות כדי להקל על חילוץ במקרה של תאונה, אבל עכשיו כבר הרבה רכבים מגיעים עם נעילה אוטומטית ברגע שהרכב עובר את ה-20 קמ"ש.

אני משתדל להימנע מכל קשר עין אחרי תקריות בכביש ודווקא לא ממליץ להיכנס לעימות, אלא לנסות לברוח כמה שיותר מהר עם הרכב (בהנחה שנעלת את הדלתות). אני מתאגרף ויודע שלא תהיה לי בעיה במקרה של עימות, אבל עדיף פשוט לא להיכנס לזה, לנו יש הרבה יותר מה להפסיד.

seat leon 1.8 tsi DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוזוקי הברירת מחדל בפתיחת הרכב היא כזו:

לחיצה ראשונה בשלט פותחת רק את דלת הנהג, ובלחיצה השניה נפתחות כל הדלתות.

כך שבכל מקרה שאר הדלתות לא פתוחות אלא אם פתחתי אותן. (מה שלא קורה בד"כ כי למי יש כוח ללחוץ פעמיים).

בדיוק מאותה סיבה שציינת, אף אחד לא יפתח לי את הדלת באמצע..

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...