Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומט בתקציב:26K,פוקוס,אלמרה,אקסנט,לאנטיס.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעתי חיפושים כלליים בפורום יש קצת מידע אבל לא מצאתי מידע רלוונטי בהשוואה לדגמים הללו יחד,וזה בעצם מה שדרוש לי כדי להשלים את המשוואה למציאת היעד הסופי.

אז מהחיפושים הכלליים הבנתי בגדול שאילו האופציות הראויות ביותר בכל הנוגע:לאמינות,אחזקה,חסכוניות.

פורד פוקוס 01-03,ניסן אלמרה 01-03,יונדאי אקסנט 02-04,מאזדה לאנטיס 01-02. כולן 1.6 [למעט 1.5 באקסנט]

מבין 4 האופציות העומדות לרשותי אשמח לקבל חו"ד לגבי כל אחד בהשוואה לשניה בהתאם לפרמטרים הבאים:

1.חסכוניות[עלות טיפולים,דלק]

2.אמינות[מנוע,גיר,מכלולי חשמל]

3.נוחות[מושבים ,קרקושים וספיגת מהמורות הכביש]

4.בטיחות.

5.סחירות כיום ובעתיד.

6.כוח [תאוצות בניים וכוח זמין ]

המלצה סופית.

באמת תודה מראש אני מאד אעריך את התייחסותכם המקצועית,אני כרגע בדילמה מטורפת מה לקנות לאחר שמכרתי את הרכב ואני צריך כיוון ברור בכדי שאוכל לגשת לחיפושים.

אסף.:-)

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור למרחב פנים, נוחות ובטיחות, פוקוס מנצחת. אבל מבחינת הכח והתאוצה אלמרה ולנטיס עם מנועיים 1800 סמ"ק עדיפות.

אגב, לנטיס הייתי מחפש רק עם מנוע 1800 סמ"ק - תוספת כח ללא הוצאות דלק יותר גבוהות.

את אקסנט הייתי מוחק מברשימה - היא לא ברמה של האחרות בכל מה שקשור לביצועיים, נוחות, בטיחות, התנהגות בכביש.

אני הייית מחפש בכיוון של שלושת הרכבים הנותרים וקונה את מה שיהיה במצב הכי טוב וגם עם נתונים טובים (קילומטראז' נמוך ומתועד, מוכר פרטי + כל הידיים פרטיות, ללא פגיעות שלדה, טיפולים בזמן).

אם מרחב פנים, נוחות ובטיחות חשובה לך מאוד - תחפש פורד פוקוס שמורה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה לך .

אני את האמת כבר די נוטה יותר לכיוון הניסן אלמרה שנתון 01-02.

שאלה בנוגע לניסן:האם כל האלמרות הללו בגירסת הפרפקט שזה ה1.8 סמ"ק

האם יש ניסן כזו בנפח 1.6 ?

אם כן מה ההבדל בין ה1.6 ל1.8 של הניסן מלבד כ"ס על הנייר?

הכוונה מבחינת תחזוקה הוצאות ודלק?[האם יש הבדל מורגש בצריכת דלק של ה1.8 לעומת ה1.6?,האם ה1.6 מרגישה חלשה ביחס ל1.8 אבל חסכונית יותר?]

שוב תודה מראש על העזרה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2001 היו שלושה דגמים של אלמרה פרפקט: 1.5 ידני 90 כ"ס, 1.6 אוטומטי ו1.8 אוטומטי.

על הנייר אין הבדל גדול בין 1.6 ל 1.8 מבחינת הכח (110 כ"ס במנוע יותר קטן ו 115 כ"ס במנוע 1800 סמ"ק).

אבל בפועל יש הבדל מורגש ואין הבדל בצריכת הדלק, בדיוק כמו במיקרה של לנטיס.

ב 2002 היה רק דגם אחד אוטומטי עם מנוע 1800 סמ"ק.

אלמרה היא אחת המכוניות היותר אמינות (בתנאי טיפולי נכונים, כמו כל רכב אחר).

אין לה רצועת טימינג (יש שרשרת תזמון), ביטוחים בין הזולים.

החיסרונות של אלמרה הם צפיפות במושב האחורי (במיוחד לרגליים ארוכות), נוחות הישיבה ונוחות הנהיגה (לא מצטיינת בכבישים משובשים, אפילו קצת משובשים).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה במציאת אלמרה שמורה מ 01-02'. חיפשתי אחת במשך חודשים ובאופן ממש משונה, נראה שמדובר ברכב שקילומטראז' נמוך זו הגדרה גסה עבורו. פשוט אין כאלה.

לרגע חשבתי שאולי מדובר ברכב היחידי בישראל שלא עובר בשוטף זיופי קילומטראז' וסרטים אחרים. גם עכשיו, מנבירה קלה ב yad2, אין אקזמפלרים שלא שחטו אותם ועשו פחות מ 200,000.

ככל הנראה שצריך אשכרה לרדת לרחוב ולצוד אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הפוקוס מרוווחת?

יכנסו שלושה כסאות בטיחות במושב האחורי?

מה הרוחב נטו?

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שלושת המושבים הם כסאות בטיחות ולא בוסטרים,

הם לא ייכנסו לפוקוס.

אבל אם אחד מהם בוסטר, ושני הכסאות לא גדולי מימדים,

הם כנראה ייכנסו בצורה בטוחה.

בכל מיקרה צריך לבדוק ברכב עצמו, כי רק הרוחב של הרכב לא מספיק.

צריכים לראות, האם משענות יד שבולטות מהדלתות לא מפריעות ומושבי בטיחות מסתדרים בין המנעולים של חגורות בטיחות.

רכב בתקציב הזה שיכול להכיל 3 כסאות בטיחות מלאים, זה רנו סניק. כאן אני לא נכנס ליתרונות וחיסרונות אחרים של סניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...