Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף לרכבי קבריולט - SLK או MR2

שימו לב! השרשור הזה בן 4785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מתכנן לקנות רכב קבריולט (SLK או MR2) ורציתי לברר מהם עלויות הביטוח לרכבים אלו מכיוון שזהו רכב ראשון עבורי ואני לא מבין בדברים הללו.

פרטים אישיים:

בן 27, 10 שנים עם רשיון, דוח מהירות אחד לפני 7 שנים, לא מעורב בתאונות, משפט אחד לא משמעותי על שטות שקיבלתי קנס 600 שקל לפני 7 שנים.

כמה שאלות:

1) מהי עלות ביטוח חובה?

2) מהי עלות ביטוח מקיף?

3) האם תהיה בעיה לבטח רכב כמו MR2 ?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלח את הפרטים שלך ואת פרטי הרכב שאתה רוצה לבטח לכמה חברות ביטוח ותקבל מהם הצעה.

צפה לסכומים גבוהים ,ביטוח למרצדס SL63 AMG חדש מהניילונים עלה כ-30K בשנה.

SLK לא יעלה ככה אבל זה יהיה באזור אני מאמין.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מיאטה ששווה יותר מ-100 אלף שקלים שילמתי 5200 למקיף ו-2000 לחובה כשהייתי מתחת לגיל 30. לא יודע איך לגזור את זה ל-MR2 או SLK, אבל כמו שאמרו לך - תתקשר לסוכן ותבדוק.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

slk '98

7700 ש"ח מקיף לכל נהג מעל גיל 30 .

ללא עבר של תאונות .

אני בטוח שיש יותר זול , לא חיפשתי כי בשביל לקבל הצעות מעוד חברות הייתי צריך ללכת לאדון "יצחק לוי" להערכת שמאי וויתרתי

על התענוג .

על הספיידר 98' משהו כמו 4500 גם לכל נהג מעל 30 .

בקשר לגיל נראה לי שגם גיל 27 שיש לו עבר נקי של תאונות יוכל לקבל את אותם המחירים .

לא יודע בקשר למי שלא היה לו ביטוח קודם ואין לו טופס "נקי מתביעות בשלוש שנים האחרונות" ,יכול להיות שיעלה לך קצת יותר לא ממש בטוח .

איציק.

היו 106 ראלי MK2 ,פורד RS2000 ,פיאט קופה 16VT,אלפא ספיידר 1998,מרצדס slk 230

וכרגע MX5 כסופה ומדהימה שמעלה בי חיוך כל פעם מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

נתתם לי את הטווח פחות או יותר...

ולגבי שאלת הביטוח עצמה, יש סיכוי שחברות לא יהיו מוכנות לבטח רכב כמו MR2 מכיוון שהוא לא מיובא כבר מזמן ויש מעט רכבים כאלה בשנתון 2001-2002 פחות או יותר וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי להכל ,הכי בטוח שתתקשר לחברת הביטוח ותגלה בעצמך ,אני בטוח שלא תתאכזב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MR2 רכב די ישן.

כך בחשבון שעבור רכבים בני 9 חברות ביטוח משלמות מעט כאשר יש לבצע תיקונים וכו'.

לא זוכר בדיוק למה - אבל יש להם איזה כלל מעצבן כזה.

בדוק את זה.

בקיצור - לא ממש שוה לשלם מקיף על רכב בגיל כזה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...