Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור מחפשי עבודה ומעסיקים

ברווז

פוסטים מומלצים

מחפש עבודה עבור חברה שלי

כל משרה שתוכל לשלב עם הלימודים תהיה מצויינת (יום או יומיים חופש בשבוע וסופ"ש, ושאר הימים אפשר מהצהריים)

אנחנו מפ"ת

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי בטח לא יקבלו לזה, אבל מי שרוצה לנסות, מוזמו

b9fda77a78bd552fe102c46d1b258b61.jpg

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת הגעתי דרך מכרז כזה בעיתון לראיון ברשות שדות התעופה,

מפה לשם אחרי 10 דקות כבר הייתי בחוץ עם תשובה "מעולה,עברת את הראיון,עכשיו אתה תגש למכרז ותראה אם תתקבל".

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המודעה מפורסמת רק כדי שיראה חוקי?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יתכן. הרכבת, הנמל ושאר הצדיקים נתפסו לא אחת בתפירת מכרזים. כמו כן, עם התוצאנ הסופית אי אפשר להתווכח: שיעור העובדים שהם בני משפחה מגיע בארגונים האלה ל-42%. הנה קישור:

http://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3684210

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יתכן. הרכבת, הנמל ושאר הצדיקים נתפסו לא אחת בתפירת מכרזים.

השיטה עובדת היטב גם בשלל תאגידים וחברות הייטק, ולא רק בארץ. לפעמים אפילו המנהל המגייס לא יודע, אבל המינוי כבר נעשה בשבילו עוד לפני שמודעת הדרושים פורסמה. לצערי מעיד מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אני לא הנושא פה, אבל אם כבר נגעת בזה:

ב-2012 ביקרתי בצור לבון ועברתי בהצלחה את המיונים לקורס המדובר. ראיתי את הסילבוס, ביקרתי במפעל, ובעיקר הבנתי למי זה מיועד. אקדמאים או הייטקיסטים שחפצים בהסבת מקצוע אינם מתקבלים שם בברכה. מפעלי ורטהיימר מחפשים אנשים מהפריפריה עם רמת השכלה נמוכה שישתכרו ארבע ספרות ויגידו תודה שהכסף נכנס באופן סדיר ושיש חדר אוכל. בשביל האנשים האלה הקורס לוקח תשעה חודשים, מתוכם יש לא מעט תרגול מעשי. מישהו עם הרקע והנסיון הטכני שלי היה יכול לתפוס את העניין הרבה יותר מהר ולהתחיל לייצר, לא רק לתרגל.

ב-2008 היו לא מעט מהנדסים מוכשרים ומנוסים בסייטקס, אבל כשהחברה נרכשה, מי שנשלח לייצג אותה במטה האירופאי של HP היה ילד בן 22 שבקושי גירד תעודת בגרות ועד לפני שנה עסק בתיקון מטוסים. עבדתי בספרד פרק זמן לא קצר ועזבתי מיוזמתי, ההנהלה הייתה מרוצה מביצועיי ומבחינתם יכולתי להישאר שם עד היום.

קורס הטכנאים של חיל האוויר למקצוע שלי היה אמור לקחת חצי שנה, אבל עקב אילוצי כח אדם נשלחתי ישירות לבסיס והחל מהיום השלישי כבר יצאתי מהכיתה ועליתי למטוס. אחרי שבועיים ביצעתי פעולות אחזקה בסיסיות עם בודק. תוך חצי שנה אני הייתי הבודק, ותוך שנה כשאני עדיין בדרגת רב"ט כבר הייתי ראש צוות. זה בד"כ לא קרה לפני קבלת הסמל.

אני יכול להמשיך ולספר על עוד תחנות בחיי המקצועיים, אך המשותף לכולן הוא שעל הנייר זה לא נראה מבטיח. לשמחתי עם קצת הנחיה ומנהלים חכמים שידעו לזהות את הפוטנציאל, למדתי מהר תוך כדי תנועה והתקדמתי הרבה יותר מהר מרוב הקולגות. גם במקרה של שי זיהיתי הזדמנות לעסקה שתשרת את האינטרס של שני הצדדים והצעתי את שירותיי. הוא כנראה החליט שהסיכון גדול מדי ובחר לוותר - לגיטימי. מבחינתי זה רק מפנה את הבמה למנהל הבא שיקח את ההימור ויזכה להחזר נאה על השקעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אני לא הנושא פה, אבל אם כבר נגעת בזה:

ב-2012 ביקרתי בצור לבון ועברתי בהצלחה את המיונים לקורס המדובר. ראיתי את הסילבוס, ביקרתי במפעל, ובעיקר הבנתי למי זה מיועד. אקדמאים או הייטקיסטים שחפצים בהסבת מקצוע אינם מתקבלים שם בברכה. מפעלי ורטהיימר מחפשים אנשים מהפריפריה עם רמת השכלה נמוכה שישתכרו ארבע ספרות ויגידו תודה שהכסף נכנס באופן סדיר ושיש חדר אוכל. בשביל האנשים האלה הקורס לוקח תשעה חודשים, מתוכם יש לא מעט תרגול מעשי. מישהו עם הרקע והנסיון הטכני שלי היה יכול לתפוס את העניין הרבה יותר מהר ולהתחיל לייצר, לא רק לתרגל.

אני מסכים איתך שהמקצוע מפעיל/תכנת CNC אינו מתאים לאנשי הייטק או אקדמאים עם תואר ראשון אשר רגילים לשבת מול מסך המחשב וכותבים כמה שורות קוד עם קפה בצד אחד של השולחן והטלפון הסלולארי ביד השנייה.

הניסיון הטכני שלך אינו רלוונטי בכדי להיות תכנת CNC. אף אחד לא ייתן לך 'לעלות' על מכונת CNC בעלת 5-6 צירים ולהתחיל לייצר רק בגלל שאתה עיפרון מחודד ובעל תפישה מהירה ועברת הכשרה תוך כדי תנועה או/גם אחרי הדרכה של שבוע שבועיים.

לצערי לאנשים היום נדמה שאם הם ראו כמה סירטונים ביוטיוב בנושא עיבוד שבבי והחזיקו מקדחה ביד הם כבר מסוגלים להיות ברוס וויליס מהסרט ארמגדון.

לדעתי עלייך להתייעץ או לשמוע את דעתו של חבר הפורום 'נהג לילה' בכדי להבין שאתה טועה בגישה שלך לגבי המקצוע תכנת/מפעיל CNC.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...