Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקשר למפגש עם שוטר סמוי שקרה לי אתמול

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום הנכבדים. שמי תומר ונרשמתי לפורום הזה אחרי שיטוט בכמה אתרים וההבנה שכאן יש את האנשים הכי רציניים שככל הנראה יוכלו לעזור לי בעקבות נסיונם הרב. אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי בקשר למקרה שקרה לי אתמול.

בשעה 1 וחצי בלילה בערך, הייתי עם ידידה (בת 20) במגרש החנייה של איצטדיון הדר יוסף עם רכבו של אבי ונתתי לה לנהוג ברכב למרות שאין לה רשיון נהיגה. לאחר כמה דקות של סיבובים הגיחה מכונית עם שני שוטרים ושוטרת סמויים, לבושים אזרחי, ממרחב ירקון וביקשו ממנה לעצור את הרכב. הם ביקשו ממנה רשיון ולאחר שאמרה שאין לה, לקח ממנה פרטים ואז עבר אלי. נתתי לו את רשיון הנהיגה שלי ושאלתי מה יכול לקרות מעכשיו. הוא אמר לי שבבית משפט אני יכול לקבל שלילה לשנתיים ועל ידידתי יכולים לאסור להוציא רשיון במשך 4-5 שנים, כל זאת בנוסף לכך שהוא יכול להחרים את האוטו ל-30 ימים. שפכתי את ליבי בפניו ואמרתי לו שלא אכפת לי מה שיעשה לי שרק יוותר לה בנוסף לכך שיש לי רשיון כבר מעל ל-4 שנים ואין לי עבירת תנועה אחת (כולל דוחות חנייה). לאחר מכן ביקש ממני לטלפן לאבי, חייגתי אליו והוא הלך ודיבר איתו בצד. באותו זמן אמר לי השוטר השני שהשיחה נועדה לעזור לי. לאחר ששוחח עם אבי, ניגש אלי נתן לי את רשיוני ואמר לי שאני נכנס לאוטו ונוהג ישר הביתה ומשם אבי יקח את ידידתי לביתה. שאלתי אותו אם יצאנו מזה אך הוא לא ענה. ברשותו כאמור הפרטים שלה ושלי ואני נואש לעזרה. שנינו מאוד לחוצים ואני שואל אתכם מה אתם חושבים בקשר למקרה. האם אנחנו יכולים לקבל זימון לבית משפט בדואר? האם הוא וויתר לי בסופו של דבר? אי הוודאות פשוט הורג אותי ואני מאוד אודה לכם אם תוכלו לשפוך טיפת אור על הנושא. האם הוא היה חייב לרשום לי דוח? איך כל העניין עובד?

תודה רבה על כל עזרה.

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא נביאים והזמן יגיד את שלו.

1. יכול להיות שהוא ויתר לך.

2. יכול להיות שכשהוא יגיע לתחנה הוא ימשיך לטפל ותקבלו הפתעות בדואר.

3. אני מבין שכבר חזרת הביתה - אז מדוע לא שאלת את אביך על מה דיברו ?

עכשיו נשאר לך רק לחכות ולראות מה ילד יום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא לא מצליחים להבין איזה שטויות הם עושים. תגיד תודה לשוטרים שעצרו אותך לפני שאתה וידידתך נצפעתים, יכולתם לבלות את הזמן הקרוב בבית החולים.

באוירה שקיימת היום בארץ - אחרי התאונה בה נהרגו שני הנערים לפני כמה ימים - צפה לפגיעה קשה, ובצדק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, דיברתי עם אבי והוא אמר לי שבשיחה הסמוי הזדהה כבלש ואמר כי קיימות שתי אפשרויות. או שהוא נותן לי במקום זימון לבית משפט, דבר שיכול להוביל לשלילה של שנתיים, דבר שהוא לא רוצה בו, או שהוא שולח אותי ישר הביתה ואבי יטפל בכל העניין. אבי אמר לו שאין בעיה, שישלח אותנו ישר הביתה והוא יטפל בכל העניין, ויקח את ידידתי לביתה. בכל מקרה, למרות שהסימנים מצביעים שהוא ויתר לי אני ממש לא שקט ומה שאני רוצה לדעת זה האם הוא יכול להתחרט לשלוח לי ולידידה שלי זימון לבית משפט למרות שלא חתמתי על דוח או קיבלתי העתק או משהו כזה? האם הוא יוכל להוכיח את זה לאחר מכן בבית משפט? והכי חשוב לי איך הידידה שלי יוצאת מכל הסיפור הזה? האם היא תיענש במידה ו...? ומה חומרת העונש?

sperial, כשאתה עם מישהי אתה לא בדיוק חושב על כל הדברים האלה ואני באמת לא מצליח להבין מה כל כך חמור בנהיגה במגרש חנייה, במהירות איטית, ללא אנשים ברדיוס של 3 קילומטר. בכל מקרה אם הבלש הזה ניסה להגיע אלי או לחנך אותי, הוא הצליח לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, כשאתה עם מישהי אתה לא בדיוק חושב על כל הדברים האלה ואני באמת לא מצליח להבין מה כל כך חמור בנהיגה במגרש חנייה, במהירות איטית, ללא אנשים ברדיוס של 3 קילומטר. בכל מקרה אם הבלש הזה ניסה להגיע אלי או לחנך אותי, הוא הצליח לעשות זאת.

בחור - במצב שבו היית עליך להתרכז בעיקר ולא בטפל, במקרה זה הנהיגה היא הטפל. אני מאחל לך ולזוגתך ששניכם למדתם את הלקח ושלא תנזקו יותר מדי, אבל כאמור, באוירה הקיימת בימים אלה, עשיתם שטות מדרגה ראשונה, וד"א - אפשר להפצע פציעה משמעותית גם בתאונה במהירות 7-10 קמ"ש, מהירות איטית לכל הדעות.

להבא חפש מקום יותר מתאים לבילוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלת על בלש נחמד עם הרבה רצון לעזור ולהזהיר,

ולא על שוטר תנועה שמחפש לתת דוח, וכאן ההבדל הקטן.

אני לא יכול לומר לך בבטחה אבל 90% שהוא פשוט ויתר לך, נתן לאבא שלך את הכדור,

כיוון שהוא מבין שכל מה שעשית זה מטפשות/תמימות או איך שלא תקרא לזה.

מה כן שלדעתי בלש צריך לטלפן למשטרת תנועה, להזמין אותם לשם תוך כדי עיכוב שלך,

ולהעיד במשפט אאל"ט שראה את האישה נוהגת ברכב לצידך ללא רישיון, ולכל זה בטח לא היה לו כוח.

תישן טוב, ופעם הבאה תחשוב טוב יותר לפני שאתה עושה שטויות.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הוא יכול להמשיך טיפול לכשיגיע לתחנה.

כפי שזה נקרא מהתאור שכתבת - כנראה ויתר לך.

לך תדע, אולי עד שהגיע לתחנה שינה דעתו.

אין סיבה שתדאג עכשיו, זה כבר לא ישנה דבר, אז לפחות תהנה מהזמן. אם תקבל הפתעה בדואר לפחות היית מוטרד כמה ימים/שבועות פחות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברה שלי קרה מקרה זהה בכמעט 100% לשלך , אני יישבתי מאחורה וחברה שלי היא זאת שנתנה לאחותה הקטנה לנהוג , גם במקרה הזה השוטרים דיברו עם אבא שלה שהבטיח לשוטרים שברגע שהיא חוזרת הביתה היא תצטער על היום שבו קיבלה את הרישיון, תוסיף לזה המון היסטריה ודמעות מצידה וזה ניגמר בכך שלקחו ממנה את כל הפרטים אבל בפועל לא קיבלה זימון לבית משפט וגם לאחותה הקטנה לא קרה כלום והוציאה רישיון מספר חודשים לאחר מכן .

מקווה שזה יסתיים גם אצלך בצורה דומה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שיצאת מזה בזול. תגיד תודה ותזכור את הלקח. הם כנראה לא ידווחו על העניין.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה מניסיון של הצד השני אני יכול להגיד לך שרוב הסיכויים הוא לא יעשה כלום.

כמובן שעל מנת לתת לך דוח הוא חייב לזמן את משטרת התנועה ואז התיפול עובר אליהם.

כמו כן אני ממש מקווה שאבא של עשה את מה שהיה צריך אתה כנראה לא מבין כמה תאונות נגרמות משטויות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוזה,

לא חייבים לזמן משטרת תנועה למקום אלא אם ממש רוצים שיגיע קצין שישלול/יחרים מיד.

הסמוי יכול למלא את פרטי הארוע כשיחזור למשרד בתחנה ולהמשיך טיפול כמתבקש.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני קצת לא מתייחס לנושא העונש והאם זה נגמר בלי או שההפתעה בדרך.

אבל תגיד לי בחור יקר, לא שמעת על התאונה בה נהרגו 2 ילדים בני 2 בכביש פלמחים ?

(קצת קשה לי להאמין שיש מישהו שלא שמע, ולאט לאט מסתבר לי כמה הנערים המתים היו מוכרים כמעט לכל מי שחי ואו נמצא בראשל"צ).

זה לא מעורר בך איזו תחושת פחד ? אני בן 25, עם מעט יותר וותק ממך בכביש, ועדיין כשאני עובר בכביש של פלמחים יש לי צמרמורות.

"כשאתה עם מישהי באוטו אתה לא באמת חושב על הדברים האלו" ? ? ?

אני לא הייתי ככ רוצה שתהיה לידי בכביש.

יש לי הרבה מאוד ידידות, באופן מפתיע או שלא, למרביתן אין רשיון נהיגה, כל אותן הידידות ביקשו לא אחת "תן לי לעשות סיבוב" "לאאא" "אבל מה אכפת לך, רק בחניה של הים, מה יקרה ?" וזה ממשיך עם נימוקים של "XXX נתן לי לנסוע ברכב שלו" "אז לכי אליו שיתן לך שוב"

מכר שלי נפל לסיטואציה כמו שלך, רק שלא ויתרו לו כי אין לו הורים שידברו עם השוטר בנעימים, אז הוא קיבל 6 חודשי שלילה + תנאי לשנתיים, החברה שלו קיבלה עיכוב רשיון לשנתיים !

אגב העונש הקל הוא היות ולבחורה היה רשיון נהיגה, אבל כשהסתיים תוקפו לא ניגשה לשלם אותו מחדש מעל שנה, לכן בוטל.

עכשיו לשאלת "מה כבר יכול לקרות ?"

א. יגיע שוטר ואת ההמשך אתה כבר מכיר.

אני אישית הרשיון נהיגה שלי חשוב לי עד מאוד (משמש לעבודה וניידות, עקב נכות), אז מבחינתי, אני לא מסכן את הרשיון הזה בשום מחיר בעולם. מי שישמע אותך יחשוב כבר "וואו איזה יופי, הוא הביא לה סיבוב באוטו של אבא, אחכ הם נסעו משם לאיזו סמטה חשוכה ע"מ ליצור יחסי גומלין."

אז לא נראה לי שיצא לך מזה משהו, חוץ מהעובדה שאתה כבר מס' ימים לא מצליח לישון בגלל החוסר וודאות.

ב. לבחורה אין רשיון נהיגה, משמע היא לא יודעת לתפעל נכון את הרכב, היא עלולה בשניה של בלבול בין הדוושות ללחוץ את דוושת ההאצה עד הרצפה כי חשבה שזו דוושת הבלם, משם האוטו יתחיל בטיסה אל הלא נודע, שבמקרה הטוב נגמרת על עץ או חומת בטון, ובמקרה הפחות טוב נגמרת בכביש בתאונה עם רכב עובר אורח, ב2 המקרים יתכן פצועים ואו הרוגים.

אין ביטוח כי אין רשיון, אתה רוצה לתאר לעצמך את המשך הדרך ? צריך שאני יעזור לך עם התיאורים ? או שאתה כבר מבין את חומרת המצב ?

אני גם אלך איתך רחוק יותר:

יש לי ג'יפ, אני נוסע בשטח, שם אין סיכוי שיתפסו אותי נותן סיבוב, ובכ"ז אני לא מסכים לתת סיבוב בשום מצב, גם לא תמורת סקס, אז תבין את ההשלכות של הדבר ושא ברכה :)

הדברים לא נאמרו בצורה לרדת לבנאדם לחיים, אלא להרחיב אופקים לאנשים שלא מבינים את חומרת הדבר ומדוע צריך רשיון נהיגה, בתקווה שלא נראה עוד פסיקה מטומטת של "התאונה הנ"ל נגרמה ממהירות" (ראו בדיון על התאונה בפלמחים).

לי אישית מאוד צורם כל התאונות הטיפשיות האלו שנוצרות בגלל חוסר מחשבה וידיעה לאפשרויות וגרימת מצבים.

מקווה שמישהו פה הבין משהו נוסף לחיים, בברכת דרך צלחה בטוחה וללא תאונות :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...