Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתי שאלות קצרות על יבוא קרייזלר PT קרוזר

ravivhaik
שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל האם יש תקנה שהרכב יכול להיות עד שנה קלנדרית אחורה וגם 24 חודשים מיום היצור ?

או שרק 24 חודשים מיום היצור ?

כלומר האם לצורך העניין יש לי רכב שייוצר ב 12.2008

האם מותר לי היום להכניס אותו ולקבל עליו רישיון יבוא ?

אגב, האם ייתכן שיתנו לי רישיון יבוא ועד שהוא יגיע, יגידו לי שזה כבר עבר שנתיים ואי אפשר להכניס ?

נקודה נוספת, היא שרוב הקרייזלר האלו מיוצרות בברזיל, למרות שהן אמריקאיות

מה המדיניות של המס ?

האם יהיה עליי לשלם 113% או 126% ?

זה הרי רכב אמריקאי שאני מייבא מארהב.

אולם בפועל רשום שהוא יוצר בברזיל.

מישהו התנסה בזה ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה לפני שתקבל תשובה על מה ששאלת: האם יצא לך לנהוג ברכב הזה?

אם כן ועדיין החלטת שאתה מעוניין בו - שיהיה לך בכיף.

אם לא - לפני שאתה מטריד את עצמך בסוגיות יבוא כאלה ואחרות, אני ממליץ לך לבצע נסיעת מבחן בהקדם. יש סיכוי סביר שלאחר מכן אתה בכלל תנטוש את הרעיון לייבא רכב כזה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבוא של רכב שיוצר בדצמבר 2008 זה קצת גבולי. אתה צריך להספיק להוביל אותו ארצה ולעבור את כל תהליכי המיסוי והרישוי בתוך חודשיים ושלושה ימים. אני לא בטוח שתספיק.

לגבי המיסוי - תרים טלפון לניפון לוגיסטיקה. אני בטוח שהם יוכלו לענות לך על השאלה הזאת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות

כן שווה את המאמץ

זה יכול לחסוך 20-30 אלף ש"ח מהמחיר בארץ

למה הנסיעה שלו כל כך בעייתית בעיניך ?

לא נסעתי, אבל אקח את הטיפ שלך ואנסה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב מיושן בתכנונו, בטיחותו ואיכותו. אל תסתנוור מרמת גימור גבוהה - הביצועים לא מרשימים במרבית המנועים, איכות הפנים נמוכה ואין בו כלום למעט מקדם המשיכה החיצוני.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

עשה לעצמך טובה ובצע חיפוש על הודעות שאני כתבתי בנושא ה-PT. אם אחרי שתעבור עליהן עדיין יהיו לך ספקות, קח נסיעת מבחן.

אני בטוח שלאחר מכן אתה כבר תבין לבד מהו הדבר הנכון שיש לעשותו בעניין (רמז: לרדת מהרעיון הגרוע הזה, ומהר!!).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, בוא נדייק: הרכב מיוצר במכסיקו ולא בברזיל. לא שזה כל כך משנה - חצי מהרכבים האמריקניים מיוצרים במדינה זו.

אגב, מרבית הקרוזרים שהגיעו אלינו מיוצרים דווקא באוסטריה עבור השוק האירופאי. הוא חולק מכלולים רבים עם הקרייזלר ניאון - רכב לא מוצלח בפני עצמו, בהיסטורייה המוטורית של ארה"ב.

ואני תומך בדעת קודמיי: בצע נסיעה על רכב זה. אם אין לך אפשרות, אפילו תקבע עם מישהו שמוכר רכב משומש כזה (כלומר, תבוא בשביל לקנות, כאילו), וקח ביחד עימו נסיעת מבחן קצרה. הדעות הרווחות הן שהרכב לא חסכוני בדלק, איכות הגימור לוקה בחסר, הביצועים מאכזבים ביחס לנפח המנוע, וגם הנדסת האנוש לא מצטיינת. וגם האמינות ככל הנראה לא משהו שאפשר להשוויץ עליו.

מה שכן, רכב מדהים באופן חיצוני, ועם גישה מיקרו-וואנית מאד מעניינת למשפחה.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

הרכב הזה הוא זוועת עולם!

אם לא נהגת עדיין באחד כזה אני מ-א-ו-ד מציע שתנהג באחד כזה לפני שאתה הולך להוציא עליו כאלה סכומים ולעבור מסכת התעללויות של המכס בארץ.

לרכב יש שני דגמים עיקריים - הבסיסי והלימיטד אדישן

אני נהגתי בשניהם.

אחד בהשכרה בארה"ב והשני רק במגרש של ההשכרה בארה"ב היות והייתי מוכה הלם ופשוט החזרתי להם את הרכב.

לקחתי את הרכב הבסיסי - הסיבה היתה שהעיצוב שלו פשוט עשה לי את זה ואני אמרתי לאיש שירות "את זה אני רוצה" - הוא הביט עליי במבט קצת עקום ואח"כ גיליתי למה:

1. הרכב טנק - לא זז! יש לו תאוצה שגורמת לפורד מונדיאו שני ליטר להרגיש כמו מאזדה מיאטה.

בדגם היותר מאובזר שגם כולל נפח יותר גדול שזה פשוט שערוריה - זה קצת פחות מורגש.

2. הכסאות בדגם הבסיסי מזכירים לי את הכסאות של האוטובוסים של דן לפני יותר מ20 שנה...

3. אחרי נסיעה של חצי שעה יצאתי מהרכב שבור גמור עם דלקת בכתף הימנית.

4. אי אפשר היה לראות רמזורים כשאני עמדתי קרוב אליהם מבלי להתכופף לכוון השמשה הקדמית!

5. הרכב שוטה דלק כאילו שאתה נוסע באיזה מוסטנג...

חזרתי והחלפתי במגרש שלהם לדגם המאובזר

הישיבה הרבה יותר נוחה אבל עדיין מרווח הראייה נוראי.

צריכת הדלק אמורה דווקא להשתפר - אבל אין לי מושג (מיכל 80 ליטר עד כמה שזכור לי שמתנהג כמו מיכל 40 ליטר ברכב זללן - תעשה את החשבון לבד).

הכסאות ליגה אחרת מעולם אחר - ללא ספק מרגיש כמו רכב אמריקאי נוח.

תא המטען פצפון ועלוב בשני הרכבים.

בקיצור - תקנה יונדאי גטס עם סאן רוף, תבצע אותה מגניב ותעשה לה ג'נטים יפים ופנסים ספורטיביים ותהנה הרבה הרבה יותר מהרכב הדפוק הזה שיש לו עיצוב מהמם.

הפתרון שלי היה אפרופו - החלפתי את הרכב לטויוטה יאריס ונהניתי הרבה הרבה יותר בכל פרמטר

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...