Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לייעוץ בקשר לקורס ברמנים ועבודה בתחום בזמן הצבא

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 4984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

היות ואני זקוק לכסף כמו עוד חברים בפורום אשר הינם חיילים ולא עושים יומיות וכו'.

חשבתי על האפשרות הבאה - לעשות קורס ברמנים העולה 2300 שקל(שווה בכלל או יקר מדי?) בימי שישי(מתאים לי בול ביום ובשעה)

ולאחר מכן לעבוד בלילות שישי בפאב/מועדון כלשהו.

השאלה שלי היא האם זה מציאותי בכלל? נישמע טוב מדי. אם אני בכלל אמצא עבודה כברמן ואעשה כסף שאוכל לכסות על ה2300 האלה..?

יש פה אנשים עם נסיון בתחום? מישהו אולי יכול לייעץ לי משהו בעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה מציאותי מאוד , וגם לא נשמע "טוב מידי" .

להוציא מקרים חריגים , עבודה כברמן היא קשה יותר ומתגמלת פחות ממה שמתארים .

משך המשמרות עלול להשתנות מאוד ממה שמצופה (אפשרי בהחלט למצוא פאבים שדורשים משמרות של 6-8 שעות ויותר או פחות , אבל לפעמים אי אפשר לצפות מתי תתחיל תנועה של אנשים בפאב או מתי ייסגר הפאב , ואורך המשמרת ישתנה במידה רבה) , לעתים הלחץ שתחווה עלול להיות עצום (גם לפאבים הקטנים והחשוכים שעובדים על עשרות לקוחות בערב עלול להיות פיק של כמה מאות) ועוד כל מיני דרישות תפקיד שעלולות להפוך אותו ללא קל (בלשון המעטה , אני צופה ערב ערב בברמנים שלרגע אחד משתעממים , וברגע הבא לא זוכרים איך אמא שלהם נראת מרוב פרצופים שהם צריכים לזכור) .

השכר עצמו , בפאב תקין , מורכב משכר בסיס (לרוב מינימום או כמה שקלים יותר) ולכך מתווספים הטיפים .

היות ושוב , אני מזכיר לך שלא ניתן לצפות את התנועה בפאב , יהיו ערבים שתצא עם משכורות שלא יביישו בכיר בהייטק , אך לרוב תהיה בטוח שהן יהיו רחוקות מכך .

לא פירטת איך אתה כן משרת ומתי תוכל לתת משמרות , זה יכול להשתנות מאוד ולכל פאב עלול לדרוש כמות משמרות שונה ובתדירות שונה , אך לרוב ידרשו לפחות 2-3 משמרות אחת לשבוע .

הקורס עצמו קל מאוד , ורצוי מאוד לעשות אותו (פאב שמכבד את עצמו ידרוש ברמן עם תעודה , למרות שבינינו האני יכול לחשוב על שימוש הרבה יותר טוב לנייר שעליו היא מודפסת) .

הרבה מאוד פאבים רציניים לא ידרשו ניסיון , אבל זה בתנאי שתפגין מוטיבציה ופתיחות , לעתים אפילו יהיה לך יתרון על בעלי ניסיון היות ואפשר ללמד אותך את החומר מזוית הראייה של אותו הפאב .

בשורה התחתונה , אני נתקל יום יום בסוגים שונים של ברמנים , ואני חושב שיש רק זן אחד שיכול גם "להצליח" בתחום וגם להנות מכך בו זמנית , וזה אלו שפשוט אוהבים את האינטראקציה עם אנשים (לא רק לקוחות על הבר , גם המלצרים אם תעבוד בפאב עם שולחנות או במסעדה , גם המנהל שלך , גם הברמנים האחרים , גם עובדי המטבח והמארחות שוב אם תעבוד בפאב כזה וכו') ואת כל שאר החבילה שמציע המקצוע הזה .

אגב , רצוי להצטייד באישור עבודה , ועוד יותר רצוי לעבוד בפאב שדורש אישור כזה .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 3 חברות גדולות להכשרת ברמנים

בר-מאסטר

זמן אמיתי

לימון

קשה לי להאמין שמנהל פאב יעסיק אותך ללילה אחד בשבוע אלא אם כן יש אישהו פרוטקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקומות שבד"כ צריכים עובדים רק לסופ"ש אלו מועדונים. במהלך השבוע המועדונים עובדים עם עובדים קבועים ובסופ"ש כאשר יש פיקים צריכים כ"א נוסף, לשם אתה צריך לכוון להגיע.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יצא רק בסופ"שים ועבד כברמן בזמנו. מסיבות של חיילים וכמו שאמרו פה באמת הוא תגבר באופן קבוע.

המשמרות היו ארוכות 10 שעות בממוצע והשכר הגיע ל 35+.

מעבר לקורס לא הכי קל למצוא מקום אם אין לך קשרים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני עובד כברמן - אני אישית לא עשיתי קורס, למדתי תוך כדי עבודה. (ביננו - ברוב המקומות 95% מהפעמים תגיש את אותם 2-3 קוקטיילים נפוצים ושיש משהו חריג תשאל ברמן אחר).

תמיד מחפשים ברמנים - אבל לא לפעם בשבוע - אולי במועדונים באמת...

שאני התחלתי לעבוד אז נתתי משמרת כמעט כל יום, ועכשיו אני נותן פעם-פעמיים בשבוע - אבל זה רק כי אני כבר במערכת. אחרת לא היו מכניסים אותי בחיים לזה.

זאת לא עבודה משהו, ואם הייתי מוצא משהו יותר טוב הייתי עוזב מזמן, אבל אני מפחד לעשות שליחיות עכשיו שמתחיל ה"חורף" - ככה שנשארתי עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם הדעה הרווחת היא שאין סיכוי למצוא עבודה לפעם בשבוע?

איך בכלל ניתן להתקבל כברמן במועדון?

עוד שאלה - לכמה זמן התעודה שמקבלים בסיום הקורס תקפה? אולי אשמור את זה לאחרי הצבא. היות וקיבלתי מחיר טוב.

(2300 שקל + קורס של כל הזריקות והטריקים האלה חינם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רישיון לעסוק בהגשת אלכוהול - זאת תעודה לכל החיים, לא צריך לחדש את זה... :oops:

בעיקרון המטרה היא לקחת מישהו שהוא קלולס לגבי אלכוהול וללמד קצת איך לערבב קוקטלים ועוד כמה שטויות על אלכוהול - לא דוקטורט.

ואחרי זה למי שמעסיק אותך יש פחות מה ללמד אותך שתגיע לעבודה.

בכל מקרה - רק שתדע, הקורס טוב ויפה, אבל מה שבאמת מעניין זה הניסיון שלך.

ואם תעשה 15 קורסים, כולל התמחות על וודקה במוסקבה ולא תעבוד יום בחיים שלך ויבוא מולך ברמן עם 3 שנות ניסיון ובלי קורס, ייקחו אותו בלי לחשוב פעמיים.

להיות ברמן זה 5% לדעת להכין אלכוהול ו-95% לדעת להתנהג עם הלקוחות שלך ועם הבוס והמלצרים - וזה לא לומדים באף קורס.

קבלה לעבודה - או שמקום מחפש ואז הוא מפרסם שהוא מחפש או שאתה מכיר מישהו שמכיר מישהו (ככה אני מצאתי את רוב העבודות שלי).

זאת עבודה די בתחתית הסולם ככה שלא קשה מדי להתקבל, התחלופה עצומה, אנשים באים והולכים כמו בתחנה המרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.. אני מעוניין בה היות וזה מתאים ליציאות שלי מהבסיס.

אני אמנם עדיין מתלבט אם לקחת את הקורס או לא. מצד אחד, מחיר בסדר יחסית למחירים אחרים, אחל'ה תנאים והכל מתאים לי. מצד שני, אני חושש שלא אמצא עבודה. אך מה שמהווה יתרון גם הוא שהתעודה תקפה גם לאחרי הצבא אז אוכל לעבוד אחרי שאסיים את הצבא גם.

הבעיה היא שכרגע 2300 שקל זה לא סתם אצלי ואני לא יודע אם זה שווה לשלם את הסכום הזה. אני זקוק לעבודה ולכסף ולכן ההתלבטות היא עצומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מלצר תרוויח יותר כסף מאשר ברמן, וגם לא צריך קורס.

בנוסף, אם יש לך רישיון לקטנוע - שליחיות זה אחלה כסף.

ניגד תעבוד ותקבל 35 ש"ח לשעה.

תעבוד 7 שעות משמרת (בהגזמה - כי לא כל הברמנים עובדים מהפתיחה עד הסגירה).

יוצא לך 245 ש"ח למשמרת. נעגל למעלה ל-250 ונגיד שאצה מקבל הכל מזומן ביד ומיד.

נחלק 2300 ב-250 ונראה שבמשך כמעט 3 חודשים אתה עובד רק על מנת לכסות את ההוצאות של הקורס.

וזה בשכר יפה ומשמרות ארוכות.

בדרך כלל תקבל 30 או פחות וגם לא תעבוד 7 שעות.

קורס ברמנים זה קורס נחמד ותורם לך המון גם ברמה האישית אם אתה אוהב אלכוהול ולא רק מפתח אותך מקצועית.

אם בא לך ללמוד על תחום שאתה אוהב ואולי גם להתפרנס ממנו - אז יאללה לך על זה.

אם המטרה היחידה היא לעשות כמה שיותר כסף וכמה שיותר מהר - לך תוציא רישיון על קטנוע זה יותר זול והעבודה יותר ריווחית - או לחילופין תמצא עבודה שלא מצריכה השקעת כסף.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הבחור מעליי צודק. אני מחפש עבודה לערבי שישי ומלצרות לא באה בחשבון. אני לא אוהב לעשות את זה + אני לא אהיה יותר מדי טוב בזה, להערכתי.

ברמן זה אחל'ה מקצוע הן מבחינה חברתית והן מבחינה כלכלית. אני לא מחפש תוך חודש להחזיר את ההוצאות על הקורס. אני מצפה לעשות עוד קצת כסף בזמן שאני בצבא על מנת שאוכל להרשות לעצמי לחיות קצת יותר בנוחות.

גם אם ייקח שלושה חודשים עד שאחזיר את ההוצאות של הקורס, זה מתאים לי.

קטנוע וכו' לא בא בחשבון כי כמו שכבר נאמר, אני מחפש עבודה לערבי שישי + צריך לרכוש קטנוע לפי מה שידוע לי + אימי בחיים לא תרשה לי להוציא רשיון על דו"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שליחים להבדיל ממקצועות אחרים הרבה אנשים מעסיקים למשמרת או 2 בשבוע.

2. לא צריך קטנוע - הקטנוע הוא של העבודה.

3. אמא לא מרשה וכו' - סבבה.

תשמע, אני אמרתי לך מה שאני חושב וזה מניסיוני האישי - לכל אחד יש את החוויות שלו והמסקנות שלו ואני באמת מאחל לך הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...