Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתמודד עם שכן בעייתי\קנאי?

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

י.ל, אני חולה עליך. אתה קומיקאי בחסד עליון. כמו הטובים ביותר - אלה שבכלל לא מתכוונים להצחיק.

בוא נניח רגע שאתה פושע כמו שאתה מתיימר להצטייר. דווקא אתה אמור להבין שאתה הוא החריג בנוף, ומכאן הצלחתך. אז איך תמיד אתה ממליץ לאנשים להתנהג כמוך?

הרי אם לא היו לך אותנו, "האזרחים הנורמטיבים שומרי החוק" (חננות 'שכזנים קוראים לזה נדמה לי בשפה שלך), לא הייתה לך דרך לגדל את הז*ן הענק המטאפורי שלך.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל פעם שאנשים פותחים תרדים בנושאים כאלה ומישהו מגיב תגובה שנוטה יותר לכיוון האלים אנשים ישר תוקפים, קוראים לך עבריין צעצוע, מגיבים תגובות בסגנון של "מה אתה משחק אותה עבריין בפורום" וכו'...אני לא מבין את זה. החלק כאן שהגיב דווקא תגובות בסגנון של ללכת ולדבר איתו ולשבת איתו בדירה וכו זה אנשים בעלי דעה כזאת וכניראה זה מה שהם יעשו במצב כזה אבל יש גם אנשים בעלי דעות אחרות שלא היו עושים את זה אלה ישר היו נוקטים באמצעים יותר דרסטים. אין קשר ללצאת גבר גבר בפורום אלה פשוט זה מה שבאמת הם היו עושים, אולי זה לא ניראה לחלקכם נכון או שזה ניראה כאילו מישהו כאן מנסה לעשות רושם על מישהו אבל זה לא נכון. את מה שהבחור עם הX5 היה עושה היו עושים עוד רבים אחרים כולל אותי כי אני לא מאמין בדרך שחלקכם כן מאמינים בה. תלמדו לקבל את זה...למה לרדת לפסים אישים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאנשים פותחים תרדים בנושאים כאלה ומישהו מגיב תגובה שנוטה יותר לכיוון האלים (...)

אולי כי יש עוד אנשים בעולם שמגיבים באופן שלילי לביטויים של אלימות שלא לצורך?

זה שדרך מסוימת נראית לי (או לך) נכונה לא הופכת אותה לנכונה,

בעיקר כשזה סותר אי-אילו עקרונות אוניברסליים בלתי-כתובים של התנהגות אנושית.

אז אתה תגיב ככה, מחר אני אשלח אליך חברים דמיוניים סתם בגלל שעצבנת אותי בפורום,

וי.ל. ישלח אליי את החברים שלו כי החברים שלי שרטו לך את האוטו,

וכן הלאה, עד שכל החיים במדינה ייראו כמו לוד.

רוצה ליצור חֶברה שמבוססת על בעיות כבוד ונקמות? לא פה, תודה.

יש מספיק חברות בעולם עם "רצח על רקע כבוד המשפחה" ו/או כריתת דגדגנים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבורים זה נחמד, אבל לא אפקטיבי.

זה יכול להיות אפקטיבי רק אם עושים אותם מעמדת כח*.

כרגע השכן נמצא בעמדת כח, סתם ככה, כי הוא לקח את הסיטואציה לידיים שלו.

כאמור, אינני מעודד שבירת עצמות, אבל כל אמצעי אחר שמטרתו לתפוס שליטה על המצב כשר בעיניי.

אחרי זה אפשר לדבר. :rolleyes:

* תכל'ס, ככה זה עובד בכל משא ומתן. גם בעבודה, גם בפוליטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיבור גדול!

אם אותו נער, שניה לפני שפתח את הדלת, היה לוחץ על כפתור ההפעלה של מסרטת הוידאו, את ההודעה הזאת היית כותב מתא המאסר.

תאמין ל שאם היו מגיעים לרכב שלך והיו מבריגים לך בחודש 6 או 7 פעמים ברגים לצמיגים , והיו שורטים לך את הרכב אני בטוח שרוב האנשים פה לא היו הולכים לכיוון השיחה אלה לכיוון יותר קיצוני .

ונעזוב בצד את זה שבכל אותם פעמים התלוננתי במשטרה נגדו , כשראיתי שזה לא עוזר והמעשים נמשכים הגבתי פעם אחת בכוח ואח"כ באיומים שנכנסו לו טוב לראש, כיום הוא יודע בדיוק מי אני והוא מפחד , וטוב לי שהוא מפחד .

אני לא הלכתי בדרך הזאת בהתחלה אבל היחס של המשטרה גרם לי ללכת בדרך הזאת ועובדה שבדרך שלי פתרתי את העניין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כי יש עוד אנשים בעולם שמגיבים באופן שלילי לביטויים של אלימות שלא לצורך?

זה שדרך מסוימת נראית לי (או לך) נכונה לא הופכת אותה לנכונה,

בעיקר כשזה סותר אי-אילו עקרונות אוניברסליים בלתי-כתובים של התנהגות אנושית.

אז אתה תגיב ככה, מחר אני אשלח אליך חברים דמיוניים סתם בגלל שעצבנת אותי בפורום,

וי.ל. ישלח אליי את החברים שלו כי החברים שלי שרטו לך את האוטו,

וכן הלאה, עד שכל החיים במדינה ייראו כמו לוד.

רוצה ליצור חֶברה שמבוססת על בעיות כבוד ונקמות? לא פה, תודה.

יש מספיק חברות בעולם עם "רצח על רקע כבוד המשפחה" ו/או כריתת דגדגנים.

הצד השני לא בדיוק מקרין עקרונות אוניברסלים בלתי כתובים של אנושיות עם ההתנהגות שלו. משום מה אף פעם בחיים שלי לא יצא לי לצאת על שכן על זה שהוא פתח מכסה מנוע של רכב או אפילו התעסק קצת באיזה תחביב שלו ליד הבניין וגם לא יצא לי לצלם את מעשי השכנים שלי כשהם בכלל לא פוגעים בי ואני בכלל טיפוס שלא מתעסק בעיניינים שלא שלו ולא דוחף את האף שלי לכל מקום. ו99 אחוז מחברי הפורום גם לא כאלה. אם לקחת אותי כדוגמה אני בסך הכל רוצה לחיות בבית שלי בשקט בלי שיציקו לי כמו שאני לא מציק לאחרים. אז במקרים שאתה מביא אותם כדוגמה כמובן שלא צריך לנקוט בשום אקט אלים ומי שכן עושה את זה אז אני אסכים שהוא עבריין אבל במקרה שבן אדם מתנכל אליך ואתה יודע שמשטרה לא תעשה שום דבר הוא די דוחק אותך לפינה אם אתה שואל אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אדם שאין עליו איזה ליכלוך, (בזמנו אריק שרון אמר "רק תינוק בן יומו") מנסיוני, על אחת כמה וכמה, על אלה שכל דבר שהאחר עושה, מפריע להם. עקוב אחר הבנאדם, נסה לדלות עליו אינפורמציה כולל במקום עבודתו, שכניו לשעבר וההיסטוריה שלו. מניסיון, בטוח שתמצא עליו על אשתו משהו מסריח, כמו בניה בלתי חוקית, בגידה באשתו, העלמת מס וכיוצ"ב. מצאת, פתרת את הבעיה שלך, בלי אלימות. אם אין לך זמן ויש לך כסף, קח חוקר פרטי.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אחד מאותם 20 חבר'ה היה תופס אותך במדרגות הבניין יום אחרי, מה אז? אין לזה סוף לצערי.

אתה צודק בהחלט, אין לזה סוף, רק ציינתי את זה כדי להראות ל-י.ל שכמה שהוא חושב שהוא "בעל תדמית", רצוי שהתדמית שלו תיהיה חסינת קליעים.

קצת נסחפת הייתי אומר אתה יודע למי אני מקושר? אתה חושב שאין לי גב מאחורי? אתה יודע מה אני מחזיק באוטו או בבית או עלי?

פשוט הסר ספק מלבך שאני יודע ברוך ה' להסתדר.

לנוחיותך, מקבץ סירטונים\תמונות של אנשים שיודעים להסתדר:

http://www.youtube.com/watch?v=Os3oxGEY-t0&feature=channel דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=HeRhob7wrcQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

F081117GM05%5B377%5D.jpg

כנראה הטעות של יעקב אלפרון היתה שהוא נהג ב-VW (רחמנא ליצלן), יכול להיות שאם היה נוהג ב-BWM סידרה 19 זה לא היה קורה.

אף אחד לא מזלזל בך ובגב\תדמית\שרירים\ארסנל נשקים שיש לך, רק תזכור שתמיד יש מישהו עם "גדול" יותר משלך, וגם אם זה מישהו עם קטן יותר- תיזהר שהוא לא יתפוס אותך עם המכנסיים למטה.

אומר לך שוב, תיהיה "אכבר גבר" עם כל הקשרים שבעולם, ביום שתביא לבנאדם הלא נכון את הסיבוב והוא ישלוף עלייך אקדח- כל התדמית והגב שלך הולכים לפח.

סיפור נחמד של איזה "אחד" מתקופת הצבא:

הוא נתקל במחבל פנים מול פנים ושלף עליו אקדח, לא משהו רציני, DESERT EAGLE שמו, המחבל שהיה בטווח מגע מיד התחיל לברוח ואז אותו "אחד" כיוון עליו באיטיות וירה לאחר כמה שניות.

המחבל נהרג כשעל הדרך עף לו מהגוף איזה איבר חיוני.

בתחקיר שאלו את אותו "אחד"- "למה השתהיית עם ביצוע הירי?"

התשובה שלו היתה פשוטה:

תיהיה אחלה גבר שבעולם, אתה לא יכול לרוץ 900 מ' בשנייה כדי לברוח מקליע שרודף אחרייך.

הסיפור הזה מאוד ידוע למי שיצא לעבוד עם אותו "אחד", בנאדם מאוד צבעוני שנמצא באותו תפקיד בערך 7000 שנה, לא בגלל חוסר מקצועיות,נהפוכו, הוא נחשב למספר 1 בתחומו, פשוט יש לו עיכובי דרגה לא מעטים על כל מיני דרכים "יצירתיות" שהוא חיסל מחבלים.

לתשומת ליבך ידידי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(...) כמובן שלא צריך לנקוט בשום אקט אלים ומי שכן עושה את זה אז אני אסכים שהוא עבריין אבל במקרה שבן אדם מתנכל אליך ואתה יודע שמשטרה לא תעשה שום דבר הוא די דוחק אותך לפינה אם אתה שואל אותי.

יפה, מתברר אנחנו כן מסכימים, בעצם, מבחינה עקרונית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...