Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות התנעה ברנו סניק

avi1avi1
שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רנו סניק 1600 2002

בחודשיים האחרונים יש לרכב בעיות התנעה כדלקמן:

במשך שבוע אין שום בעייה ואז במשך יום /יומיים יש מספר בעיות התנעה (הוא לא מניע מספר פעמים עד שלבסוף מניע) ואז יכולה להיות שוב תקופה של מספר ימים ללא בעייה וחוזר חלילה.

לציין - המצבר חדש, ולפי הרעש הסטרטר פועל (גם כשיש בעיית התנעה יש סטרטר רק שהרכב לא מניע)

אמרו לי שיתכן וזו בעייה של חישן גלגל תנופה/קרנק

מישהו נתקל בבעייה דומה? מישהו יכול לייעץ לפני שאני מתחיל מסכת של כניסות ויציאות מהמוסך?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ובעייה היא חיישן נקישות.

בעבר היתה לי בעיה בדגם הזה עם סטרטר והחלפתו פתרה את הבעיה. אם יש מי שיבדק את הסטרטר - תנסה.

לא מן הנמנע שיהיה פה ניסוי ותעיה עד שיפתרו את הבעיה.

שתף אותנו כאשר ימצא פתרון. תודה !

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי פשוט לחבר את הרכב למחשב במוסך, ולראות אזיה קודי תקלה הוא מוציא - אם בכלל, ניחושים לא יעזרו כאן RESET למחשב אולי כן.

לא הייתי שולל בעיית לחץ במשאבת הדלק, אבל כפי שאמרתי כדאי מאד להתחיל מבדיקת מחשב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AVI1AVI1 שלום

שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו מוטורס

הפניתי את שאלתך למר שי לוי מנהל מרכז השרות המורשה "פיתוח" בהרצליה ולהלן התייחסותו:

הבעייה המתוארת נראית כמו בעיית חיישן הצתה.

כדאי לבדוק ולהחליף על פי הצורך חיישן הצתה ותקע לחיישן הצתה.

מקווה שהמידע יסייע בידך

בברכה ,

אריה לייב

קרסו מוטורס.

מאחר ותשובתנו מבוססת על נתונים שהועברו לנו מהלקוח ללא שהרכב נבדק בפועל, אין תכן התשובה מהווה משום המלצה, חוות דעת או ייעוץ מחייבים; לפיכך, על מנת לקבוע במדויק את הטיפול ו/או התיקון הנכון ברכב יש להביאו לבדיקה במרכז שירות; המסתמך על המידע המובא כאן עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...