Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים עם אחיזה ודופן חזקה לסובארו B4

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שוויתרתי על שדרוג רכב לאשתי החלטתי לעשות הערכת מצב כללית והגעתי למסקנה שהצמיגים הקדמיים לא משהוא, למרות שעשו רק 30K, אבל היו על האוטו כמעט 3 שנים וכנראה התייבשו. הם כבר לא אוחזים כמו פעם ואיבדתי בטחון באוטו. מדובר בפירלי P6000 שהייתי מרוצה מהם יותר מברידג'סטון מקוריים. בגלל בעייתיות החניון שלנו גלגל ימני אחורי משתפשף בדופן ומתפוצץ. לכן חשיבות של דופן הצמיג חזקה חשובה מאוד בעיניי. הרכב עושה בין 8 ל 9 אלף קילומטר בשנה כך שאף פעם לא הגעתי לשחיקה, הם תמיד התייבשו קודם.

חלפה בראשי מחשבה זדונית להתקין רביעיית R1R שיש עליהם אחלה מבצע כרגע, אבל זה יותר מדי לאשתי. למרות שזה האוטו שאני מוציא לטיולי מחלפים בלילה :twisted: .

הבחירה הטבעית היא ללכת על T1R. האם יש מקומות מומלצים במרכז שניתן להשיג בזול?

או לחילופין, מחפש המלצה על צמיג טוב בעל אורך ועמידות במידה 205/55/16.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המליצו לי כאן בעבר על Toyo CT01

הבנתי שהם סימטרים, די דומים לבריגיסטון.

ככה כשצריך אפשר לעשות הצלבה.

בטוח חיפוש על השם שלי יעזור לך למצוא את הנושא

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לפני שבועיים בערך רביעיית Goodyear Efficient Grip טריים מאד תוצרת גרמניה בדיוק במידה שלך אחרי שקראתי כאן בפורום ובלינקים שצורפו כאן ביקורות מאד טובות עליהם. אני לא בטוח לגבי חוזק דופן הצד, כי את זה אף אחד לא ממש מספר.

בכל מקרה, קשה להמליץ עליהם עדיין כי לא צברתי מספיק ניסיון. שילמתי עליהם קצת יותר מ-1800 ש"ח במבצע שהיה באוטו דיפו, וזה היה הרבה יותר זול מהצעות אחרות שקיבלתי. כדאי לבדוק את המבצעים של אוטו דיפו ולקנות שם רק במקרה שאתה יודע בדיוק מה אתה רוצה, ולא מה שהם רוצים למכור לך. כשאתה קונה שם תעשה גם כרטיס "מועדון" שלהם ותקבל במקום עוד 5 אחוז הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש B4 עם טויו T1R במידה 205\55 R16 ובנוסף יש לי את הצמיגים הנ"ל גם על רכב קצת יותר ספורטיבי והם מצויינים רק קח בחשבון שהדופן שלהם יותר רגישה מצמיגים אחרים ורכה מאוד, זה מתבטא גם בקריסת הצמיג תחת עומס וגם בעמידות לשיפשופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה המידה ברכב שלך ואיזה שנה בכלל.

הבחירה הטבעית היא ללכת על T1R. האם יש מקומות מומלצים במרכז שניתן להשיג בזול?

או לחילופין, מחפש המלצה על צמיג טוב בעל אורך ועמידות במידה 205/55/16.

אבל, עקב נתונים מטה T1R יורדים מהפרק כי צריך לעלות על מאין מדרכה כל פעם שנכנסים ברוורס לחניה וזה גומר את הגלגל האחורי ימני יותר מהר מאחרים.

לרק קח בחשבון שהדופן שלהם יותר רגישה מצמיגים אחרים ורכה מאוד, זה מתבטא גם בקריסת הצמיג תחת עומס וגם בעמידות לשיפשופים.

האומנם אין אלטרנטיבה לפירלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...