Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכות קדימה להולכי רגל , מבקש ייעוץ .

שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר חרא פורום יקר ,

המקרה שלי הוא כך :

היום בבוקר בשעה 11:50 בצומת הרחובות תרמ"ב ומוהליבר , יש עצור ומעבר חצייה .

כידוע לתושבי המקום קיים שם מארב תמיד ביום שישי , והפעם הם נטפלו אליי .

עמדתי בעצור , כנדרש , בזמן שאני עמדתי בעצור זוג גברים ממוצא רוסי עמדו על המדרכה והתחילו לדבר , המשכתי לעמוד עם כשנייה לראות את תגובותם ,והם המשיכו לעמוד .

אז החלטתי שאני יוצא ומשתלב בצומת ,כשהתחלתי להשתלב השוטר הלא יקר שלנו קפץ לכביש ועצר אותי בצד .

ביקש רישיונות , קיבל ונשאל "איזו עברה עשיתי ?" ביקש גם רישיונות רכב וקיבל ללא עכבה .

לאחר דקה, יצאתי מהרכב , לראות מה הוא כותב , ואז הוא אמר "אל תעמוד לידי , תעלה למדרכה"

אח"כ הוא קרא לי לכביש ,עניתי לו "אני לא יורד לכביש אמרת לי להיות על המדרכה !!"

ב"נסיבות מיוחדות " הוא כתב כי 2 הולכי הרגל עברו מדרום לצפון בזמן שהם רצו לעבור מצפון לדרום , זו סיבה לפסילת הדו"ח ?

בדברי הנהג הגבתי ," הם קפצו לכביש והיו מאחורי הרכב ".

בנוסף הטלפון שלי צלצל באותו העת ,והוא ניסה להשחיל לי דיבור בטלפון נייד, והטלפון היה בכיס שלי , אז הוא ירד מזה .

אני משנת 2004 ללא עבר תעבורתי או עירוני (אם זה עוזר)

בקנס הוא כ 500 ש"ח עם 4 נק' ,

לשלם או להשפט ?

ולסיום , אני אחרי התואר , בדרך החוצה מכאן .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן יש לך רשיון נהיגה. אם משנת 2004 אתה לא זכאי לאזהרה.

להעבירה היא לא נתת להולכי רגל במעבר חציה להשלים את החציה בבטחה.

לפי דבריך הם קפצו לכביש ואתה במקום לתת להם לעבור המשכת בנסיעה וכך יצא שהם עברו אחרי הרכב.

ווזה מאוד היה חשוב לציין את עובדת היותם רוסים. איך הסקת את זאת בכלל??

המלצתי לא לגשת למשפט אולי לבקש המרה לאזהרה אם אתה עומד בקריטריונים דהיינו 10 שנים של רשיון + 5 שנים ללא עבירת תנועה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתאר אז זה כך :

1. עצרתי בעצור כנדרש , חיכיתי לשניה לראות אם בכוונתם לעבור .
  2. משנראה שהחבר'ה היקרים שלנו עומדים לפטפט אז החלטתי לצאת מהרחוב ולהשתלב .
  3. כשאני עובר את מעבר החצייה ( אני בתנועה עם הרכב ,על מעבר החצייה) החבר'ה החליטו לחצות ולעבור מאחורי הרכב .

מה עכשיו ?

וכן הוצאתי רישיון ב 2004 , אז כנראה אני לא זכאי להמרה .

מה בנוגע לכיוון המעבר של הולכי הרגל? עפ"י מה שהשוטר כתב , הוא טעה ! ניתן לפסול את דו"ח ?

תודה רבה ישה .

הסקתי כי החוצים רוסים , כי שמעתי אותם דוברים רוסית 2 מטר אח"כ כשהוא עצר אותי! (+ מראה התחילת התהליך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר חרא פורום יקר ,

שיהיה לך המשך יום מחורבן, משתמש יקר :evil:

כידוע לתושבי המקום קיים שם מארב תמיד ביום שישי , והפעם הם נטפלו אליי .

צא מהסרט, אף אחד לא נטפל אליך.

עמדתי בעצור , כנדרש ,

מזל שיש "מארב", הרי אם לא היה ידוע לך היית שם פס ועובר מבלי להניד עפעף.

בזמן שאני עמדתי בעצור זוג גברים ממוצא רוסי עמדו על המדרכה והתחילו לדבר ,

מה הקשר למוצאם של משתמשי הדרך?! :x

המשכתי לעמוד עם כשנייה לראות את תגובותם ,והם המשיכו לעמוד .

שניה בעצור?! בפעם הבאה תעצור, תנשום עמוק, תספור 21-22-23 ואם הדרך פנויה תמשיך בדרכך!

אז החלטתי שאני יוצא ומשתלב בצומת ,כשהתחלתי להשתלב השוטר הלא יקר שלנו קפץ לכביש ועצר אותי בצד.

ביקש רישיונות , קיבל ונשאל "איזו עברה עשיתי ?" ביקש גם רישיונות רכב וקיבל ללא עכבה .

שוב, שיקול דעתך היה חפוז מדי!

השוטר עושה עבודתו נאמנה!

בודאי שתמסור ניירת, וכי אתה רוצה גם אשמה אחרת?

לאחר דקה, יצאתי מהרכב , לראות מה הוא כותב , ואז הוא אמר "אל תעמוד לידי , תעלה למדרכה"

אח"כ הוא קרא לי לכביש ,עניתי לו "אני לא יורד לכביש אמרת לי להיות על המדרכה !!"

איזה גבר :roll: יצאת מהרכב, נעמדת על הכביש וסכנת את עצמך. ובנוסף לכל "הראת" לשוטר מי הגבר פה? אני לא בא, בוא אתה אלי...(הבן שלי היה אומר ע"כ פחחחח).

ב"נסיבות מיוחדות " הוא כתב כי 2 הולכי הרגל עברו מדרום לצפון בזמן שהם רצו לעבור מצפון לדרום , זו סיבה לפסילת הדו"ח ?

טעות סופר, אין עילה לביטול.

בדברי הנהג הגבתי ," הם קפצו לכביש והיו מאחורי הרכב ".

שוב, שיקול דעתך היה מוטעה ונמהר.

בנוסף הטלפון שלי צלצל באותו העת ,והוא ניסה להשחיל לי דיבור בטלפון נייד, והטלפון היה בכיס שלי , אז הוא ירד מזה .

אני משנת 2004 ללא עבר תעבורתי או עירוני (אם זה עוזר)

בקנס הוא כ 500 ש"ח עם 4 נק' ,

לשלם או להשפט ?

אהת מוזמן להשפט ולקבל קנס גבוה יותר ואולי גם שלילה בפועל :idea:

לא נתגעגע אליך :evil:

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר חרא פורום יקר ,

לשלם או להשפט ?

המלצתי לא לגשת למשפט

נתאר אז זה כך :

מה עכשיו ?

שיהיה לך המשך יום מחורבן, משתמש יקר :evil:

לא נתגעגע אליך :evil:

תשלם ביום ה 88 כך תוכל להרויח את הריבית על הכסף.

עמית

לפותח השרשור היה בוקר חרא אני מניח בגלל הדו"ח , והוא בא להתייעץ בפורום היקר. למה תגדף אותו?

המשפט באדום הוסף לאחר תגובתי הראשונה , כי אם הוא היה נכתב לפני כן הייתי מסיימו בסיומת דומה לסיומת של עמית.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי היקר ,

נטפלים ועוד איך , אני אישית מזמין אותך לצומת ביחד איתי לחצי שעה ולראות את הנעשה שם ואני רציני בכול מילה .

אני שולח לך הודעה פרטית בנושא .

בכול עצור אני עוצר כנדרש בחוק וזה ממש לא כי היה שם מארב .

עצרתי עצירה לפרק הזמן שנראה לי מתאים , נשמתי מאוד עמוק .

לא סיכנתי את עצמי לא עמדתי באמצע הכביש ,אלא בין הניידת לרכב אחר שהוא עצר .

וכן , השוטרים היום משחקים של שוטרים וגנבים בשילוב מחבואים . פשוט שפנים . במקום לשחרר את אחד הצמתים היותר עמוסים בשישי בראשון לציון הם עומדים ומכניסים ידם לכיס התושבים בנסיבות של עברות תנועה ,כול הכבוד ....

ומדוע טעות סופר ? זו טעות בעובדות לא ?

וקומפי ,לא מעט אנחנו עדים שאנשים מהפורום טסים ומשלמים ממיטב כספם על מנת להנות מתרבות מוטורית בחו"ל ,אני לא מתכנן להשאר כאן עם חוקים נהיגה אידיוטיים ותרבות ששואפת לאפס בשנתיים-שלוש האחרונות (לא רק בכביש אלא בכול תחום שתעלה על הדעת ,לדוגמא מה שהולך בלוד) אלא להנות כמו שצריך במדינה אחרת ,אבל חברות בפורום זה אני כן אשאר .

ישה ,

תודה על ההבהרה של דבריי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמי,

מכיר אני היטב את צמת הרחובות תרמ"ב-מוהליבר(ראשל"צ). התנועה(רכבים והולכי רגל)בשני הרחובות רבה מאד ובתוספת "מר ישראלי" הלחוץ, רבים מפספסים חלק מחוקי התנועה.

לדעתי אתה טועה במיקומם של הולכי הרגל. לדעתי הם היו מימינך, אי לכך כיוון חצייתם הינה מדרום לצפון. יתכן והיו הולכי-רגל נוספים בצד שמ', אך לא אליהם כיוון השוטר באי-מתן ז.ק.

בכדי להשתלב אל מוהליבר צריך סבלנות רבה ולעיתים אף להדחק תוך כדי עברות תנועה של "אי מתן ז.ק." ו-"קיפוח זכות"(לא המקרה שלך). מאחר וכמעט כל תשומת-לבך מופנית לצד שמ'(כיוון התנועה החוצה אליה אתה רוצה להשתלב), ככל הנראה פספסת את השלב בו הולכי הרגל החליטו על חציה(וגם אותם פספסת).

לשוטרים אין כל צורך להטפל, יש לו די והותר מלאכה. לא חסרים עבריינים בדרך בכדי שהוא ימציא עברה(לעיתים הוא לא מדייק או שוגה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בצבא: מי שיוצא לקורס נטחן בשמירה.

גם כאן, אם אתה כבר עוזב אותנו אז לפחות תשאיר קצת מזומנים שיהיה לנו בקופה.

עידן, שימשיך לשלם מיסים ולעשות מילואים גם בשבילך.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמי,

מכיר אני היטב את צמת הרחובות תרמ"ב-מוהליבר(ראשל"צ). התנועה(רכבים והולכי רגל)בשני הרחובות רבה מאד ובתוספת "מר ישראלי" הלחוץ, רבים מפספסים חלק מחוקי התנועה.

לדעתי אתה טועה במיקומם של הולכי הרגל. לדעתי הם היו מימינך, אי לכך כיוון חצייתם הינה מדרום לצפון. יתכן והיו הולכי-רגל נוספים בצד שמ', אך לא אליהם כיוון השוטר באי-מתן ז.ק.

בכדי להשתלב אל מוהליבר צריך סבלנות רבה ולעיתים אף להדחק תוך כדי עברות תנועה של "אי מתן ז.ק." ו-"קיפוח זכות"(לא המקרה שלך). מאחר וכמעט כל תשומת-לבך מופנית לצד שמ'(כיוון התנועה החוצה אליה אתה רוצה להשתלב), ככל הנראה פספסת את השלב בו הולכי הרגל החליטו על חציה(וגם אותם פספסת).

לשוטרים אין כל צורך להטפל, יש לו די והותר מלאכה. לא חסרים עבריינים בדרך בכדי שהוא ימציא עברה(לעיתים הוא לא מדייק או שוגה).

בדו"ח רשום במדוייק 2 הולכי רגל , שני הולכי הרגל חצו משמאל לימין , משמע מצפון לדרום ולא כמו בתיאור בדו"ח .

מימין אני ראיתי בבירור את המדרכה ושהיא ריקה מאדם ושמר שוטר , קופץ לכביש על מנת להעמיד אותי בצד .

לכן אני אומר שיש טעות בדיווח של מר שוטר .

עדן :

הסיפור שלי עם מילואים גמור ( פרופיל 21 אחרי שנתיים וחצי שירות ,שיום בהיר אחד בדיקות השתן שלי לא מצאו חן בעיניי רמ"ד רפואה ביח' שלי )

האופן שבו הצבא מתנהל , פשוט מגעיל אותי ולהתנדב אין מצב אין דבר כזה.

מיסים ? גם במקום אחר יהיה מיסים ,אבל לפחות אני מקווה קצת יותר שפויים ולא על כול פיפס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות הזו לא קריטית כי גם בדבריך יש ציון של הולכי רגל שחצו את המעבר.

אז השופט יחליק את הטעות צפון דרום במקום דרום צפון , כי היא לא קובעת שלא נתת את הזכות המגיעה להולך הרגל.

זה לא השוטר כתב רחוב דיזנגוף כאשר הזירה היא ברחוב מוהליבר

את המלצתי אתה כבר מכיר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדן :

הסיפור שלי עם מילואים גמור ( פרופיל 21 אחרי שנתיים וחצי שירות ,שיום בהיר אחד בדיקות השתן שלי לא מצאו חן בעיניי רמ"ד רפואה ביח' שלי )

האופן שבו הצבא מתנהל , פשוט מגעיל אותי ולהתנדב אין מצב אין דבר כזה.

מיסים ? גם במקום אחר יהיה מיסים ,אבל לפחות אני מקווה קצת יותר שפויים ולא על כול פיפס .

עצוב בשבילך שהשירות שלך הסתיים עם פרופיל 21 לאחר בדיקת שתן.

מה זה מגעיל בעינך?

האם לקום מוקדם בבוקר ולערוך מסדר/לעמוד בזמנים/לבצע מארבים וכו'?

"לא על כל פיפס"? לא הבנתי מה כוונתך כאן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, מצטער שפתחתי תבת פנדורה על מצבו האישי של עמי, זה לא הנושא הנדון ולא הפורום לכך.

אז עזבו זאת והתמקדו הנושא שלשמו נפתח השרשור.

(עמי, להבא את תחושותיך האישיות יש להשאיר מחוץ לפורום).

כפי שכתבתי לך וישה הוסיף על זאת, טעות בשושנת הרוחות אינה מורידה מטיבו של הדו"ח וממהותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך הכל, ממה שאני מבין, אתה בא ואומר כאן שראית 2 אנשים (ומצידי גם שיהיו אנשים סגולים עם נקודות אפורות, אבל אז זו עברה אחרת לגמרי) עומדים ומדברים, ואז שראית שהם לא מתכוונים לחצות אז נסעת.

תשלב עם דברי הנהג,

" הם קפצו לכביש והיו מאחורי הרכב "

הם דיברו בינהם, אתה עצרת וזיהית אותם ולא ראית שהם מתכוונים לעבור אז המשכת ליסוע והם חצו מאחורי הרכב אחרי שסיימו לדבר בינהם, ככה שזה תואם את ההצהרה שלך שכנראה לא נרשמה מדוייק אבל בעיקרה יכולה לשקף את מה שאתה אומר כאן בתור הגרסה שלך, ולכל זה אפשר להוסיף את זה שידעת שיש שם משטרה ובטח אין לך עניין בלעשות דווקא לשוטר בצומת כדי פחות או יותר להידפק.

משכנע האמת, השאלה מה לא רשמת כאן לרעתך, וזו הבעיה שמתגלה במשפט עצמו.

על קצה המזלג של ההצהרה הזאת, השאלה היא איך זיהית שהם קפצו לכביש שאתה בכלל עסוק בלהשתלב בצומת.

ולמה בחרת להשתמש במילה קפצו בתור "הפתעה" והתגוננות.

יכול להיות שהיית מופתע,

ואולי בכלל זה היה במהלך גלישה איטית אחרי הפס הלבן לצורך ההשתלבות אז הסתכלת בכל המראות כדי לראות רכבים מאחוריך.

הכל יכול להיות.

תעשה את השיקולים שלך, במיוחד לאור הסכום, הסנקציה והעובדה שאתה מחתים דרכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...