Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית דייהו-סופר רייסר.

איציק2
שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים!

ברצוני לקנות רכב בגודל תקציב נמוך.כ5K ש"ח.אני יודע שזה לא הרבה אבל עדין,אני לא מחפש רכב שיהיה מפואר,נח,יפה וכו',כמו"כ זה מיועד לא לנסיעות ארוכות.

שמעתי על דייהו-סופר רייסר ,שהוא רכב נחמד,חסכוני בדלק,יחסית אמין.האם כל זה נכון?

ברפרוף בפורום ראיתי מכמה חברים שמתנגדים לרכב הזה,וטוענים שהוא לא אמין וכו'..האם הכוונה לאוטמט שהוא לא אמין,אבל הידנית הוא יותר אמין ? כמו"כ שמעתי שדייהו-סופר רייסר משנת 1996 יותר טוב כי נוסף לו עוד תיבת הילוכים מהרכב שייצרו בשנת 1995.

שורה תחתונה,האם שווה לי דייהו סופר רייסר,ידנית,בשנת 1996 ?

אם לא-איזה רכב אתם ממליצים לי?

אני שונא את הרכבים הקטנים האלה,כמו פיאט אונו,פיאט פונטו וכו'-כל רכב אחר שהוא רגיל [בצורתו] יתקבל בברכה ע"י הצעתכם! התכונות המבוקשות: חסוכני בדלק,כמה שפחות בעיות ובתקציב הנדרש [5K]

תודה רבה מראש,איציק(:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים!

ברצוני לקנות רכב בגודל תקציב נמוך.כ5K ש"ח.אני יודע שזה לא הרבה אבל עדין,אני לא מחפש רכב שיהיה מפואר,נח,יפה וכו',כמו"כ זה מיועד לא לנסיעות ארוכות.

שמעתי על דייהו-סופר רייסר ,שהוא רכב נחמד,חסכוני בדלק,יחסית אמין.האם כל זה נכון?

ברפרוף בפורום ראיתי מכמה חברים שמתנגדים לרכב הזה,וטוענים שהוא לא אמין וכו'..האם הכוונה לאוטמט שהוא לא אמין,אבל הידנית הוא יותר אמין ? כמו"כ שמעתי שדייהו-סופר רייסר משנת 1996 יותר טוב כי נוסף לו עוד תיבת הילוכים מהרכב שייצרו בשנת 1995.

שורה תחתונה,האם שווה לי דייהו סופר רייסר,ידנית,בשנת 1996 ?

אם לא-איזה רכב אתם ממליצים לי?

אני שונא את הרכבים הקטנים האלה,כמו פיאט אונו,פיאט פונטו וכו'-כל רכב אחר שהוא רגיל [בצורתו] יתקבל בברכה ע"י הצעתכם! התכונות המבוקשות: חסוכני בדלק,כמה שפחות בעיות ובתקציב הנדרש [5K]

תודה רבה מראש,איציק(:

ישנם שני סוגים.

8V והאחר 16V

יש GL ויש GLX

על איזה אתה מדבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם שני סוגים.

8V והאחר 16V

יש GL ויש GLX

על איזה אתה מדבר ?

יש 4 סוגים? או,קי. אשמח אם תגיד לי מי מה-4 הכי טוב ! [אני מבין שהGLX הוא דגם משופר מהGL כנ"ל לגבי הV16]

האם הסוג "הכי טוב" הוא שווה את המחיר [5K] והוא לא ייעשה בעיות -כלומר הוא רכב אמין וחסוכני בדלק !?

תודה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע איציק, אוטו בתקציב שלך תמיד יעשה בעיות כאלה או אחרות שבדרך כלל תיקונן יעלה כמעט כמו עלות רכישת הרכב עצמו.

בנוגע לסופר רייסר, אני לא מכיר ממש את הרכב, אני רק יודע שיש אותו למישהו ברחוב וכבר ראיתי אותו פעמיים על גרר. חוצמזה, מחיפוש פשוט בפורום נראה כי החברים פה לא אינם נמנים על אוהדיו של הרכב (בלשון המעטה).

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל רייסר אני מבסוט מהאוטו, היא אצלי כשנה כי סבא קנה סיביק חדשה ואני קיבלתי אותה. בתקופה הזאת היא הייתה במוסך פעם אחת בלבד על אלתרנטור שהפחמים בו עשיו את שלהם ובנוסף החלפתי צמיגים כי זה היה חודש לפני טסט. (הרייסר והסופר רייסר כמעט אותו אוטו).

גילוי נאות: אני מתגייס עוד חודש וזאת מכונית שלישית במשפחה ומשום כך היא מוצעת למכירה.

חבר אמיתי זה אחד שיקנה 2 בזוקה ולא זום אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל רייסר אני מבסוט מהאוטו, היא אצלי כשנה כי סבא קנה סיביק חדשה ואני קיבלתי אותה. בתקופה הזאת היא הייתה במוסך פעם אחת בלבד על אלתרנטור שהפחמים בו עשיו את שלהם ובנוסף החלפתי צמיגים כי זה היה חודש לפני טסט. (הרייסר והסופר רייסר כמעט אותו אוטו).

גילוי נאות: אני מתגייס עוד חודש וזאת מכונית שלישית במשפחה ומשום כך היא מוצעת למכירה.

בכמה אתה מוכר,ואיזה אזור אתה נמצא !? אשמח אם תצרף פרטים,כגון: כמה ק"מ הוא נסע,האם זה אוטומט או ידני,האם יש פירוט מלא מהמוסך לגבי התיקונים שהיו...כמו"כ אני הולך לקחת את הרב הזה למוסך,אשמח לדעת כמה עולה לבדיקה!?

נ.ב.שמעתי שסופר רייסר עדיף,אבל אם זה כמו שאתה אומר [ומוכיח] אזי יש מצב לקניה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע איציק, אוטו בתקציב שלך תמיד יעשה בעיות כאלה או אחרות שבדרך כלל תיקונן יעלה כמעט כמו עלות רכישת הרכב עצמו.

בנוגע לסופר רייסר, אני לא מכיר ממש את הרכב, אני רק יודע שיש אותו למישהו ברחוב וכבר ראיתי אותו פעמיים על גרר. חוצמזה, מחיפוש פשוט בפורום נראה כי החברים פה לא אינם נמנים על אוהדיו של הרכב (בלשון המעטה).

תראה,שאלתי את מי שיודע,כי יש כמה דגמים מכמה שנים ויש אוטמט [ששמעתי שהוא עושה יותר בעיות מידני].

ובלי קשר לרכב,אתה אומר שרכב כזה או אחר ייעשה לי בעיות.אז שאלתי "מה הכי פחות ייעשה בעיות" - ורציתי לברר האם אני צודק לגבי הבחירה שאולי אלך לעשות ..

בכל אופן תודה,אשמח אם יהיו עוד תגובות למי שיודע ומכיר את הרכב מקרוב יותר ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפתח תקווה. הרכב עבר 240K אני חושב, והוא ידני. האחזקה שלו בעלות באמת מינימאלית, מה גם שיש לאוטו טסט עד מאי צמיגים חדשים מצבר מלפני שנה. אני אפסיק כאן כי זה מתחיל להיראות כמו מודעת מכירה. אם תרצה ליצור קשר שלח לי הודעה בפרטי. ובקשר לשאלה השנייה שלך ברור שגיר ידני "עושה" פחות בעיות(אמין יותר) וזול יותר לתיקון (בדר"כ)

נ"ב: אין לי בעיה שתיקח את האוטו למוסך, אבל בתקציב כזה אני לא הייתי משקיע 400- 500 ש"ח שזה יוצא כ 10% ממחיר הרכב עבור בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפתח תקווה. הרכב עבר 240K אני חושב, והוא ידני. האחזקה שלו בעלות באמת מינימאלית, מה גם שיש לאוטו טסט עד מאי צמיגים חדשים מצבר מלפני שנה. אני אפסיק כאן כי זה מתחיל להיראות כמו מודעת מכירה. אם תרצה ליצור קשר שלח לי הודעה בפרטי. ובקשר לשאלה השנייה שלך ברור שגיר ידני "עושה" פחות בעיות(אמין יותר) וזול יותר לתיקון (בדר"כ)

נ"ב: אין לי בעיה שתיקח את האוטו למוסך, אבל בתקציב כזה אני לא הייתי משקיע 400- 500 ש"ח שזה יוצא כ 10% ממחיר הרכב עבור בדיקה.

240K יחסית זה די הרבה..

ובשביל בדיקה זה לא אמור לעלות יותר מ200 שקל.

טוב,נראה עוד הצעות ונחזור אליך במידה ו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה במכון כמו קומפיטסט עולה בסביבות 400 שקל (עשינו לקורולה 2008 לפני חודש בערך) כידוע לי, ו240 250 אלף ק"מ ב16 שנה זה יוצא כ15 אלף בשנה שזה ממוצע ומטה לרכב פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחסוך לך חמישה עמודים של תגובות.

עם תקציב כמו שלך הדבר היחיד שאתה יכול להתפנק עליו זה שהאוטו יניע ייסע ושיהיה לו טסט ליותר מחמש דקות.

מצא את האוטו הכי טוב בתקציב שלך ותקנה. כמובן שיש עדיפות למכוניות קטנות יותר כי בדרך כלל הן חסכוניות יותר.

העובדה שאתה לא ממש אוהב אותן לא ממש עוזרת לך.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחסוך לך חמישה עמודים של תגובות.

עם תקציב כמו שלך הדבר היחיד שאתה יכול להתפנק עליו זה שהאוטו יניע ייסע ושיהיה לו טסט ליותר מחמש דקות.

מצא את האוטו הכי טוב בתקציב שלך ותקנה. כמובן שיש עדיפות למכוניות קטנות יותר כי בדרך כלל הן חסכוניות יותר.

העובדה שאתה לא ממש אוהב אותן לא ממש עוזרת לך.

תודה,אני רוצה רכב חסכוני כמוך :wink:

וברצינות,מה הבעיה בדייהו סופר רייסר ?????? הוא יותר גרוע מפיאט אונו\פיאט פונטו? שמעתי שפיאט פונטו עושה ממש הרבה בעיות!

לעומת כמה חברים שלי שיש להם [3 חברים שלי] דייהו-סופר רייסר והם די נהנים עם הרכב הזה,וכמעט והוא לא עושה להם בעיות!

לכן חשבתי עליו [אני לא מחפש רכב יפה או משהו ,אבל שלא ייראה כמו הפיאט\פיג'ו וכו' ..גם דייהו לא הכי יפה אבל סבבה עם זה]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכוני ודייהו לא הולכים ביחד.

בתקציב של 5000 ש"ח הייתי מתפלל שיניע כל בוקר, שייסע בלי בעיות ושיהיה מזגן תקין.

אם האוטו צורך יותר או פחות, זה כבר לא מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אתה יכול למצוא סובארו לאונה ידנית .

אחלה אוטו שבעולם ,אמינות מופלגת ,חסכוני בדלק ואני מדבר מנסיון .

זהו באמת אוטו שלא רואה מוסך.

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אתה יכול למצוא סובארו לאונה ידנית .

אחלה אוטו שבעולם ,אמינות מופלגת ,חסכוני בדלק ואני מדבר מנסיון .

זהו באמת אוטו שלא רואה מוסך.

מה אתם אומרים על יונדאי לנטרה ??? אפשר לקנות אותו בסביבות ה9000 ש"ח,הוא נראה טוב.

יש אותו לחבר שלי והוא די אמין,מה אתם אומרים? [הבעיה היא שזה זולל דלק באוטומט-השאלה היא:גם בידני זה זולל דלק או שזה רגיל!?]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...