Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

"כן" פשוט היה מספיק בהחלט. :wink:

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה הספוילריפ האלה? תתביישו לכם.

אני מתנצל על התיאור המפורט אבל המידע בו לא כך כך משמעותי, זה לא שאחת הדמויות "נחתכה" מהסידרה. (בינתיים) :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור הזה (לטובה אני מקווה)- יצאה עונה שניה של ספרטקוס. עכשיו הם מספרים את הסיפור לפני שהגיע ספרטקוס (אותה הגברת, באותה אדרת... אפילו אותם שחקנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקרא בשפה המקצועית filler - כשלכותב התסריט נגמרים רעיונות, הוא ממציא פרק שמספר או על עלילות דמות משנית שלא כ"כ קשורה לסיפור הראשי, או שהגיבורים יושבים ונזכרים בימים עברו (פלאשבקים), או יצאו לטייל בעיר, וקיבלו עוד הרפתקאות על הראש, אבל בסוף הפרק הכל חוזר לקדמותו. בקיצור, דברים שלא משפיעים על העלילה הראשית.

אז פה הם עשו עונה שלמה ככה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר המלצות על סדרות - flashforward / הבזק לעתיד סידרה חזקה.

חבל שביטלו אותה אחרי עונה.

חבל על מי שמת. הסדרה נהייתה משעממת בפרק רביעי בערך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש בימים האחרונים סיימתי את העונה האחרונה של דקסטר. יצירת מופת. אין דרך אחרת לתאר את הסדרה הזו למרות שהעונה החמישית (האחרונה) הייתה טיפה מבולגנת, אבל השניים שלושה הפרקים האחרונים היו חזקים ביותר.

בכל מקרה, בשבילי יש רק סדרה אחת שלא הייתה וכנראה גם לא תהיה כמוה: הסופרנוס. ראיתי את כל הסדרה כבר יותר מ- 3 פעמים, ועדיין עוקב אחריה בשידור השני שלה בערוץ 2.

אחד הדברים שאני הכי אוהב בסרטים וסדרות שאני מתחבר אליהם זה ה- SOUNDTRACK שלהם. בנסיעה האחרונה שלי לארה"ב רכשתי את הפסקול של הסופרנוס (ביחד עם ספר הבישול המיוחד של הסדרה). אני לא יכול לתאר לכם את ההרגשה לנהוג ברכב כשהשיר מהפתיח של הסדרה מתנגן... ממליץ בחום!

יש לי גם את הפסקולים של ספרות זולה, כלבי אשמורת, אושן 11,12, Run Lola Run, Kill Bill ועוד... אחרי שהסרט/סדרה נגמרים, יש על מה להתרפק.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה מחכים לעונה שישית , בטח זה יקח כמעט שנה :(

עונה 4 של דקסטר היתה עוצרת נשימה, עונה 5 גם היתה עוצרת נשימה אבל באמת קצת מבולגנת.

אני לא רואה הרבה סדרות, אני בוחר אותן ממש בפינצטה, לכן אני פונה אליכם ושואל :

איך אימפריית הטיילת? (או אימפריית הפשע כפי שהיא מוצגת בYES)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה רשמי: עונה שישית ל"דקסטר"

זה רישמי כבר בערך מדצמבר :lol:

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה הרבה סדרות, אני בוחר אותן ממש בפינצטה, לכן אני פונה אליכם ושואל :

איך אימפריית הטיילת? (או אימפריית הפשע כפי שהיא מוצגת בYES)

לא להיט.

אני יכול להמליץ על קליפורניקיישן: קלילה, שנונה, מצחיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתעת אותי , הייתי בטוח שזו סדרה לפרצוף לפי רשימת הקרדיטים שם.

נראה לי שלעת עתה אני הולך להמשיך בעונה ה3 של 24 אותה נטשתי בתקופת החגים :)

אני אנסה את קליפורניקיישן למרות שזה פחות הז'אנר שאני אוהב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו לראות את הפרק האחרון של "עמוק באדמה". 10 דק' אחרונות גאוניות ומושלמות, היה שווה לראות את כל הסדרה רק בשביל פרק הסיום. אבל גם הדרך היתה מהנה.

או כמו שקשת אומרת: אחת הסדרות, אם לא ה...:wink:

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מאוד נהנתי מאימפריית הטיילת, סדרה עשויה היטב (למרות שהיא יותר דרמה פוליטית)

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...