Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה | קומפוננט מגבר וסאב.

ro123
שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ותודה מראש קודם כל.

בקיצור יש לי תקציב של 1100 שקל למערכת הכוללת קומפוננט מגבר וסאב.

עיקר ההשקעה שלי היא קומפוננט של מוראל שזה חובה.

השאר אני רוצה מגבר וסאב בסיסיים בשאר התקציב.

ד"א אם אין משהו סביר בתקציב הזה אני מעדיף לחסוך את הסאב לשלב מאוחר יותר ולהשקיע במגבר

אשמח להמלצות על מחירים ואני מוכן להתפשר על סאב ומגבר יד 2.

אני לא ממש מבין אז אם תוכלו להסביר לי איך עובד ההספק בין הרמקולים,הרדיו דיסק והמגבר אני אודה לכם מאוד.

תודה מראש.רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב אינו מספיק למגבר,סאב וקומפוננט.

בתקציב הנ"ל הייתי מתחיל בקומפוננט מורל טמפו - 525 ש"ח ומגבר של JBL CS.60 ב665 ש"ח, טיפה חורג אבל אין ברירה.

אם אין לך בעיה עם יד2 הייתי שוקל מגבר יד2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב קודם כל תודה רבה על התגובה. דבר שני.

השאיפה שלי היא לא מערכת מפוצצת כמו שאתה מדמיין.אלא אפשרות לשמוע מוזיקה בכיף ולא חלש.זה הכל.

ככה שמגבר פשוט יעשה את העבודה לקומפוננט של מוראל לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא. ידידנו היקר, אתה לא יכול לקנות צמיגים של קומו ב5K ולשים אותם על פיאסטה 89 ולהגיד שהיא תיסע יותר מהר.

בשביל לנצל את הקומפוננט של מורל שאתה מתכנן עליהם, צריך מגבר טוב, ואני אומר טוב, לא מצויין בגלל התקציב שלך.

התקציב שלך נמוך מאוד, תמתח אותו עד כמה שאפשר, או אפילו תמתין קצת ותחסוך, זה יהיה שווה לך.

אפשר להשיג אחלה מגברים ואחלה קומפוננטים ביד 2. אך אם תרצה יד ראשונה תצטרך להשקיע לפחות 500 שקלים

לקומפוננט של מורל, ולפחות 600-700 שקלים למגבר טוב שידע לנצל אותם, מה עם חיווט? התקנה? אלו דברים שדורשים

כסף. כבר הגעת ל1200 שקלים בלי להניד עפעף.

קח את הזמן ידידי, תחסוך עוד קצת כסף, או שתקנה ציוד יד שניה בזול יותר,

תגביר מורל עם מגבר יד שניה, ותחכה עד שיהיה לך כסף לסאב.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רותם על התשובה וקלעת בול לכוונה שלי.

אני מתכוון להמתין עם הסאב בכל מקרה,וכבר חשבתי על לקנות מגבר יד שנייה רק אני לא יודע איזה.

מוראל אני רוצה חדש.

ולגבי התקנה וחיווט לא כללתי את זה בתקציב שרשמתי כי זה לא משנה.זה לא קשור לזה.אני כבר שמתי לזה כסף לא קשור לתקציב.

אני מקווה שיש לך מגבר להמליץ לי עליו בבקשה מיד שנייה שיעמוד בתקציב ויספק לי כוח טוב למוראל.תודה לך מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...