Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערעור על מבחן נהיגה מעשי(טסט)

dimka_r
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שעניין ה"קומבינות" הוא בלבול מוח ופראנויות. אם יש למישהו הוכחה, אנא ייגש עם זה למשטרה. עד אז, אנא לא לבלבל מציאות עם דמיונות.

אתה יכול להיות בטוח שאתה טועה.

לשם דוגמא, חבר שלי ניגש לפני שבועיים לטסט רביעי במספר. כאמור הוא נכשל לפני כן בשלושה טסטים והמורה שלו רק רצה שיעבור את הטסט כבר. החבר שלי היה לחוץ כולו לקראת הטסט ואמר לעצמו שאם ייכשל גם בטסט הזה אז זה כבר פאדיחות. המורה אמר לו שאין לו מה לדאוג, שהוא 'סידר' לו טסטר שהוא מכיר וש-100% הוא עובר את הטסט הזה. כשהגיע הזמן לטסט, נכנס פתאום המורה לאוטו וישב מאחורי הילד, והטסטר הגיע וערך את הטסט ביחד עם המורה באוטו. הטסטר צחק עם הילד כל הטסט. הם נסעו כמה דקות, עד שאמר הטסטר לילד לעצור בצד. הוא נתן לילד כמה 'כאפות' בעורף עם הטפסים של הטסט ואמר לו שייתן גז כמו שצריך ולא ייסע לאט. הוא אמר לילד לרוץ לעץ שבקרבת המקום, להסתובב מסביבו כמה פעמים ולחזור לאוטו. הילד עשה זאת, חזר לאוטו ומשם הם נסעו חזרה למשרד הרישוי.

כמובן שהילד עבר את הטסט עוד לפני שהוא התחיל.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נסעו כמה דקות, עד שאמר הטסטר לילד לעצור בצד. הוא נתן לילד כמה 'כאפות' בעורף עם הטפסים של הטסט ואמר לו שייתן גז כמו שצריך ולא ייסע לאט. הוא אמר לילד לרוץ לעץ שבקרבת המקום, להסתובב מסביבו כמה פעמים ולחזור לאוטו. הילד עשה זאת, חזר לאוטו ומשם הם נסעו חזרה למשרד הרישוי.

:lol::lol:

אחד הדברים היותר הזויים שקראתי בימים האחרונים :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיות בטוח שאתה טועה.

לשם דוגמא, חבר שלי ניגש לפני שבועיים לטסט רביעי במספר. כאמור הוא נכשל לפני כן בשלושה טסטים והמורה שלו רק רצה שיעבור את הטסט כבר. החבר שלי היה לחוץ כולו לקראת הטסט ואמר לעצמו שאם ייכשל גם בטסט הזה אז זה כבר פאדיחות. המורה אמר לו שאין לו מה לדאוג, שהוא 'סידר' לו טסטר שהוא מכיר וש-100% הוא עובר את הטסט הזה. כשהגיע הזמן לטסט, נכנס פתאום המורה לאוטו וישב מאחורי הילד, והטסטר הגיע וערך את הטסט ביחד עם המורה באוטו. הטסטר צחק עם הילד כל הטסט. הם נסעו כמה דקות, עד שאמר הטסטר לילד לעצור בצד. הוא נתן לילד כמה 'כאפות' בעורף עם הטפסים של הטסט ואמר לו שייתן גז כמו שצריך ולא ייסע לאט. הוא אמר לילד לרוץ לעץ שבקרבת המקום, להסתובב מסביבו כמה פעמים ולחזור לאוטו. הילד עשה זאת, חזר לאוטו ומשם הם נסעו חזרה למשרד הרישוי.

ומזה אתה מסיק שהייתה פה קומבינה? שטויות. אולי פשוט ניסיון של המורה בעזרת הבוחן, להקל ולהוריד מהלחץ של אותו תלמיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורי טסטים

המורה נהיגה שלי הוא חבר קרוב של המשפחה מילדות עשיתי בערך מעל 30 שעורים.

כשבאנו לטסט עם עוד תלמיד שלו הוא שאל אם אני רוצה שהוא יבוא לטסס באוטו או לא ובסוף הסכמנו שהוא יחליט לפי הטסטר אם זה טסטר שמתעצבן שמורים באים אז לא .

התלמיד השני היה ראשון וכשישבתי עם המורה שלי מאחורה הוא רשם ל על דף שהטסטר לא אוהב נהיגה איטית בבינעירוני ועוד משהו.

שמתי על זה דגשים מעבר לנהיגה שלי ובדרך חזרה הטסטר יצא מהאוטו נתן לי ולמורה שלי כאפה ואמר על שתינו שחבל שאין נהגים כאלו על הכביש והלך.

הינה דוגמא לחבר של המשפחה שלא סידר לי טסטר שהוא מכיר כי הוא לא ידע מי יכנס....קשה לי מאוד להאמין שיש קומבינות ואם כן אני חושב שהם צריכים לקבל מאסר עולם זה יותר גרוע מלמכור נשק לבני דודים זה לתת כלי רצח לאדם שאתה יודע שאין לו כלים להתמודד איתו.

יש הכרות בין טסטר למורה בזה אני מאמין מפה ולהגיד שהם מנצלים אותה אני אהיה המום אפילו במדינת הקומבינות שלנו.

לעניין ההודעה המקורית:

מישהו כבר רשם ואני איתו באותה דעה

יכול להיות שהטסטר לא קיבל ממך תחושת בטחון מספקת משהו בתגובות שלך לא נראה לו וכן הלאה לא היה לו סיבה ממשית אז הוא רשם משהו מינורי וטוב שכך יכול להיות שקיימת את כל חוקי התנועה האפשריים ואולי המצאת כמה טובים אחרים אבל עדיין משהו בשליטה שלך באוטו משהו בבטחון משהו בהתנהלות היה לא תקין ואולי עוד שיעור יהפוך אותך לקליל יותר..

אני יודע שאם המורה שלי לא היה רושם לי מאחורה מה הטסטר אוהב ולא אוהב כניראה שלא הייתי עובר למרות שקיימתי את כל החוקים כי לא היה לי בטחון לא הייתי מחייך הייתי רציני כהרגלי ונוקשה מדי בעקבות זה שהוצאתי מעט אוויר חייכתי הייתי קליל יותר נראתי כאילו זה טבעי לי לנהוג .

ולמי שרשם שיש לו הוכחות אנא ממך פנה למשטרה לפני שיפנו אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 שנים מאוחר יותר...

אז היה לי טסט והכל היה תקין ומצוין 

עד לפני כמה דקות מסיום הטסט 

אז היתה  רכב לימוד בפניי והיתה נוסעת במהירות של כמעט 40 ומותר לנו לנסוע עד 90 אז רציתי לעשות עקיפה אז נתתי איתות ימינה כדי לעשות עקיפה 

אבל היה רכבים מהצד השני אז רציתי לחקות עד שהם יעברו ואז הטיסטר אמר לי לעשות עקיפה !! אבל אני רציתי לעשות את העקיפה רק מחקה לרכבים לעבור 

אז עשיתי את העקיפה וחזרתי להנתיב הימני 

אז על זה מכשילים את התלמידים!! זה לא פייר 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...