Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור דיסקים למערכות Spl להרגשה של באס חזק.

naorkicker2
שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך יש את שני הקיקרים בבית, תשמע את השיר הזה

פרסמתי אותו כבר

http://www.youtube.com/watch?v=s-XuDFxUtE4

תשמע איזה דפיקות הוא יתן לך

B///MW אומר לחבר:

אני אקנה את הFI BTL 18 ואנגן את השיר Late Night Tip כל היום מתחת לבית שלך עד שתלמד להעריך את הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 296
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיר מופץ באסים Danity Kane - Pick Me

Head Unit: Pioneer DEH5450SD amp1: sierra f250.4 amp2: dc audio monoblock 2.0k alternator: 120amp Battery deep discharge: xs power 6500 Wiring: 0 gage knu consept

VW Golf MK3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם כל מי שנתן לינקים לשמיעה בדף האחרון כולל בדף הנוכחי-BMW יתן גם קישור להורדה כי אני מנסה מעל חצי שעה למצוא ולא מצליח!תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם כל מי שנתן לינקים לשמיעה בדף האחרון כולל בדף הנוכחי-BMW יתן גם קישור להורדה כי אני מנסה מעל חצי שעה למצוא ולא מצליח!תודה.

יש כמה שירים שאין להורדה כמו All Ameican וכל השירים של Doja Click.

זה אלבום עוד לא יצא אבל הייתי משלם כמה שקלים עליו, כל שיר הוא באמת טוב.

אם אתה רוצה להוריד שירים, יש את Limewire, אחלה תוכנה לשירים באנגלית.

לינקים להורדה אנ באמת לא יודע איפה יש, אם הייתי יודע הייתי נותם לך.

B///MW אומר לחבר:

אני אקנה את הFI BTL 18 ואנגן את השיר Late Night Tip כל היום מתחת לבית שלך עד שתלמד להעריך את הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- שיר גדול עם באס יפיפייה!!!

1:07 הבאס היפה מתחיל.

1:50 ירידה אחת היפות!!!

מערכת בבניה!!! HU: אלפיין 9855.

מגבר: AUDISON LRX 4.1K. מונו: AUDISON LRX 400.1 קומפוננט:CS 265 Rainbow P Vanadium Cross בהרצה! אחוריים: רמקול קואקסיאלי סאב: עדיין לא התקבלה החלטה! חיווט/rca: גם של מי אם לא AUDISON!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה איזה שיר מכאן שיבקש אותו ממני הורדתי את הרוב הגדול של השירים כאן. (היו כמה שלא מצאתי)

להעלות אין לי כח אבל אם יהיה איזה מפגש שאני יבוא אליו אני יכול גם לצרוב לכם דיסקים עם הכל בפנים.

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

amp: JBL GTO1004 comp: Morel dotech ovation 6

6X9: morel TEMPO HU: pioneer 4950 SW: Hifonics zeus ZX12D4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשתמשי FIREFOX יש פלאגין שאפשר להתקין ובעזרתו אפשר להוריד MP3 מסרטונים ביוטיוב ברמה גבוה!

קישור להורדת הפלאגין כאן

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי פתרון שדורש טיפה יותר מאמץ,אבל אני בהחלט יודה אם מי שמחליט לעלות שיר כלשהו,במידה והוא יושב אצלו בתוך המחשב,אולי הוא יתן לנו איזה לינק ישיר להורדה שלו?יש פה המון שירים יפים שבאמת חבל שאנשים כמוני שיושבים אולי שעות ולא מצליחים להוריד אותם.אז יבורך מי שיעשה מאמץ טיפה יותר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מנסה להסביר לך שי זה שאני מוריד את כל השירים מתוכנה Limewire.

הייתי מציע לך להוריד אותה. אין לי לינקים, אבל אני אחפש כמה לינקים.

B///MW אומר לחבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי,אני מנסה למצוא אותה.

כל מה שעליי לעשות זה לכתוב את שם השיר ולהוריד ממנה?או שזה קצת יותר מורכב? זה עובד כמו אמיול ותוכנות כאלו או?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...