Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בנושא נהג חדש (2 נוסעים, מלווה, לימוד נהיגה, ביטוחים, וכו')

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד 1.12 כולל את ה1.

ב2 ב00:01 אתה יכול לצאת לסיבוב פוזה :)

אה ומזל טוב.

לא, הוא לא.

במשך שלושת החודשים הראשונים מרגע קבלת הרישיון נדרש ליווי במשך כל שעות היממה.

במשך שלושת החודשים העוקבים אחריהם נדרש ליווי החל מהשעה 21:00 ועד השעה 06:00 שלמחרת.

במהלך ששת חודשי הליווי יש להשלים לפחות 50 שעות נהיגה עם מלווה, כאשר 20 מתוכן בדרך עירונית, 20 בשעות הלילה ו-10 בשעות היום.

רק לאחר חלוף ששה חודשים מיום קבלת הרישיון ובתנאי שהושלמה מכסת שעות הליווי, על הנהג החדש להתייצב במשרד הרישוי עם המלווה שלו במטרה לקבל רישיון המאפשר לו לנהוג ללא כל הגבלת ליווי (אבל לא לשכוח שאם לא נמצא מלווה ברכב, קיימת הגבלה של 2 נוסעים!).

סע בזהירות ושיהיה בשעה טובה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היי חברי הפורום , הגיל שלי הוא 17.5, היום קניתי הונדה סיביק ׳98 ידנית האטצ׳ .

לפני שקניתי את הרכב שאלתי את חברת הביטוח שרציתי לבטח אותי באוטו ״האם לעשות את הביטוח לפני העברת בעלות או אחרי?״

בחברת ביטוח שאלו אותי בן כמה אני והאם הרכב יהיה על שמי למרות שהם ידעו שאני בן 17.5 אמרו לי קודם לעשות ביטוח ואז לעשות העברת בעלות, אני לא ידעתי שכשאני יבוא לדואר אני לא יוכל להעביר את הרכב על שמי מכיוון שאני בן 17.5 ולא מלאו לי 18 שנים.

עכשיו הרכב נמצא אצלי אבל הרכב על השם של המוכר. איזה אפשרות יש לי להעביר את הרכב לשמי ? אם יש כזו בכלל.

במחיר של ה-R אפשר לקנות M135 ועדיין ישאר לך כסף לקנות סוזוקי אלטו מהעודף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום רב,

רציתי לשאול אני כבר מס. פעמים מלווה בחורה שברשותה רשיון כבר כמה שנים טובות ,ללא ניסיון בנהיגה. במקביל היא עושה גם שעורי נהיגה עם מורה.

הרכב על שמי יש לי כל הביטוחים הדרושים. אבל בביטוח אני היחיד שמורשה לנהוג על רכב לא הרחבתי זאת לנהגים אחרים.(עומד בתנאים של להיות מלווה).

השאלה שלי אם המצב הוא בעיית מבחינת החוק אם קורה משהו בזמן נהיגה?

אם אפילו משטרה בבדקה שגרתית עוצרת אותנו האם זה בעייתי מבחינה חוקית?

יש לה חרדות בנהיגה טוענת שמרגיש רגועה שהי נוהגת אתי, בחורה מדהימה שפשוט רוצה לעזור לה להגשים חלום ולהיות משוחררת ולעזור לה בנושא הזה..

תודה מראש,

אהרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב יהיה בעייתי אם היא תהרוס את הרכב שלך או תהרוס איזה רכב ששווה חצי מיליון שקל.

אני מקווה שיש לך הרבה כסף בחשבון הבנק כי חברת הביטוח לא תכסה כלום.

לגבי החוק זה לא מעניין אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה חוקית הגברת אינה זקוקה למלווה כהגדרתו בחוק (כלומר: היא אינה נהגת חדשה מתחת לגיל 24) ולכן מהפן הזה אין כל בעיה.

מבחינה ביטוחית, לעומת זאת, היא אינה מכוסה, מכיון שחברת הביטוח התחייבה לכסות רק נזקים שנגרמו כאשר אתה נוהג ברכב. אני מציע לך או לכלול את הגברת בביטוח שלך או להפסיק מיד לאפשר לה לנהוג, לפני שיקרה משהו ששניכם מאוד תצטערו עליו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה חרדות בנהיגה טוענת שמרגיש רגועה שהי נוהגת אתי, בחורה מדהימה שפשוט רוצה לעזור לה להגשים חלום ולהיות משוחררת ולעזור לה בנושא הזה..

תודה מראש,

אהרון.

לפני שיקרה משהו ששניכם מאוד תצטערו עליו.

תרתי משמע

תוסיף אותה לביטוח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

דרך חדשה לחיסכון גדול בביטוח הרכב לנהג חדש!

עד היום שילמנו ביטוח על הרכב לשנה מראש ללא התחשבות במספר הק"מ אשר נסענו או בהתחשב בהתנהגותנו על הכביש.

אנחנו מפתחים אפשרות למעבר לביטוח

חכם המבטח את הנהג ולא את הרכב, הבדר יוביל להוזלה משמעותית, בעיקר לנהגים חדשים,

ולצורך כך צריכים את עזרתכם - אנא ענו על הסקר ושתפו אותו. להלן הקישור לשאלון הקצר.בתודה מראש,

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אדם שהוציא רשיון בגיל 23 כמה ימים לפני הגיעו לגיל 24,

ברשיון שקיבל כתוב שחייב מלווה עד התאריך שבו ימלאו לו 24.

מצד שני, יש שם הצהרה לסיום ליווי שבו צריך לחתום המלווה.

מישהו יודע מה קורה כשמגיע לגיל 24 (וכמובן לא יספיק לעשות 50 שעות עם מלווה)?

האם צריך ללכת למשרד הרישוי או שהם שולחים אוטומטי את הרשיון החדש (כמו מי שמוציא רשיון אחרי גיל 24)?

בטלפון אומרים משהו לא ברור, וכדאי ללכת למשרד התחבורה ושם לשאול...

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעבר גיל 24 לא חייב בליווי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעבר גיל 24 לא חייב בליווי

תודה,

אכן כבר כתבתי שזה גם מה שמופיע בדף.

שאלתי האם צריך לגשת למשרד הרישוי כדי שיוציאו רשיון נהיגה קבוע.

החוק אומר (לנהג צעיר) שאחרי ששה חודשים צריך להגיע למשרד הרישוי ולהביא חתימה שאכן נהג עם מלווה 50 שעות וכו' ורק אחרי שיציג את האישור ינפיקו לו רשיון קבוע, האם אדם שמלאו לו 24 בתוך הימים שצריך חונך/חצי שנה צריך להציג את הדף חתום למשרד הרישוי או שישלח לו לבד הרשיון הקבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...