Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה + פסילת רשיון רכב. בגלל חמוצים. מבקש יעוץ

nex
שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו. נגמר כל הסיפור, הכל סודר, הוצאו אישורים, הרכב עבר טסט, הקנס שולם, הוצא רשיון חדש, והרכב חזר לכביש!

תודה לכולכם על התמיכה, או לפחות לרובכם.

מקווה שאף אחד לא יצטרך לעבור משהו דומה

ושנגיב רק בשמחות.

SEAT IBIZA CUPRA R

בעבר vw polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמר,

חלון נהג ונוסע מושחר זה לא ליקוי בטיחותי?

מה שאתה אומר זה שכל פעם שאני עולה על האוטו של המפקד שלי אני נחשב עבריין תנועה ואני נוסע ברכב עם ליקוי בטיחות?!:shock:

SEAT IBIZA 20VT

Horsepower is how fast you hit the wall, torque is how far you take the wall with you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשחרה נאסרה כי אין למדינה אמצעים לאכוף השחרה לא תקנית (כלומר- שחור מדי, הרי יש גוונים להשחרה).

כרגיל - במקום לקבוע תקן מסויים ולאכוף את הוראותיו, המדינה בוחרת בעונש הקולקטיבי - אסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה שכל פעם שאני עולה על האוטו של המפקד שלי אני נחשב עבריין תנועה ואני נוסע ברכב עם ליקוי בטיחות?!:shock:

אתה שואל אותי כאילו אני מכיר את המפקד שלך או מינימום יודע איזה אוטו יש לו.:?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה,אני מהמר על קאמרי/B4 צבאית.

במכוניות האלו קיימים חלונות מושחרים (גם הקדמיים).

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

גם אני סיימתי היום עם ההורדה.

במשרד הרישוי לא הסכימו לרשום ברישיון טורבו,מכון הרישוי קיבל את האישור מהמחלקה הטכנית.

עברתי את הבדיקה בהצלחה.

עכשיו ביום שני צריך לעשות טסט...

בברכה,אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פעם הבאה שתיעצר ע"י בוחן שכזה בעיקרון תקבל שוב הורדה בטענה שלא רשום ברשיונות "טורבו" אם האישור מהמחלקה הטכנית לא יראה לו אמין...:| והריצה תתחיל שוב...:? ובגלל שאתה לא מעוניין ללכת למשפט במקרה של דו"ח אתה תוותר ותשלם?.......

בגלל זה אני אומר שאסור לוותר אפילו כדי שאותו בוחן בתקווה יקבל איזה נזיפה או משהו וילמד להבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן,

כפי ששיערתי כך קרה.

כפי שכתבתי לך בה"פ, לא זכור לי רכבי בנזין שמצויין להם ברשיון הרכב "טורבו". כמו-כן, אין הרשות רושמת הכהיית חלונות ברשיון.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ,

בפיאט פונטו טורבו רשום "GT"

באסקורט RS TURBO רשום רק "RS"

תעשה כמוני , קלסר עם כתבות על הדגם ומפרט טכני . זה הציל אותי מויכוחים עקרים עם שוטרים .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...