Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הופכים את רכב השטח לבטוח יותר.(אוף טופיק)

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפשע בארץ משתולל וכבר אי אפשר להרגיש בטוחים.

זה יכול ע"פ רוב לקרות בנתניה או פרדס כץ אבל גם רחובות ת"א כבר לא ממש בטוחים.

אני הבטחתי לעצמי שגורלי יהיה שונה מגורל האלפרונים וחבריו והחלטתי לעשות מעשה.

מצורפת תמונה עם התוכניות המפורטות למעשי.

אני פונה אליכם בבקשה, אנא יעצו לי איזה תותח להרכיב והאם לדעתכם כדאי להוסיף מאג בצריח.

יום טוב (ובטוח) :-P

אבי.

rexton.JPG

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפשע בארץ משתולל וכבר אי אפשר להרגיש בטוחים.

זה יכול ע"פ רוב לקרות בנתניה או פרדס כץ אבל גם רחובות ת"א כבר לא ממש בטוחים.

אני הבטחתי לעצמי שגורלי יהיה שונה מגורל האלפרונים וחבריו והחלטתי לעשות מעשה.

מצורפת תמונה עם התוכניות המפורטות למעשי.

אני פונה אליכם בבקשה, אנא יעצו לי איזה תותח להרכיב והאם לדעתכם כדאי להוסיף מאג בצריח.

יום טוב (ובטוח) :-P

אבי.

ידידי אתה לא בכיוון-לשם שינוי הפתרון הנדרש תוצרת הארץ ולא יעשה לך בעיות בחניה...

קרקל.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא פוטושופ.

לדעתי תמונה אמיתית לחלוטין.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמיתי לחלוטין, בארה"ב הם קוראים לזה BIGMAC כי לרוב זה ומה לקופסא של ביגמאק ממקדונלדס.

בקיצר זה ארגז איכסון על הגג שכאן הוא בצורת טנק? :roll:

Uno Turbo כתב: לא יודע, לשמוע גבר אומר: אוטו קטו ואדום, עושה לי קצת צמרמורת :smile:. alexk כתב: כשאתה אומר צמרמורת אתה מתכוון לרטט במקומות מסוימים בגוף? כי אם כן, יש פורומים אחרים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...