Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד קנדי

davids
שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאבא שלי יש טנדר פורד קנדי מודל 42 (הגה ימני).

כמה שאלות:

1. בעל הרכב הוא סבא שלי שנפטר לפני כמה שנים - האם אפשר להעביר בעלות? איך עושים את זה? (אין לנו את הרשינות, אנחנו מקווים שאפשר לשחזר אותם במשרד התחבורה (כשהם יסיימו עם השביתה...))

2. בעיקרון האוטו לא נסע יותר מ20 שנה, (הקטע המצחיק הוא שעדיין יש אוויר בגלגלים...) והוא מכוסה כולו בחלודה, הפח עדיין במצב טוב (הוא בעובי של כ7 מ"מ...) אבל יש הרבה עבודת גירוד, בקיצור - השאלה היא האם שווה להשקיע באוטו כזה? חיפשתי באינטרנט וראיתי שיש חברה שמייצרת לו חלקי חילוף ברשיון מול פורד (הם מייצרים כמעט הכל, כולל חלקים פנימיים...).

לאבא שלי יש מפעל מאחורי הבית, יש לנו את כל הציוד פחות או יותר (מלגזה להרים חלקים כבדים, רתכות מכל הסוגים, פונקשוויק, פלזמה, מכבשים...) ואנחנו רוצים לעשות איתם שימוש טוב...

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לאבא שלי יש טנדר פורד קנדי מודל 42 (הגה ימני).

כמה שאלות:

1. בעל הרכב הוא סבא שלי שנפטר לפני כמה שנים - האם אפשר להעביר בעלות? איך עושים את זה? (אין לנו את הרשינות, אנחנו מקווים שאפשר לשחזר אותם במשרד התחבורה (כשהם יסיימו עם השביתה...))

2. בעיקרון האוטו לא נסע יותר מ20 שנה, (הקטע המצחיק הוא שעדיין יש אוויר בגלגלים...) והוא מכוסה כולו בחלודה, הפח עדיין במצב טוב (הוא בעובי של כ7 מ"מ...) אבל יש הרבה עבודת גירוד, בקיצור - השאלה היא האם שווה להשקיע באוטו כזה? חיפשתי באינטרנט וראיתי שיש חברה שמייצרת לו חלקי חילוף ברשיון מול פורד (הם מייצרים כמעט הכל, כולל חלקים פנימיים...).

לאבא שלי יש מפעל מאחורי הבית, יש לנו את כל הציוד פחות או יותר (מלגזה להרים חלקים כבדים, רתכות מכל הסוגים, פונקשוויק, פלזמה, מכבשים...) ואנחנו רוצים לעשות איתם שימוש טוב...

מה אתם אומרים?

לעניין הבעלות....

אבא שלך צריך לבוא למשרד הרישוי עם העתק מצו הירושה, ואז הבעלות תועבר אליו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה שמעניינת אותי :

אין בעיה לעשות לו רישוי אם יש לו הגה ימני ?

או שאם הוא כבר יובא לארץ בעבר אז זה בסדר...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תשובות:

1. עדיין אין אפשרות לעשות רישוי אספנות לרכב מעל 4 טון (מהו המשקל הכולל של הרכב הזה? היו כל מיני), אבל מועדון החמש פועל להרחיב את הנושא.

2. אין בעיה ספציפית עם רכב אספנות עם הגה ימני עד כמה שאני יודע

3. לגבי ה"שווה" - זו שאלה טובה. אני נתקלתי באירופה לפני כעשרים שנה) במחסנים שמלאים כאלה רכבים עם 0 ק"מ(!) - ימח"ים ממלחמת העולם הראשונה שמתוחזקים על ידי אספנים משוגעים לדבר. צריך לברר קצת (יש באמסטרדאם, על יד האיצטדיון, במוסך ישן של החשמליות...).

השיפוץ יחסית פשוט, כי הרכב כולו ברזלים...

אפשר לראות? איפה הוא התחבא עד היום?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין הבעלות....

אבא שלך צריך לבוא למשרד הרישוי עם העתק מצו הירושה, ואז הבעלות תועבר אליו.

צו ירושה... אין... מה עושים?

סתם שאלה שמעניינת אותי :

אין בעיה לעשות לו רישוי אם יש לו הגה ימני ?

או שאם הוא כבר יובא לארץ בעבר אז זה בסדר...

הוא בארץ מלפני קום המדינה...

עד כמה שאני יודע - אין בעיה עם רכבים בעלי הגה ימני כל עוד הם כבר עם רשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לרכב הזה יש הגה ימני?

בכל צפון אמריקה (וגם בדרומה) נוהגים מימין - כלומר הגה שמאלי. אם לרכב הגה ימני הוא צריך להיות בריטי או ממקום אחר בו נוהגים משמאל.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תשובות:

1. עדיין אין אפשרות לעשות רישוי אספנות לרכב מעל 4 טון (מהו המשקל הכולל של הרכב הזה? היו כל מיני), אבל מועדון החמש פועל להרחיב את הנושא.

2. אין בעיה ספציפית עם רכב אספנות עם הגה ימני עד כמה שאני יודע

3. לגבי ה"שווה" - זו שאלה טובה. אני נתקלתי באירופה לפני כעשרים שנה) במחסנים שמלאים כאלה רכבים עם 0 ק"מ(!) - ימח"ים ממלחמת העולם הראשונה שמתוחזקים על ידי אספנים משוגעים לדבר. צריך לברר קצת (יש באמסטרדאם, על יד האיצטדיון, במוסך ישן של החשמליות...).

השיפוץ יחסית פשוט, כי הרכב כולו ברזלים...

אפשר לראות? איפה הוא התחבא עד היום?

1. הוא מתחת ל4 טון (בסביבות ה2.5 טונות)

2. הנחתי כך.

3. כן, שמעתי על זה, אבא שלי ראה מחסנים מלאים באלפי ג'יפים אמריקנים חדשים ממלחמת העולם השניה שיושבים באחסנה יבשה, מה החוכמה ליבא רכב במצב mint..? כל הכיף זה לשפץ... :wink:

בהחלט - כולו ברזלים, אם כי המנוע יכול להיות pain... הוא יושב בין הנהג לנוסע (כל החלקים אמורים להיות שם).

תודה.

לגבי לבוא לראות - כמובן, צור עימי קשר בה"פ ונתאם משהו אם אתה רוצה.

אגב, אם היית יודע איזה רכבים האחים שלי זרקו לאבא שלי היית משתגע... (מרצדס שחורה מדהימה במצב נסיעה מ62 ועוד כל מיני אמריקאיות משנות ה50' וה60'...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לרכב הזה יש הגה ימני?

בכל צפון אמריקה (וגם בדרומה) נוהגים מימין - כלומר הגה שמאלי. אם לרכב הגה ימני הוא צריך להיות בריטי או ממקום אחר בו נוהגים משמאל.

נמרוד

אני מניח שזה קשור לעובדה שהוא הובא לארץ בעת המנדט הבריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צו ירושה... אין... מה עושים?

כאשר אדם נפטר מן העולם נכסיו עוברים ליורשיו לפי האופן הבא:

אם הוא השאיר צוואה - הרכוש מתחלק לפי הצוואה בכפוף לאישור בית-המשפט שמוציא צו ירושה בהתאם לצוואה.

אם הסבא לא השאיר צוואה יש לפנות לרשם הצוואות (אני לא זוכר את השם המדויק של הפונקציה...) לצורך הוצאת צו ירושה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה רכב שנועד להיות פשוט מאוד לטיפול, גם באמצע המדבר

ב. המנוע (ישר או V?) הוא מנוע סטנדרטי לגמרי מאותה תקופה, ש"א שהוא זהה למנועים של הרבה מכוניות. טנדרים ואפילו משאיות פורד אחרים.

אני אפילו מכיר מכונאי זקן בפ"ת שטוען שהוא יכול לשפץ מנוע כזה בענייים עצומות וידיים קשורות מאחורי הגב...)

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...