Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מחפש] מקום שמתמחה בתיקון גגות חשמליים מקוריים

omrishalev
שימו לב! השרשור הזה בן 5931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במרצדס שלי יש גג נפתח חשמלי מקורי מחברה, המסילות שלו שבורות והכפתור של הפתיחה עובד אבל ברגע שאני רוצה לסגור אותו אי אפשר רק אם אני לוחץ על הכפתור כלפי מעלה שזה בעצם פותח את הגג ללמעלה הכפתור של קדימה וללמטה לא עובד והמנוע עצמו עושה בעיות.

לאחר בירור קצרצר עם מושב גנות הם לא מתעסקים עם המכוניות האלה ואי אפשר לתקן אצלהם.

מישהו מכיר מקום כלשהו שמתמחה בתיקון?

לא ואדי ג'וז ולא בכפרים כי שם הרסו את הגג שעשו לאוטו צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שואל את רון קאר.

לדעתי הוא לא מתקן את זה אבל נראה לי ידע לאן להפנות אותך.

זה גם טוב, העיקר שהוא ידע להכוין אותי למקום הנכון.

עריכה:

חיפשתי קצת באינטרנט מצאתי את המקום הבא:

http://www.planetnana.co.il/glasscenter/

לפני שאני נוסע אליהם ביום שישי מישהו מכיר אותם? ממליץ עליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים

תלפיות (לא וואדי גוז)

ישנו בחור

מלאך

בשם אלפרד, מקצוען על גבול האומן

בעל נשמה ואהבה לכלי רכב

בעלים של מספר כלי אספנות (האהוב עליי מכולם הינו קדילק קבריו מושלמת....)

יש לו עסק לתיקון חלונות חשמל לרכב

הוא מוכן ולדבריו יודע אך לתקן את החלון בגג של המרצדס שלך (ושל האחרים)

אצלי הוא יצר מחדש את המנגנונים של החלון (האפשרות האחרת היתה ליבא) במו ידיו

בקיצור - שווה שווה שווה ומומלץ

אלפרד - 052-2589657

שוב - מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת, הקאדליק שלו לא מושלמת בכלל. אם תסתכל טוב תראה המון פיצוצים בצבע ובניקל.

מה גם שאני פעם פניתי אליו בבקשה לסדר מנגנון לחלון של הפיז'ו (לא חשמלי), ונעניתי בשלילה. הוא המציא איזה תרוץ מצחיק על המסילות, שלפי מה שאתה אומר אין לו בעיה לחדש אותם.

לפותח השרשור, תעדכן אותנו.

שחר

פורד אנגליה 1963 95% מושלמת

פיז'ו 304 קבריולט 1973

מועדון פורד אירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה קטנה לבעל המרצ.

לאחרונה פירקתי גג שלם של קדילאק (מעט יותר מסובך ומורכב מהגג שלך), רכשתי את כל הדורש החלפה -חדש! וכעת, בעזרת חבר (קשה לבד להרכיב גג כזה) אני עומד להרכיב את הכל לאחר צבע בתנור.

אמנם עבודה רבה, אך איש לא יעשה זאת עבורי כמוני והיכן הסיפוק?

אני לא מכונאי, אבל שכל ישר, עבודה סבלנית ורצון, וגם הגג שלך יפעל כראוי.

נ.ב.

פעם תיקנתי למישהו מנוע לגג של מרצ.

אם זוכר טוב, המנוע היה מותקן בתא המטען ומחובר עם כבל.

בהצלחה,

Big-Block - I mean a realy Big, the Bigest

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המנוע יושב בתא המטען מעל הכנף השמאלית.

איפה אלפרד נמצא בתלפיות? הוא בעל הקאדילק הלבנה/אדומה אחת מהשתיים?

הוא נמצא ליד יואב שירותי רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה קטנה לבעל המרצ.

לאחרונה פירקתי גג שלם של קדילאק (מעט יותר מסובך ומורכב מהגג שלך), רכשתי את כל הדורש החלפה -חדש! וכעת, בעזרת חבר (קשה לבד להרכיב גג כזה) אני עומד להרכיב את הכל לאחר צבע בתנור.

אמנם עבודה רבה, אך איש לא יעשה זאת עבורי כמוני והיכן הסיפוק?

אני לא מכונאי, אבל שכל ישר, עבודה סבלנית ורצון, וגם הגג שלך יפעל כראוי.

נ.ב.

פעם תיקנתי למישהו מנוע לגג של מרצ.

אם זוכר טוב, המנוע היה מותקן בתא המטען ומחובר עם כבל.

בהצלחה,

יפה, יש לי את האומץ ,כבר תיקנתי לבד גג הפתח ידנית ב- במוו 520 שלי וב - רו-80 של חבר שלי, אבל בשני המקרים הגג זז במעט לאחור יכולתי לעשות משהו, איך מתחילים עם גג של מרצדס? בוודאי תחילה מנתקים חשמל מהמנוע, ובודקים באם המנוע לא תקוע !! באם המנוע תקוע מתקנים המנוע. עד כאן בסדר.

האם ניתן להפעיל את הכבל ידנית ע"מ לראות אם הגג זז?

פה הפרובלמה שלי !! ידע בסיסי בגג חשמלי נפתח של מרצדס !!(נודע לי שהפתיחה נעשית ע"י שרשרת ע"ג גלגלות - האם זה נכון?).

אודה על תגובה - תודה מראש.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חבר'ה,

גם לי היתה הרפתקאה לא קטנה עם גג חשמלי. במיקרה שלי זה גג כמו זה של ג'ו. לא כל כך פשוט. הענין הוא שעקב מיעוט מכוניות עם גגות חשמליים בארץ יש בעיה עם בעלי מיקצוע בענין. בניוחד כשמדובר במכוניות ישנות.

לדעתי ממש חובה להשיג את הספר שעוסק בנדון. אני קניתי ספר שיש בו הדרכה מפורטת על מיבנה הגג והדרכה כיצד להחליף.

ממש חובה. אני בדעה שקרוב לודאי שאם תתן את זה למישהוא לתקן, אז הוא ילמד תוך כדי עבודה....אתה תשלם...והוא ישאר עם הנסיון והידע...ו...גם הכסף.

בהצלחה אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, יש לי את האומץ ,כבר תיקנתי לבד גג הפתח ידנית ב- במוו 520 שלי וב - רו-80 של חבר שלי, אבל בשני המקרים הגג זז במעט לאחור יכולתי לעשות משהו, איך מתחילים עם גג של מרצדס? בוודאי תחילה מנתקים חשמל מהמנוע, ובודקים באם המנוע לא תקוע !! באם המנוע תקוע מתקנים המנוע. עד כאן בסדר.

האם ניתן להפעיל את הכבל ידנית ע"מ לראות אם הגג זז?

פה הפרובלמה שלי !! ידע בסיסי בגג חשמלי נפתח של מרצדס !!(נודע לי שהפתיחה נעשית ע"י שרשרת ע"ג גלגלות - האם זה נכון?).

אודה על תגובה - תודה מראש.

הגג נפתח בקלות אך הסגירה שלו בעיתית מאוד.

המסילות שבורות ואותו דבר לגבי המובילים שלו, אין לי זמן להשאיר את האוטו עם הגג המפורק כמה ימים, זה אוטו שמשמש אותי כרכב יומיומי ולכן אני צריך מישהו שאני יתן לו את הרכב בבוקר ועד הערב הרכב יהיה מוכן.

ולכן אני לא עושה את זה לבד וחוצמיזה לא בא לי להתעסק בזה ובטעות לקלקל משהו.

המנוע של הגג יושב בתא המטען מעל הכנף השמאלית ומונע על ידי כבל ברזל ושרשרת.

שהזזתי את המנוע ידנית הגג נפתח אבל בסגירה שלו הוא ממש התעצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...