Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקלדת איכותית עם דרישה אחת בלבד!

Black Joker
שימו לב! השרשור הזה בן 5718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה, עכשיו קלטתי אותך !

למען האמת, במקום שאני עובד, נמצאת מקלדת דומה לזו, אבל אני ממש לא מתכוון להתקרב ל-TEAC.

בכל זאת, תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם המיקרוסופט desktop1000 ומאוד מרוצה. גם בבית וגם בעבודה.

פשוטה, זולה אך עם זאת איכותית, עם כל הכפתורים הנחוצים (ווליום מחולק לפלוס ומינוס לכן לא מתאימה לפותח השרשור),

3 שנים אחריות, 150 ש"ח לסט , מתוכנן נגד שפיכה לא מתוכננת של שתיה לתוך המקלדת , קולט טוב ומאוד חסכוני בסוללה.

במחירים האלה אין שום סיבה לקנות מוצר שאינו לוג'יטק או מיקרוסופט...

הTEAC זה מוצרים סוג ז', כנ"ל לגבי כל שאר מקלדות המדבקה ( SILVER LINE ושות')

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי את המקלדת DESKTOP 700 של מיקרוסופט והיא לא כ"כ שונה מה-1000. אני בדעה שאם להשתדרג, להשתדרג עד הסוף.

חשבתי לקחת את אותה המקלדת בסט אלחוטי כאשר היה מבצע של 50 אחוז הנחה של מוצרי מיקרוסופט, אבל נאמר לי מהסוכן שלהם כי התגלו בעיות בשדר שלה.

בכל מקרה, יסלחו לי כולם, אבל אני לא מוצא את הטעם במקלדת אלחוטית והבעיות שיכולות לנבוע ממנה. עכבר זה כבר משהו אחר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וקר שחור .

אני לא מבין למה אתה לא רוצה להתקרב ל TEAC , מישהו אמר שהיא חברה לא טובה ? אף פעם לא היו לי בעיות עם המקלדות שלהם והם לא אכזבו , נתנו בדיוק את מה שרשום .

לענייננו הייתי מחפש משהו של logiteach , אם אני לא טועה ה G35 נכנס לך בתקציב (הרבה זמן לא הייתי בעסק :( )

קיצר אל תחרים חברות בגלל דעות קדומות יכול להיות שזה בדיוק מה שיתאים לך .

אצלי יש מקלדת של contact כחצי שנה עד עכשיו בלי בעיות .

ולפני זה של Monorail כ-10 שנים ! ללא חצי בעיה , אבל היא הייתה פשוטה מידי אז החלפתי .

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבן אדם האחרון שיסתכל על דעות קדומות. בעצם לא האחרון, אבל גם לא הראשון.

אציין עוד הפעם שאני עובד במקום שמוכר גם מוצרים של TEAC. בין אם זה מקלדות, עכברים או אפילו רמקולים או דיסקים. החברה הזאת פשוט מייצרת מוצרים באיכות ירודה, שאני, אישית, לא אכניס הביתה.

דרך אגב, רפרוף קצר בביקורות על המקלדות של החברה, הותיר רושם מאוד שלילי.

אתה מתכוון לסט של ה-G35 ? יקר ולא מה שאני מחפש.

נדלקתי מחדש על המקלדת החדשה לגיימרים של מיקרוסופט, עכשיו כשהבנתי שמוכרים אותה גם בעברית, אבל המחיר...400 ש"ח !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחלק מהעבודה שלי שאני נחשף לכל המוצרים הכי חדשים של לוג'יטק. (לכן, אני לא ממש אובייקטיבי)

המקלדת בשולחן במשרד מצאה את עצמה גם למחשב הפרטי בבית כי פשוט לא הייתי יכול בלעדיה.

המקלדת הכי נוחה שהיתה לי!

אגב, למקלדות של לוג'יטק יש אחריות ל-5 שנים.

logitech-2dkeyboard-2d2-resize.jpg

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספרוב - אני לעומת זאת לא אהבתי אותה משימוש , העדפתי אחת יותר "סטנדרטית" - הסט של ה3200 של לוגיטק.

מצוין.

לעינינינו , אם כל מה שהבחור שפתח את התרד מחפש זה סה"כ כפתור ווליום - יש כאלו לחלק מהמערכות רמקולים (חיצוני) ואני יודע שיש כאלו נשלטים USB , למה לא לקנות אחד כזה נפרד מאשר להסתבך עם כל הענין?

בקשר לTEAC - הם לא ממש מיצרים את המקלדות בעצמן אלא מVENDORים צד שלישי , לכן יש להם מוצרים מוצלחים יותר ופחות.

מסכי LCD ד"א - הם עושים בין הטובים יותר שראיתי (מענין באמת ממי הם קונים את הפאנל)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

איך המקלדת הזאת:

http://www.ynet-shops.co.il/shop/Template/groupsalesproduct.aspx?came=572&AuctionId=7709584

אני משתמש כבר שש שנים באותה מקלדת של TECH A4,אז חשבתי להתחדש.כעיקרון מרחק העבודה יהיה מקסימום מטר.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי גם את המודעה הזו. הפריע לי שם הספק (ביג ברנדס), שלא מצאתי שום אתר שלו באינטרנט ובנוסף מכר פריטים שאינם קשורים האחד לשני - מקלדות, נעליים ותיקים.

לדעתי עדיף להוסיף מעט וללכת על חנות מוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז גם לי יש בקשה למקלדת:

אני מחפש מקלדת שבה קיים אינטגרלית משטח מגע (עכבר) כמו במחשבים ניידים.

כשאני עובד במחשב נייד, אני מתפקד הרבה יותר מהיר עם משטח המגע במקום עם עכבר חיצוני. התרגלתי לזה כל כך, שבבית בשבילי זה סיוט להשתמש עם עכבר במחשב השולחני.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...