Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2008

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 643
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב האפור בנסיעה נראה כמו קאדליאק כמו שהייתה בזמנו לרבין ז"ל כשהיה ראש הממשלה.

אם איני טועה משרד הבטחון מחזיק 4-5 משורינות כאלה

אולדסמוביל, משופצת, נצפתה בחניון בקניון קרית אונו,

כנראה של איזה מאפיונר, לפי המספר רישוי,

ועוד רכב שקטונתי מלהכירו.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולדסמוביל, משופצת, נצפתה בחניון בקניון קרית אונו,

כנראה של איזה מאפיונר, לפי המספר רישוי,

ועוד רכב שקטונתי מלהכירו.

למה לפרסם מיקום של הרכבים הרכב לא למכירה ,אולי בעל הרכב מחנה שם את הרכב באופן קבוע ולא מעוניין בפרסום!!!.

בברכה אבי.

אסקורט MK1 בתהליך שיפוץ כאן

כל מידע על חלק למכירה\נטוש לאסקורט יתקבל בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kernel , למד פנס אחורי ארוך באמריקאי הוא סימן ההיכר של קאדילק מאז ומתמיד .

ממזמן אין למשרד ראש הממשלה את הרכבים המיושנים הללו (וכן למרגלות רכב כזה נפל רבין ז"ל לאחר שנורה)

אגב היום נוסעים בS80 או ב מ וו סדרה 7 ממוגנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kernel , למד פנס אחורי ארוך באמריקאי הוא סימן ההיכר של קאדילק מאז ומתמיד .

ממזמן אין למשרד ראש הממשלה את הרכבים המיושנים הללו (וכן למרגלות רכב כזה נפל רבין ז"ל לאחר שנורה)

אגב היום נוסעים בS80 או ב מ וו סדרה 7 ממוגנות.

קבל תיקון טעות ותחליף תזה-הרכב הוא לא אחר מאשר אולדסמוביל דלתא רויאל,וראיון פנס אחורי מוארך לא שמור כלל וכלל רק לקדילאק.

אלוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***נמחק ציטוט מיותר***

מדברים על הרכב בכביש לא בחניה , זוהי ללא ספק קאדילק ולא אמרתי שכל רכב עם פנס מוארך הוא קאדילק אלא שלכל קאדילק יש פנס מאורך ..

וסתם לדוגמא אפילו במכונית הקונספט הזאת קאדילק 16 הם דאגו לשמור על המאפיין הזה .

http://www.madle.org/cad16b.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה על גרר בחולון לפני כחודש,אודי צהובה קבריולט מדהימה,כמדומני אספנות,גג שחור,

אין לי מושג איזה דגם

צילמתי בפלא אבל אין לי כבל להעביר למחשב

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ממש לא נמכרו. ומיותר לציין שכולם חסיני ירי .הם נמצאים בחניון כלשהו של משרד הבטחון ומפעם לפעם נעשה בהם שימוש .

הם גם מגיעים עדיין נכון להיום לטיפולים שגרתים במוסך של UMI ליד רחוב יגאל אלון ממש ליד חברת החשמל .

ככל שהצלחתי לברר הם לא נמכרו או לא כולם נמכרו.

מפעם לפעם כשמגיעים אורחים חשובים מחו"ל (דיפלומטים וכ"ו ) עושים בהם שיוש אם כי לא תדיר ולרוב משתמשים ברכבים אחרים.

לפני כמה שנים ראיתי שר מסוים נוסע ברכב כזה(כלומר הרכב ירד בדרגה למשרד אחר) אבל מאז נראה לי שהרכבים נמכרו ..

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורה של הפיאט הוא מאד פשוט, החצר של הבית שבו היא נמצאת שייכת לבית שכבר שנים רבות מושכר לדיירים שמתחלפי מידי כמה שנים.

כבר לפני כשנה וחצי הגעתי לבעלי הבית שהסכים לתת לי את הרכב, רק אמר שאין לו מושג מי הבעלים כי אחד הדיירים פשוט השאיר את הרכב שם והוא אפילו לא זוכר מי היה הדייר.

ע"Pפ המספר רישוי התחלתי לעשות איתור של הבעלים אך לא המשכתי בעניין.

בכל מקרה הרכב סובל מחלודות קשות מאד עד רקבון מוחלט של הגג וכן המנוע חסר חלקים רבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה על גרר בחולון לפני כחודש,אודי צהובה קבריולט מדהימה,כמדומני אספנות,גג שחור,

אין לי מושג איזה דגם

צילמתי בפלא אבל אין לי כבל להעביר למחשב

אתה מתכוון במקרה לזו?

היא אצל חבר שלי פחח באשדוד כרגע עושה גג מחדש.

נמחקה תמונה עם מספר רישוי גלוי

קובי

מנהל הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

1) בחולון וואגוניר - במצב מ-צ-ו-י-ן כחולה מטאלית נראת ישנה (אני לא יכול לנחש שנה) אבל עם 7 ספרות ו2 הספרות הסופיות הינן 00 (אם אני זוכר נכון).

2) בבת-ים למכירה מרצדס לימוזינה (טוב, לא בדיוק לימוזינה, יש 4 דלתות אבל הסוף מאד מוארך כמו לימוזינה) היא למכירה לא נראה לי עדיין אספנות, לא זזה כבר תקופה (בערך שנה-שנתיים) - אני יכול לצלם ולשים את הטלפון אם יהיה ביקוש.

3) באיזור רחובות/ביל"ו - מגרש ענק עם כמה וכמה רכבים (לא הצלחתי לזהות דרך האוטובוס) - ראיתי אמריקאית זהובה אחת ונראה לי שהייתה גם בריטית אחת, וזה רק מה שקלטתי (עד שאני אסע ואבדוק את הנושא לעומק אני לא מספר איפה זה :x).

עריכה: הוספתי תמונה של מרצדס זהה לזו שראיתי (רק במצב הרבה יותר טוב..)

limo1m.jpg

שיהיה סופ"ש נעים.

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...