Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב אחרי בדיקה ואין ממיר קטליטי

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 5806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טסטקאר בתל חנן.

לפני כמה שנים ניגשתי לשם כדי להעביר את הרכב טסט, עשו לי את המוות ובדקו כל דבר אפשרי. כן, גם אם החלון הידני של הדלת האחורית עולה ויורד.

בקיצור נכשלתי על רשימה ענקית.

זיהום אוויר של יותר מ- 7%. הבוחן: הלך ראש. בפועל: צו'ק תפוס.

בעיות בצריה. הבוחן: החלף צרייה בדחיפות! בפועל: גומייה לצריה גמורה.

נזילות שמן מנוע חמורות. הבוחן: לשטוף ולפרק מנוע לבדיקה. בפועל 2 טיפות נוזלות ובוצעה שטיפה למנוע וזהו.

תיקנתי את כל השטויות, הבאתי את הקבלה, עליתי על הבור והבוחן טען: אתה צריך כיוון גלגלים.

הוא לקח מפתח שוודי, 2 מכות נשמעו מתחת לאוטו, "טוב הכל מוכן. 70 ש"ח על התיקון".

אני הייתי בהלם: למה הוא לא אמר לפני, אולי אני לא רוצה לתקן?!

בנסיעה חזרה ההגה היה מופנה לצד ימין, התחילו רעידות חזקות בהגה מעל 100 קמ"ש וההגה היה מושך ימינה.

הסתבר שהם הרסו שם את הכיוון והכנסתי את הרכב לכיוון פרונט בלמעלה מ- 200 ש"ח. מאז לא חזרתי לשם.

זה המקום שאיתו אני הסתבכתי.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שילמת את ה70 שקל האלה בסוף?

כן, כי הם לא רצו להעביר את הרכב טסט אם אני לא אשלם. את הבעיות שהם גרמו לי הרגשתי בנסיעה בדרך חזרה הביתה.

בהחלט מומלץ לא להיכנס למקום הזה לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה על הבודק ליידע את הלקוח שאין ממיר קאטליטי במע' הפליטה ברכב הנבדק . אם בעל המכון הוא איש הגון הוא ישלם לך עבור הח' ממיר משומש במצב טוב. כל מכון בדיקות חייב לבדוק 4 גזים וזה לא קשור ל- אם יש ממיר או אין ממיר , כי בדיקת 4 גזים לא מזהה אם יש ממיר או אין.

דוד ברזילי

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 5806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...