Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב אחרי בדיקה ואין ממיר קטליטי

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 5807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככל הנראה יקבע שעל מכון הבדיקה לפצות אותך, אך אתה עלול להיקלע למצב בו השופט יקבע שלא היית צריך להרכיב ממיר מקורי, ויפצה אותך בעלות של ממיר חלופי בלבד.

בשביל לנסות ולהמנע מכך, עליך להסב את תשומת ליבו של בית המשפט לכך שהאחריות על הבדיקה קובעת שעליך לפנות למכון הבדיקה לצורך תיקון. היות ומכון הבדיקה התנער, ולא הפנה אותך למקום שיבצע את התיקון במחיר המקובל עליו, אין לו להלין אלא על עצמו, שכן אתה ביצעת את מה שראית לנכון לאור המידע שהיה בידיך, והאשמה כולה עליו.

אל תסמוך על השופט שיגיע למסקנה הזו לבד, אלא תשתדל לפמפם את זה חזק במשפט.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני במתח

עכשיו לחכות עד אפריל?

מקווה שהצדק ואתה תיפגשו (לא קל להיתקל בו בארץ)

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חזרתי לעדכן.

לפני כשבוע היה דיון בבית משפט . סך הכל היה טוב , הגעתי מוכן ואפילו הבאתי את החלק המפורק מהרכב.

יום לפני עברתי על הכתב הגנה ומצאתי המון סטירות בדבריו כמו:

1 - המכון רשם שהבדיקה היתה רק חיצונית בלבד ( בטופס נרשם שהבדיקה היתה לגבי מצבו המכני של הרכב ).

2- הם רשמו שאין אפשרות לבצע בדיקה אחרת אלא רק חיצונית ( שטויות )

3- הוסיפו גם שהרכב היה אמור להיות בטמפ' 80 מעלות וכגלל שהוא עמד בצד לא בוצע הבדיקה.( פה הם מודים שלא עשו בדיקה למערכת הפליטה.

4- טענו שלא נגשתי למכון בכדי להסדיר את העניין .( למזלי הייתה לי הקלטה מאותו יום ).

בקיצור עוד הרבה הרבה שטויות.

פסק דין אני אמור לקבל בדואר אז אמשיך לעדכן.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היום סוף סוף קיבלתי את פסק הדין.

אני זכיתי במשפט ואקבל את כל כספי כולל הוצאות על הבדיקה והוצאות על ממיר קטליטי מקורי ( ששווה 3700 ש"ח ) וגם הוצאות

משפט.

יש לציין שלא אקבל פיצויי עבור עוגמת נפש, אבל עדיין זה מספק אותי.

אני מרגיש שהצדק נעשה והמכון הנ"ל ילמד לקח להבאה לבצע בדיקות כראוי.

אני ממליץ לכל מי שמרגיש שמרמים או רימו אותו לא להרים ידיים . לקח לי זמן וכוח אבל השגתי את שלי.

תודה לכולם על עזרתכם.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום סוף סוף קיבלתי את פסק הדין.

אני זכיתי במשפט ואקבל את כל כספי כולל הוצאות על הבדיקה והוצאות על ממיר קטליטי מקורי ( ששווה 3700 ש"ח ) וגם הוצאות

משפט.

יש לציין שלא אקבל פיצויי עבור עוגמת נפש, אבל עדיין זה מספק אותי.

אני מרגיש שהצדק נעשה והמכון הנ"ל ילמד לקח להבאה לבצע בדיקות כראוי.

אני ממליץ לכל מי שמרגיש שמרמים או רימו אותו לא להרים ידיים . לקח לי זמן וכוח אבל השגתי את שלי.

תודה לכולם על עזרתכם.

כל הכבוד!

רק חבל שהשופט לא פסק לטובתך גם ריבית +הצמדה למדד. הרי הכסף ששילמת (3700 ש"ח) שווים היום יותר...

אבל בכל מקרה שמחתי לראות שהכל הסתיים לטובתך.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה היה לפני חצי שנה אז הרבה כסף לא הפסדתי.

אבל קיבלתי ממיר קטליטי מקורי ואת כספי חזרה.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין, כל הכבוד לך על ההתמדה ועל הסבלנות.

היה מעניין לקרוא, ומעניין לדעת כמה (לא) אחראים מכוני הבדיקה על המעשים שלהם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שמעוניין לעיין בפס"ד - בבקשה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MX-5

ע"פ הפס"ד המצו"ב טימור ייקבל גם ריבית והצמדה מיום הגשת התביעה, שזו תקופה של למעלה מחצי שנה.

טימור

תבדוק טוב טוב שגם הריבית וההצמדה ייתקבלו על ידיך. חבל להשאיר אפילו שקל אחד שמגיע לך בידיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מעצבן שהשופט לא פסק קנס גדול יותר על המכון, שבזבז את זמנך (זמן = כסף), בגד באמון שנתת בו, הציג מצג שוא ובצורה מסויימת קיבל דבר במרמה.

טסטקאר בע"מ - אזכור את שם המכון הזה.

כל הכבוד טימור על ההתמדה וההתעקשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MX-5

ע"פ הפס"ד המצו"ב טימור ייקבל גם ריבית והצמדה מיום הגשת התביעה, שזו תקופה של למעלה מחצי שנה.

טימור

תבדוק טוב טוב שגם הריבית וההצמדה ייתקבלו על ידיך. חבל להשאיר אפילו שקל אחד שמגיע לך בידיהם.

איך אני בודק את זה ? מהי הריבית ? יש אולי מישהו שיודע איך מחשבים?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך, חבל שהשופט לא פסק עוד קנס בתור לקח למכון אבל גם הגזר דין הנוכחי מעודד, מפתיע אותי גם שהעניין לקח יחסית קצת זמן בארצנו מלאת הבירוקרטיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...