Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב אחרי בדיקה ואין ממיר קטליטי

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 5807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרשים, בהחלט מרשים, כל הכבוד, ניצחת את מכון הבדיקה (לא היתה סיבה שלא).

נתת ביטחון להרבה חברי פורום ואנשים שרומו על ידי, מכוני בדיקה, משטרת תנועה, מגרשי רכב וכדומה...

הלכת עד הסוף ובהחלט מגיע לך, מה שכולם ראו שאסור לוותר ואם פגעו בכיס שלך ובזמן שלך מגיע לך פיצוי.

אני הייתי ממליץ לך לפנות ל YNET עם הסיפור, זה יתן כוח לעוד אלפי נהגים וקוראים.

בהצלחה, כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אני בודק את זה ? מהי הריבית ? יש אולי מישהו שיודע איך מחשבים?

הריבית על פסק דין היא 4% לשנה, וזו ריבית מתואמת אם אינני טועה.. לפיכך הריבית החודשית הנה 0.3273%

אם ביום האפס הם חייבים לך: 4,050 ₪

אחרי 1 חודש: 4063

אחרי 2 חודש: 4076

אחרי 3 חודש: 4089

אחרי 4 חודש: 4103

אחרי 5 חודש: 4116

אחרי 6 חודש: 4130

אחרי 7 חודש: 4143

אחרי 8 חודש: 4157

אחרי 9 חודש: 4170

אחרי 10 חודש: 4184

אחרי 11 חודש: 4212 (עברה שנה, שים לב - 4% מעל 4050)

אחרי 12 חודש: 4225

וכולי.. כל חודש מכפילים את הסכום מהחודש בהקודם ב-1.003273

(או ליתר דיוק ב-1.0032737397821988638592943204159)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריבית על פסק דין היא 4% לשנה, וזו ריבית מתואמת אם אינני טועה.. לפיכך הריבית החודשית הנה 0.3273%

אם ביום האפס הם חייבים לך: 4,050 ₪

אחרי 1 חודש: 4063

אחרי 2 חודש: 4076

אחרי 3 חודש: 4089

אחרי 4 חודש: 4103

אחרי 5 חודש: 4116

אחרי 6 חודש: 4130

אחרי 7 חודש: 4143

אחרי 8 חודש: 4157

אחרי 9 חודש: 4170

אחרי 10 חודש: 4184

אחרי 11 חודש: 4212 (עברה שנה, שים לב - 4% מעל 4050)

אחרי 12 חודש: 4225

וכולי.. כל חודש מכפילים את הסכום מהחודש בהקודם ב-1.003273

(או ליתר דיוק ב-1.0032737397821988638592943204159)

בהצלחה

בנוסף צריך להוסיף גם הצמדה למדד.

לפי נתונים

מתאריך 11/12/07 עד פס"ד 28/05/08 (אמור להיות עד תאריך התשלום)

קרן 4050

הצמדה 104

ריבית 76

סה"כ 4230

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף צריך להוסיף גם הצמדה למדד.

לפי נתונים

מתאריך 11/12/07 עד פס"ד 28/05/08 (אמור להיות עד תאריך התשלום)

קרן 4050

הצמדה 104

ריבית 76

סה"כ 4230

נכון, באופן כללי אתה צודק - זאת אם נפסקה הצמדה (באופן כללי, למדד המחירים לצרכן) כמו במקרה הזה אם מסתכלים על פסק הדין.

אולם, בעוד הריבית קבועה (מתואמת חודשית של 0.3273%), המדד משתנה בכל חודש ואגב הוא עשויי להיות גם שלילי.

לחישוב מדוייק של הסכום בכל חודש שעובר, יש צורך לקחת כל חודש את המדד של החודש האחרון (מה שמצריך חישוב של שני פרמטרים). כך שלא ניתן לדעת מראש מה יהיה הסכום כולל הצמדה, עד רגע התשלום, כיון שהמדדים מתפרסמים בסוף כל חודש.

אבל.. יש מי שחשב עלינו...

http://www.cbs.gov.il/reader/?MIval=%2Fprices_db%2Fmachshevon_3_g_h.html&MySubject=11120010

מקישים את הסכום בתחילת התקופה, ואת התקופה (תאריך תחילה וסיום) והמערכת נותנת את הסכום המוצמד המדוייק.

כאשר ישנה ריבית, פשוט מחשבים קודם את הסכום כולל ריבית, אך ללא הצמדה, ואת הסכום הזה כעת מזינים לחישוב המדד באתר.

timur2008: כאשר ישלמו לך לבסוף את הסכום, הרגש חופשי לפרסם אותו פה (ושלח לי הודעה פרטית על העדכון) ואבדוק עבורך אם שולם לך הסכום הנכון.

ו... Daniel13275: טסטקאר בע"מ זה שם המכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על המילים המחממות .

לגבי שם המכון הוא כבר פורסם ורשום בספק הדין שאותו כבר פירסמו פה גם כן.

לפנות ל YNET אני לא חושב כי אני לא רוצה לפתח מזה סיפור . פשוט נמאס לי להרגיש פרייר , ניסיתי לפתור את העניין בדרך הטובה אבל המכון בחר בדרך אחרת. אני ממליץ לכולם להיות אמיצים ולא לפחד מאף אחד. גם לי לא היה קל, וביזבזתי הרבה כסף מבלי לדעת האם אקבל אותו חזרה , אבל טעם הניצחון שווה כל אגורה.

תודה על העזרה בחישוב הריבית .

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, באופן כללי אתה צודק - זאת אם נפסקה הצמדה (באופן כללי, למדד המחירים לצרכן) כמו במקרה הזה אם מסתכלים על פסק הדין.

אולם, בעוד הריבית קבועה (מתואמת חודשית של 0.3273%), המדד משתנה בכל חודש ואגב הוא עשויי להיות גם שלילי.

לחישוב מדוייק של הסכום בכל חודש שעובר, יש צורך לקחת כל חודש את המדד של החודש האחרון (מה שמצריך חישוב של שני פרמטרים). כך שלא ניתן לדעת מראש מה יהיה הסכום כולל הצמדה, עד רגע התשלום, כיון שהמדדים מתפרסמים בסוף כל חודש.

מדד של חודש מסויים מתפרסם ב 15 לחודש שבא אחריו. כדי לבצע חישובים (כך גם עובדים בנקים) משתמשים במדד שנקרא מדד ידוע, שזה מדד שידוע לאותו תאריך. זאת אומרת לצורך חישוב לתאריך 28/5 אני משתמש במדד של חודש אפריל, כי מדד של חודש מאי עוד לא התפרסם.

בכל מקרה ביצעתי את החישוב בתוכנה מיוחדת כך שלא אמורה להיות טעות בחישוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדד של חודש מסויים מתפרסם ב 15 לחודש שבא אחריו. כדי לבצע חישובים (כך גם עובדים בנקים) משתמשים במדד שנקרא מדד ידוע, שזה מדד שידוע לאותו תאריך. זאת אומרת לצורך חישוב לתאריך 28/5 אני משתמש במדד של חודש אפריל, כי מדד של חודש מאי עוד לא התפרסם.

בכל מקרה ביצעתי את החישוב בתוכנה מיוחדת כך שלא אמורה להיות טעות בחישוב.

חכה :) הוא עוד לא קיבל את הכסף. עוד יהיו חישובי ריבית והצמדה נוספים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הכסף ממשיך לצבור ריבית והצמדה עד רגע התשלום.

מיותר לחשב עכשיו. לצורך הבדיקה, החישוב ייתבצע ברגע התשלום.

ואני מקווה שהוא לא יאחר לבוא, אבל לפעמים נתבעים גוררים את רגליהם כשזה מגיע לתשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית - המכון בדיקה, קבל את פסק הדין ,לכתובת שנתן, או ביד .

אבל רצוי , להוציא מכתב דרישה,לצרף את פסק הדין, ואת התשלום המבוקש.

לשלוח למכון הבדיקה, בדואר רשום, עם כתובתך המעודכנת.

( ולשמור העתק מכתב+השליחה בדואר רשום )

וזאת לעתיד,כדי שלא יטענו כי לא ידעו, את כתובתך, או הסכום הנדרש .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפרסם את השם של המכון כדי שכולנו מזהר ממנו בעתיד ?

טסטקאר בתל חנן.

לפני כמה שנים ניגשתי לשם כדי להעביר את הרכב טסט, עשו לי את המוות ובדקו כל דבר אפשרי. כן, גם אם החלון הידני של הדלת האחורית עולה ויורד.

בקיצור נכשלתי על רשימה ענקית.

זיהום אוויר של יותר מ- 7%. הבוחן: הלך ראש. בפועל: צו'ק תפוס.

בעיות בצריה. הבוחן: החלף צרייה בדחיפות! בפועל: גומייה לצריה גמורה.

נזילות שמן מנוע חמורות. הבוחן: לשטוף ולפרק מנוע לבדיקה. בפועל 2 טיפות נוזלות ובוצעה שטיפה למנוע וזהו.

תיקנתי את כל השטויות, הבאתי את הקבלה, עליתי על הבור והבוחן טען: אתה צריך כיוון גלגלים.

הוא לקח מפתח שוודי, 2 מכות נשמעו מתחת לאוטו, "טוב הכל מוכן. 70 ש"ח על התיקון".

אני הייתי בהלם: למה הוא לא אמר לפני, אולי אני לא רוצה לתקן?!

בנסיעה חזרה ההגה היה מופנה לצד ימין, התחילו רעידות חזקות בהגה מעל 100 קמ"ש וההגה היה מושך ימינה.

הסתבר שהם הרסו שם את הכיוון והכנסתי את הרכב לכיוון פרונט בלמעלה מ- 200 ש"ח. מאז לא חזרתי לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...