Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אין ארגון ג'ימיקאנות במחירים סבירים, כמו שהיו לפני 3-4 שנים?

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 6112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שתבואו ותאמרו "170 ש"ח ל-3 מקצים זה לא יקר, בהתחשב בהוצאות שיש למסלולים" - אתם צודקים. זה לא יקר בהתחשב בהוצאות של מסלולים, אבל די יקר אבסולוטית: ב-2-3 מקצים מי שאינו מורגל בג'ימיקאנות לא יצליח ללמוד היטב את המסלול והטכניקות, ובכלל להתאמן. מניסיון. למה זה חייב להיעשות דווקא במגרש פרטי (עליו יש הרבה הוצאות) ועם עובדים (שצריך לשלם להם שכר)?

הייתה תקופה יפה, לפני כ-3-4 שנים שאורגנו ג'ימיקאנות ע"י חבר'ה מהפורום בעיקר. למה לא לחזור לזה?

מגרשים לא בעיה למצוא. בנוסף לזה המוכר והטוב שכולנו מכירים, לכל אחד יש את ה'מקום' האהוב עליו. כמו שנמצאו מגרשים (נטושים/חינמיים - עניין של סמנטיקה) אז - אפשר גם עכשיו. שעוני עצר - גם שטויות. מרשלים ולוגיסטיקה - אני מוכן לנדב את עצמי, ויש עוד הרבה חבר'ה שיתנדבו. הבעיה העיקרית היא למצוא מישהו שיודע לבנות מסלול. (בזמנו, אם אינני טועה, רוני שטרן היה בין המתכננים. מי שהגיע טיפה מוקדם יכל לראות את ה-VTS ז"ל רוקדת בין הקונוסים שוב ושוב).

המחירים בזמנו - נעו בין 0 ל-35 שקלים. שוב, כי לא צריך לשלם למתנדבים ולא על המסלול.

אני אישית אשמח לעזור בכל ארגון של דבר כזה מבורך. נראה לי שזה ספורט מוטורי שכדאי לקדם - ולא רק כי הוא ממש לא יקר.

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניב, לא דיברתי על 20 איש ולא אמרתי שזה קל.

בזמנו ארגנו, זה לא היה קל, בשביל זה יש עזרה מהמשתתפים.

אני פשוט מנסה להבין למה אז היה, והיום אין. שורה תחתונה. אז היו יותר חובבים? לא נראה לי... בזמנו הפורום היה די מצומצם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקאלה מקיים אירועים כאלה לעיתים.

אין סיבה שגם אנחנו לא נצליח, הרי תראו מה היה באירוע של הפורום לפני שנה וחצי.

ההתחלה תהיה קשה, אבל זה אפשרי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהסיבה נעוצה בבעיה שאין סלקציה בארוע כזה שיערך ע"י CF.

כשאתה פותח הודעה כאן, אתה תקבל עדר של חברים (יסתכם אפילו במאות לדעתי). ואם תרשום רכבי ספורט בלבד, אתה תתקל ביום הארוע ביונדאי קופה והונדה שפיץ.

סקאלה, לעומת זאת, עושים בחכמה והקימו מועדון לבני 18 ומעלה (כך שרוב הנהגים כבר שנה על הכביש ועברו את ההתלהבות הראשונית), ולרכבי ספורט בלבד.

כמעט כל סופ"ש מארגנים ג'ימקאנה וכל מי שמגיע נהנה, ללא קטגוריות וללא כסף כלל.

פתאום לשלם 200~ שקל לאימון ג'ימקאנה נראה אבסורד!

אם תתארגן קבוצה שתארגן ג'ימקאנות אני אשמח להיות חלק ממנה. אבל עד שיפתרו הבעיות שרשמתי לעיל, אני לא רואה את זה יוצא לאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להתנדב לשירטוט התוואי, יש לי כמה רעיונות נהדרים.

מלבד העלויות המוזלות, זה אימון נהיגה ועם המחירים האלה, סביר שכולנו נתאמן יותר מאשר ב"מסלולים", ונשפר את רמת הנהיגה שלנו.

אני ממש בעד.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להגביל את הסלקציה לרכבי ספורט (אולי כי אין לי רכב ספורט?), אני חושב שצריך להגביל את הסלקציה לחברי פורום עם ותק מסויים, או אנשים שמוכרים מפורומים אחרים.

הרי כשמשלמים 30 שקל שילכו על אוכל ושתיה, באים בשביל הכיף. כשמשלמים 200 באים לנצח!

לכן קטגוריות ושטויות אחרות לא רלוונטי.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות שיש היענות!

לגבי האירועים של סקאלה - הם באמת מצויינים!

אביחי - יש לך איך להשיג קונוסים? בוא נקדם את זה...

נ.ב SHELLCASE - אני לא זוכר על מה גבו כסף בג'ימקאנות ההן, לא נראה לי שזה היה על אוכל ושתיה, ות'אמת גם לא צריך להתעסק בשטויות, במבה וקולה יש לי בבית ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם כבר עושים מפגש כזה, אז יהיה נחמד להשקיע ב"על האש", ובדיוק בשביל זה הכסף.

כי הרי אם זה יהיה בלי כסף, אתה מבטל את הסלקציה הבסיסית - הרצינות, ככה - מי שמשלם בא.

בכל מקרה אני חושב שצריך להגביל מס' משתתפים ולהתחיל מקטן, כדי ללמוד איך הכי נוח לבצע את זה.

אני מוכן לעזור בארגון ומינגול :)

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אירועים כאלו כל הזמן!

מתאגדים כמה חברים לוקחים קונוסים קונים כל מיני שטויות בשביל בין המקצים (מים, במבה, וופאלים וכו') ומשתלטים על מגרש זה או אחר.

העניין הוא שלחלק מהמועדונים יותר נוח (ודי בצדק) לעשות אירועים אצל בי"ס וככה נחסך כל עניין האירגון ועניין המשטרה באם יצוץ!

כיבוד בד"כ, כל אחד מארגן (או שלא) לעצמו וזהו.

אני ממש לא אוהב אירועים כאלו ויש לי סיבה מצויינת שאפרט עליה בפרטי אם מישהו יתעניין..

עריכה:

אל תמנגל תוך כדי. מנסיון הדבר יוצר בעיקר בעיות.

אנשים לא מוכנים בתור בעת עלייה למקצה, חלק מעדיפים לאכול מלנהוג ובכלל יוצא החשק.

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להגביל את הסלקציה לרכבי ספורט (אולי כי אין לי רכב ספורט?), אני חושב שצריך להגביל את הסלקציה לחברי פורום עם ותק מסויים, או אנשים שמוכרים מפורומים אחרים.

הרי כשמשלמים 30 שקל שילכו על אוכל ושתיה, באים בשביל הכיף. כשמשלמים 200 באים לנצח!

לכן קטגוריות ושטויות אחרות לא רלוונטי.

אני מסכים לגמרי שאין צורך לעשות סלקציה. אחרי הכל, גם לי לא היה רכב ספורט עד לא מזמן, ובכל מקרה אשמח ללמוד גם את הקורולה המשפחתית מדי פעם. והכי חשוב - יש נהגים טובים שפשוט אין ביכולתם לקנות רכב ספורט, ואל לנו לגזול מהם את היכולת להשתפר.

*יש לי 5 קונוסים, ואני לא מעוניין להגיד מאיפה. מי שמבין יודע. אם יש עוד אנשים בעלי קונוסים בודדים כמוני, נוכל להרים ארוע. ואם לא, יש למכירה במגה ספורט קונוסים (קטנים). המחירים ירדו כאשר תהיה קניה גדולה.

ובקשר לארגון - אשמח לעזור ככל שאוכל. ניתן ליצור קשר בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לארגן גם בקבוקים מלאים ב-1/3 מים. הם גם לא נתפסים בפגוש אלא מתגלגלים במקרי פגיעה.

אה, ולגבי על-האש - מיותר לגמרי, ומסרבל את הלוגיסטיקה המסורבלת גם-ככה. אפשר להביא במבה וקולה (ארוחת הגורמה המועדפת עליי :lol:), אם מתעקשים. לדעתי לא יותר.

אוקיי - דיברנו מספיק לשרשור. מי יכול ברצינות לארגן קונוסים? אביחי - תוכל לארגן מסלול למגרש המוכר?

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...